Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KamusV6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KamusV6

  1. Kupiłem w maju 2016r Nexeny N'fera SU1 i ogólnie jestem zadowolony. Rozmiar 225/40/18, założone na oryginalne Ronale Audi. Pierwsza bardzo miła niespodzianka to wyważenie - od 15g (!) do 45g na felgę. Trakcja na suchym super, na mokrym jest dobrze. Opony niby mają 69dB, ale przy prędkościach powyżej 140km/h robią się głośne. Po sezonie muszę stwierdzić, że na osi napędowej trochę bieżnika ubyło. Za komplet zapłaciłem 1049zł, więc biorąc pod uwagę cenę są dla mnie bezkonkurencyjne.
  2. KamusV6 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie przy byle muśnięciu hamulca tempomat się dezaktywuje. Czujnik stopu sprawdzałeś?
  3. Przy RNS-D wskazówki z nawigacji mam wyświetlane na FISie (kolorowy).
  4. Wygląd kwestia gustu. Zwróć uwagę na producenta, żebyś nie musiał co miesiąc ich prostować.
  5. I corteco i elring w zastosowaniu mają m.in. 2.4, 2.8, 4.2, 3.0, 2.5 TDI, 3.7.
  6. Kolega w Golfie na najtańszym zamienniku z Allegro jeździ już czwarty rok... Chociaż sam osobiście bym się na taka opcję raczej nie zdecydował, w swoim aucie jak zaczęła mi wyć założyłem używke za 90zł.
  7. KamusV6 odpowiedział(a) na oca69 temat w Audi A4 B5
    Identyczne.
  8. Pod Twoje mocowanie podejdzie Valeo VM211 (574274), lub Bosch Twin 909 (3397001909).
  9. Dlaczego nie pasuje? Wymiary nawet się zgadzają, są identyczne jak Corteco. Osobiście wolałbym nawet Corteco od Elringa. Corteco jest w sumie dość mało znaną firmą, a robi bardzo dobre uszczelki/uszczelniacze, koła pasowe, itp. Nie wiem jak w Audi, ale w BMW robi koła pasowe na pierwszy montaż.
  10. Według katalogu IC numer podany przez kolegę wyżej zamienia się na Corteco CO20033872 (48zł) lub Elring EL728880 (43zł). Po podaniu danych pojazdu też proponowane są te zamienniki, więc na 100% to to.
  11. Zrywałem u siebie, najpierw papierek 2500 na mokro, potem G3 na mokro, potem Meguiar's UC i na koniec Koch Antihologram. Robiłem to przy okazji usuwanie drobnych rys z lakieru i ten zestaw poradził sobie świetnie.
  12. KamusV6 odpowiedział(a) na daniel2236 temat w Audi A4 B6
    Tylko ori... Nie głupio by wyglądały dymione takie jak te: https://www.ecstuning.com/b-fk-parts/smoked-tail-light-kit/fkrl041011/ , tylko ta srebrna obwódka wszystko psuje...
  13. KamusV6 odpowiedział(a) na aiwer temat w Audi A4 B6
    Miałem u siebie to samo, zrobiłem identycznie i pomogło, do tego rozruszałem i zakonserwowałem tą "ośkę" na której odchyla się ramię.
  14. KamusV6 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Skoro fabrycznie wychodziły czarne wnętrza z białymi skórami/półskórami (np. Recaro), gdzie nawet materiał na boczkach był czarny i było dobrze, to czemu źle ma to wyglądać z szarymi fotelami? Według mnie nie będzie wcale źle to wyglądało. Gorzej właśnie by było jakbyś władował czarne fotele do jasnego wnętrza.
  15. Będzie baaaaardzo jasno, miałem dw takie panele w TT i było bardzo jasno.
  16. Zamówiłem już na alle coś takiego: http://allegro.pl/show_item.php?item=6681663896&snapshot=MjAxNy0wMi0wOVQwOTo0Mzo0M1o7YnV5ZXI7ZmJkM2UyMzQzNTZiNWQ3OTAwMmMwOTRkODdhYzU0NTMwM2I3YWY2MzVkNjZjZmRiM2VlNTEyZWQ4MTUwMGQ1Mg== Zobaczymy jak przyjdzie co to warte.
  17. KamusV6 odpowiedział(a) na Munczak temat w Audi A4 B6
    Serio, nie kombinuj, te lotki same w sobie są pofalowane, więc już jest trochę kupa. Do tego nigdy w życiu nie położysz ładnej powłoki sprayem. Nie uda Ci się za skarby odpowiednio rozlać klaru i uzyskać odpowiedniej morki. Lotka będzie na klapie czyli w miejscu w którym będzie widać każde niedoskonałości...
  18. Oczywiście, chodziło mi o gałkę zmiany biegów W moim aucie po praniu wnętrza odkleiła się podsufitka. Nie mogłem znaleźć nigdzie beżowej (Twist), więc kupiłem podsufitkę, razem z poszyciami słupków od lini okien w górę, z rączkami, słonecznikami wszystko w kolorze Platin Hell. Jeśli ktoś nie wie, to myśli że jest tak fabrycznie, bo ładnie to się skomponowało z boczkami i deską, dół wnętrza beżowy, góra siwa. Ale jak by to wyglądało jeśli chodzi o dekory i popiołkę nie mam pojęcia. Ja u siebie chcę wymieniać dekory, ale w gre wchodzą tylko czarne.
  19. Podszybie, góra boczków, kierownica, gałka i ręczny to kolor JIVE. Wiem, bo mam identyczne. PS - widzę, że masz dość zjechaną gałkę ręcznego, jakbyś był zainteresowany, to mam do sprzedania po regeneracji.
  20. Mam na lato 18" też 8,5J i też ET45. Jest ok, nic nie ociera, nie dobija, nic nie zahacza. Także, jeśli nie będziesz kombinował z wysokością opony, to też będzie u Ciebie w porządku. Do tego kupiłem na najbliższy sezon dystanse na przód 10mm, na tył 15mm, powinno być wtedy na równo z błotnikiem (grubsze dystanse już raczej nie wejdą, koła wystawałyby za obrys).
  21. Sama rączka według etki nie występuje, tylko cały zamek, jego numer dla wersji bez kluczyka to 8E9885739
  22. Ja muszę kupić zaślepki, bo uszy są schowane i wcale ich tak dobrze nie widać, ciężko w nie trafić. Tak przy okazji, jako że mam skórę, a podstawa fotelika jest z twardego plastiku, to czy używacie jakichś "podkładek"/pokrowców pod fotelik? Żona może mi uszyć poduchę pod wymiar fotelika i wydaje mi się to najlepszą opcją.
  23. KamusV6 odpowiedział(a) na q3szczawson temat w Audi A4 B6/B7
    Jeśli masz RNS-D/RNS-E to można się pobawić, żeby obraz był na wyświetlaczu nawigacji.
  24. Sprawdź do tego jeszcze geometrię, mogło koło trochę dostać.
  25. Miałem kiedyś zapach skóry Gliptona i niestety nie było szału z trwałością, potem zacząłem używać Coronado i bywało różnie, raz zapach utrzymywał się przez ponad pół roku, innym razem miesiąc, chyba zależało to od partii, albo dystrybutora. Ale już gdzieś od roku kupuję w marketach (Auchan, Carrefour) zapach Fragrans Amour Sensuel. Zapach wg mnie baaaardzo przyjemny, do tego zawieszka pachnie przez 1,5 - 2 miesięcy, a kosztuje 5zł Polecam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.