Treść opublikowana przez Path
-
S8 D2 polift AQH quattro by Path
To zależy. W trasie przy średniej prędkości 120-140 km/h spala około 15 litrów gazu. W mieście jak masz ciężką nogę to może wziąć 20-30 litrów gazu. Jeżeli chodzi o komputer to średnie spalanie na benzynie waha się między 14 a 16 litrów Ogólnie nie jest źle
-
S8 D2 polift AQH quattro by Path
Właśnie dogadałem się z mechanikiem i będziemy robić. Czekam jeszcze na wycene od Dzika i działamy
-
S8 D2 polift AQH quattro by Path
A mi właśnie srebrny w tej budzie bardzo przypadł do gustu Dzięki
-
S8 D2 polift AQH quattro by Path
Po prostu mam obawy, że nagle puszczą mi uszczelki i uszczelniacze. Sporo można się o tym naczytać. Jedni polecają, a inni ostrzegają. Nie wiadomo, w którą stronę pójść
-
S8 D2 polift AQH quattro by Path
Cisza Wnętrze jest mega, wygodne i dużo przestrzeni dosłownie wszędzie
-
S8 D2 polift AQH quattro by Path
Dziękuję bardzo Felgi pryśnięte na czarno zniknęły by, ale w grafit tego nie uświadczysz Zostawiam je na razie, bo w większe nie chce się pchać. Co do płukanki to konsultuje to jeszcze z paroma osobami i mam mętlik czy tego używać. Klasa lepkości oleju jest taka sama więc płukanka raczej nie jest potrzebna, no ale jak napisałem, dogaduje się jeszcze ze specami. Nic nie odświeżam, bo jest w świetnym stanie. Tapicerka będzie po prostu pielęgnowana dobrymi środkami do skór Pozdro Polecam, świetne auta
-
S8 D2 polift AQH quattro by Path
- S8 D2 polift AQH quattro by Path
Myślałem nad E38, ale w moim budżecie mógłbym co najwyżej mieć przedlifta w dobrym stanie. Do tego w tym BMW czuć lata, a w A8/S8 tego nie uświadczyłem. Z pewnością dobrze będzie służyć, dzięki- S8 D2 polift AQH quattro by Path
Powitał Po A4 B5 nadszedł czas na coś nowszego. Poszukiwałem jakiegoś ciekawego Aud A4 do 25k, ale nie było nic ciekawego. W oko wpadło mi S8 D2 w poliftowej budzie. Tydzień temu pojechałem ją sprawdzić, a od 3 dni jestem jej właścicielem Autko fajnie zadbane wewnątrz, wszystko działa jak należy. Z zewnątrz ma jakieś ryski i przetarcia, ale ogólne wrażenie robi super. Poprzedni właściciel miał ją 6 lat, a do tego sam ją sprowadzał od 1 właściciela z Francji. Z technicznych opisów to standardowo : Silnik - 4.2 V8 360ps AQH Skrzynia - Tiptronic po remoncie Napęd - Quattro Modów nie planuje, bo chce autko zostawić w oryginale, ale w planach jest kilka drobiazgów : - Renowacja felg i zmiana ich koloru na ciemny grafit; - Wymiana oleju ( z Castrola na Liqui Molly lub Motula ); - Polerka nadwozia; - Ogarnięcie chromów, bo widać na nich już 'ubytki'; - Wymienić lewy wkład na niebieski - tymczasowo wrzucony zamiennik TYC, lukam nadal nad ori; No i to tyle. Teraz czas na wyczekiwane fotki Z czasem będzie pewnie więcej : No i by upamiętnić poprzednie auto to też dodam moją byłą B5- [B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]
Dzięki Na razie nie inwestuje, bo auto prawdopodobnie idzie pod młotek Czas na B6 No i autko sprzedane- [B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
No to wpadnij chociaż raz jak będziesz w wawie- Spotkania na drodze
Dziś około 10 spotkany Kolkov w B6 przy skręcie na Al. Krakowską Trąbiłem Ci z Ducato, ale chyba nie ogarnąłeś, bo szlug był ważniejszy- [B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Spoko, czekam na efekt końcowy Natychmiast fotki wstawiaj po robocie lub na spota wpadaj się pochwalić- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zostaje tutaj Poczekaj niedługo wątek dla auta założe to coś świeżego w temacie A8 się w końcu pojawi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oby za tydzień było już cieplej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj tam nie gadaj, jeszcze dużo miejsca zostanie- Skradziono RNS-E Warszawa
Ja również. Robercik jutro na spocie koniecznie musisz podzielić się tajemnicą- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Forum miłośników Audi Wbijaj to akurat zaakceptuje Twoje zgłoszenie Karol, a może Ty weźmiesz ode mnie dokładke do cupry w dobrych pieniądzach ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mariusz już dawno na facebooku byś zobaczył, ale jeszcze się nie chwale Nawet w profilu nie zaktualizowałem auta- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyjedź we wtorek to zobaczysz hehe A jak Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka Kurde czyli do swojego też powinienem, ale kupiłem już zwykłe czarne ramki No cóż zainwestuje w naklejke klubową, żeby mnie jeszcze kojarzyli- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do A6 będziesz je pakować ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany mam do sprzedania dwie rzeczy, bo do nowego auta nie będzie mi to pasować : Dokładka od Leona Cupry nowa oryginalna , cena 100 zł Kratki nawiewów do A4 B5 poliftowe podświetlane , cena 100 zł Ramki klubowe 3D , kosztują 30 zł, a ja nówki oddam za 20 zł Pytam się tutaj, bo wolałbym to na spocie komuś sprzedać niż bawić się w wysyłki Jak coś to priv lub tutaj pytać- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak przepływomierz to tylko nowy. Z używką zawsze jest loteria.- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest sporo firm, u których możesz busa wypożyczyć. Jak już go weźmiesz to pamiętaj, żeby przy odbiorze auta porobić fotki jak wygląda i gdzie ma rysy, bo często naciągają klientów na uszkodzenia, żeby kase odbierać. - S8 D2 polift AQH quattro by Path