Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kresek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kresek

  1. Soft nic nie pomoże, soft pomaga jeżeli wkłada się inne pompki i wtedy są cyrki ze spalaniem. No chyba ze soft tylko po to żeby na liczniku mało pokazywał i oczy nie bolały Podejrzewam, ze przy zmianie walka były wyciągnięte pompki, i nie zostały dobrze przechowane, a nie daj boże jeszcze wyczyszczone drucianka z nagaru
  2. Problem z wysoką dawką na wolnych to najprawdopodobniej wina pompek. Przy wymianie wyciągaliście pompki? Nie wydaje sie ze teraz z dołu jest słabszy?
  3. Może być uszkodzony N75 lub zapieczone kierownice w turbo. Wężyki raczej ok bo jest przeładowanie a nie niedoładowanie.
  4. Soft-tuning klodzko tez polecam
  5. Sprawdz czy w ogóle widzi teraz wartości z czujnika. Jeżeli nie to taśma do wymiany i wtedy adaptacja.
  6. Logami sprawdzasz, a tutaj w ogóle nie czepiałbym się przepływomierza, nie ma sensu przy nim grzebac. Wina leży po stronie doładowania do sprawdzenia układ VNT oraz jego sterowanie czyli N75.
  7. kresek odpowiedział(a) na damian19886 temat w 1.9TDI
    Pewnie kierownice w turbo stoja
  8. To jak dopiero przy 90' to raczej uklad paliwowy do sprawdzenia. Pompowtryski na stol probierczy i sprawdzenie dawkowania pod obciążeniem i sprawdzenie wiązki pompowtryskiwaczy. Sprawdzanie vagiem nie zawsze jest miarodajne. Dwumasa robila by tak praktycznie caly czas.
  9. O tej metodzie spawdzenia co piszesz tak sprawdzisz czy sprzeglo sie nie slizga. Dwumasa na poczatku konca bedzie wibrowac przy gaszeniu/odpalaniu. Stuki to juz koncowe stadium jej smierci. Wrzuc 5 bieg i gaz w podloge od 50km/h. Jak beda wibracje duze to raczej na pewno dwumasa. Sprawdzic idealnie mozna ja dopiero po sciagnieciu skrzyni i zmierzeniu jej luzu specjalnym przyrzadem i porownanie z danymi katalogowymi.
  10. kresek odpowiedział(a) na damian19886 temat w 1.9TDI
    Bez logów to wrużenie z fusów. Skoro możesz skasować bląd to zrób logi i bedzie wiadomo.
  11. Również obstawiał bym dwumase, szczegolnie ze trzepie budą przy gaszeniu.
  12. kresek odpowiedział(a) na jozek726 temat w 1.9TDI
    Sprawdz czujnik temperatury plynu, pewnie uwalony:
  13. kresek odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    Podejrzewam, że problem powstaje podczas przerabiania mapy "inverse driver wish" (mapa dawek paliwa przy włączonym tempomacie), Która wiele osób myli z mapa "driver wish" czyli mapa położenia pedału gazu tzw. życzenie kierowcy.
  14. Witam wszystkich forumowiczow. Jestem pasjonatem grupy VW/AUDI, może niektórzy kojarzą mnie z innych for, służe pomocą w zakresie mechaniki oraz chiptuningu 1,9PD Pozdrawiam
  15. Jeszcze dodam dwie ważne informacje. Po ściągnięciu pokrywy głowicy zatkajcie wszystkie otwory w głowicy czyściwem, szmatkami bądź ręcznikiem papierowym, gdyż często zdarza się że jakaś śrubka wpadnie w kanał, a on idzie bezpośrednio do miski, często znajduje śrubki łapek pompek w misce:) NIGDY nie czyścic mechanicznie końcówek pompowtryskiwaczy!!! Jeżeli są duże wżery w gniazdach pompek, a nie mamy tuleji osadzających, polecam delikatnie papierem wodnym przeszlifować ostre krawędzie aby nie zadrzeć uszczelnień przy wkładaniu, bo później mamy temat po wymianie oringów dalej to samo bądź gorzej.
  16. Ja bym sprawdził jeszcze uszczelnienia na pompowtryskach i dokładnie szczelność układu paliwowego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.