Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czechcu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czechcu

  1. czyli jednak choroba..
  2. Widzieliście to? http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Poznan-Bojka-kierowcow-na-trasie-VIDEO-00011551
  3. wykręcasz ten korek a w środku będzie wentylek jak przy rowerze i jego wykręcasz właśnie czymś takim do wentylków (pytaj w rowerowym) wyleci trochę paliwa, później nakładasz wąż z opaską na ten gwint zew. i zakręcasz opaskę a reszta tak jak przy logach 3 bieg i do czerwonego musi trzymać 4 bary cały czas
  4. Jeżeli chodzi o "rudą" to wolę tą skubiego
  5. jedź do pierwszego lepszego sklepu z pneumatyka i za manometr (do 6bar wystarczy) +2 metry węża pneumat. i 1x opaski zaciskowe średnica węża to najlepiej 10mm wewnątrz a jak nie to 8 lekko podgrzejesz i wchodzi. Mnie to wyszło jakieś 35zł
  6. Wszystko jest kwestią odpowiedniej motywacji
  7. Zbąszyń może być Mój syn mnie załamał "tata to tylko audi i audi a jak ja będę duży to sobie kupie C4 CACTUS" Chyba muszę z nim przeprowadzić męską rozmowę
  8. Jakiś spot na koniec lata by się przydał może jakiś wyjazdowy?
  9. sorry Panowie ale piękność na tym zdjęciu jest tylko jedna
  10. najlepiej wejdź w grupę 032 na zimnym odpal auto i zobacz jakie będą wskazania
  11. dziś zrobiłem logi z klimą i bez różnicy nie widzę u siebie http://vaglog.pl/log_231998.html pierwsze od góry bez drugie z klimą
  12. wiem że nasze fury mają problem z osiągnięciem 14,4V i nawet w jednym aucie widziałem jakąś przeróbkę która to poprawia
  13. duże zapotrzebowanie na prąd? a może agregat od klimy stawia duży opór mechaniczny? Dziś też zrobię logi na AC/OFF
  14. Widzę że grupowe u Dawida, polecam DP pasowało idealnie
  15. Dzisiaj wsiadłem to miło się zaskoczyłem. Jeszcze muszę wywalić sondę tylko kata wywaliłeś i taka poprawa?
  16. zobacz czy tip się nie zsunął z turbo bo u mnie wtedy było podobne przeładowanie
  17. no cofanie na serii też za wysokie ale może wynikać z małej ilości pb. Sprawdzę moje logi na ile w 033 się poprawiło po wymianie pompy i dam znać Tylko ja wcześniej sprawdziłem ciśnienie na pompie i przy bucie spadało dość znacznie
  18. dokładnie tak a co do filtra to nie wiem trzeba po numerach sprawdzic
  19. U mnie chyba jeszcze oryginalny. to jak będziesz chciał zmienić to tylko na ori Jeżeli chodzi o braki paliwa to sprawdźcie ciśnienie manometrem u mnie spadało przy bucie o jakieś 0,5bar jak dobrze pamiętam Czasy wtrysków spadły ale i tak nadal cofanie zapłonu zostało więc przyczyna leży gdzie indziej
  20. no jest za ubogo a jakie macie filtry paliwa?
  21. Ja bym sondzie dał spokój chociaż jestem ciekaw rezultatów
  22. ja chyba bym poszedł w kierunku sprawdzenia szczelności bo to mi jeszcze zostało
  23. przepływka tylko bosch-a nic innego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.