Treść opublikowana przez muunv
-
a4 b6 avant s-line by Tesla
Fajny kolorek i ładna felga Co planujesz zrobić/ przerobić?
-
ściąganie auta. bicie . i brak płynności
Pierwsze co to wyważenie przy biciu i ewentualnie zbieżność przy ściaganiu
-
Ktoś chętny na wywalenie kata i grzebanie w sofcie? mazowieckie
Siema! Szukam chętnej i znającej się osoby na wywalenie katalizatora i oszukanie jednej sondy przez VAG w moim Audi woj. mazowieckie
-
Płyn chłodniczy...
http://www.prestone.pl/produkty/uklad-chlodzenia/prestone-uszczelniacz-do-chlodnic.html Mi w poprzednim samochodzie pomogło
-
Usunięcie katalizatora
Ja planuje u siebie wywalić kata, tylko nie będzie potrzebna u strumienica?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Co to za felga?
Ktoś kojarzy co to za felga? http://olx.pl/oferta/alu-felgi-18-5x112-x-57-8j-et35-audi-vw-skoda-kpl-CID5-ID8EiGx.html#5e88b87dc0
-
wskaźnik płynu chłodniczego
Też bym stawiał czujnik chociaż termostat też może być winny..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktoś na spot 27/28.03 w Wawie??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- brzydki zapach na ciepłej klimie 25*i w górę
Już nie pamiętam... Ale około 150zł. Zależy od mechanika- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Taki sobie ten wzór, wole coś oryginalnego- brzydki zapach na ciepłej klimie 25*i w górę
Ja pojechałem do znajomego, który nabija klime. Każdy mechanik który ma sprzęt Ci to naprawi. Zobaczy czy nie jest dziurawy obiego, odgrzybi, wymieni filtry i nabije Mi to pomogło i Tb też polecam.- Nowicjusz - wątek powitalny
Cieżko będzie Ci znaleźć samą klapke/ deskę od schowka. Kolega szukał i wszędzie tylko całe schowki. Taniej wyjdzie oddac do sklejenie/ naprawy jeśli jest połamany. Co do lamp to poszukaj/dodaj post w tym dziale : http://a4-klub.pl/index.php?/forum/276-audi-a4-b6b7/- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Pytaj śmiało, też się zastanawiałem czy nie wyjde na debila, czy mnie nie wyśmieją ale panuje tu za***ista atmosfera i każdy CI pomoże w porblemie Powodzenia!- brzydki zapach na ciepłej klimie 25*i w górę
Powiem tak, miałem to samo w poprzednim samochodzie. I właśnie wystarczyło odgrzybić klime- Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T
Wszystko za jednym razem ale portfel za gruby to nie jest- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
A co powiecie o tej ofercie? Brzmi ciekawie :0 http://allegro.pl/alufelgi-rh-model-as-speiche-8j-x-18-et-35-i5186149356.html- Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T
Tylko mój mechanik osobisty nie posiada kompa, więc będzie problem z wywaleniem sondy w sofcie Spalanie się zwiększa przy wsadzeniu dp?- Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T
Na początek wystarczy mi sam kat z DP Bez nowych wtrysków. I wolałbym jakiegoś mechanika z okolic Wawy, z woj mazowieckiego bo na drugi koniec polski nie chce jechać- Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T
A samo w sobie wycięcie kata coś da? z forum robi kilku chłopaków.ja robiłem u kolegi Gregor10(Jasło).pierwszorzędna profi robota W jakim dziale mogę znaleźć namiary na tych chłopaków? Ile Cie wyszło z robotą?- Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T
Mazowieckie. Sobolew 80km krajową s17 - Lubelską, w strone Lublina od Wawy.- Czy ktoś z forumowiczów posiada taką lotke?
Cieżko znaleźć taka ale poszukam Temat uważam za zamknięty skoro koszt chińskiej to tak naprawde wyjdzie koszt ori pod kolor.- Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T
A ktoś z forum mógłby to zrobić? Jaki koszt takiej zabawy i co to jest to DP?- Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T
Co to takiego DP? Kto na forum potrafi to zrobić? Zwykły elektryk samochodowy wywali to u siebie w tym śmiesznym laptopie, tą sonde? - brzydki zapach na ciepłej klimie 25*i w górę