Treść opublikowana przez muunv
-
Spotkania na drodze
Wczoraj (sroda) zlote b5 avant pod promenada. Blachy WT i klubiwa ramka, okolo 16:10. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Zalezy co komu sie podoba. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Kwestia sporna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Beda pasowac. Pytanie jakie masz zaciski? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Nie bedzie nic wystawac, ani ocierac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Przod bedzie wystawac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Zalezy ile J. Generalnie do 7,5j to do et28. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
Wyglada kozak na fotach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Wrzucaj Maxtona Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Hahahah Dobrze, ze teraz masz swiadomosc. Nigdzie nie znalazles pilota od webasto? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla granatowego/ czarnego b5 avancior. Widziany dzis okolo 15 na skrzyzowaniu w Wolce Mladzkiej. Klubowe ramki i blachy WOT. Ladna maszyna Przejezdzalem Guuulfem 4. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
205/45 lub 215/45 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Wejda bez problemu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Radio 1din w panelu 2 din. Jakieś pomysły na wypełnienie pustego miejsca?
Taniej ale... Skoro jest wszystko pod dwa din to mozna wsadzic nawet Navi Plus z B5. http:// https://www.google.pl/search?q=audi+a4+b6+navi+plus&rlz=1CDGOYI_enPL757PL757&hl=pl&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjI_tT0sp7aAhXL16QKHTqzAecQ_AUIESgB&biw=375&bih=591#imgrc=tMAiQuF3HS5r2M: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Robale rs6 c5, avus np. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Daj sobie spokoj z takim felunkiem. To w ogole nie wyglada. Poszukaj lepiej czegos oklepanego OEM, a chociaz jakos wygladajacego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Wesolych Swiat, oraz mokrego dyngusa Panowie! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
Jak robisz dwa din, to dlaczego od razu RNSa nie wrzuciles? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Nie polecam tych zarowek DRL. Pochodzily jakies 2 miesiace i kasa psu w dupe. Popalily sie. http://s.aliexpress.com/a2ArYVZZ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Ladnie wejdzie. O nic sie nie martw Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Po kazdej chemi zalamania inoekniecia beda bardziej widoczne. Niestety. Chemia wyciaga brod, ktory czesciowo siedzi w peknieciach. Co do wykladziny to odkurzacz pioracy i srodek Karcher. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
B7 Crew
Facet z dystomu napisal, ze od 13mm :/ Myslalem, ze mniejsze dystanse. Ale mowisz, zeby w ciemno brac 2x13mm? Pamietam, ze przy 18” mialem przod 15mm, a tyl 17mm, bo z tylu przeciez szerzej stoi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
B7 Crew
9j et44. Dystans bedzie niezbedny ale niestety kolnierz jest od 13mm. Wyedy jiz fela bedzie wystawac. Dystanse bez kolnierzy sa bezpieczne? Slyszalem, ze jesli nie ma kolnierza to felga moze powodowav drgania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk