Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Wczoraj (sroda) zlote b5 avant pod promenada. Blachy WT i klubiwa ramka, okolo 16:10. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Zalezy co komu sie podoba. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Kwestia sporna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Beda pasowac. Pytanie jakie masz zaciski? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Nie bedzie nic wystawac, ani ocierac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Przod bedzie wystawac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Zalezy ile J. Generalnie do 7,5j to do et28. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Wyglada kozak na fotach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Wrzucaj Maxtona Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Hahahah Dobrze, ze teraz masz swiadomosc. Nigdzie nie znalazles pilota od webasto? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Pozdro dla granatowego/ czarnego b5 avancior. Widziany dzis okolo 15 na skrzyzowaniu w Wolce Mladzkiej. Klubowe ramki i blachy WOT. Ladna maszyna Przejezdzalem Guuulfem 4. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. 205/45 lub 215/45 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Wejda bez problemu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Taniej ale... Skoro jest wszystko pod dwa din to mozna wsadzic nawet Navi Plus z B5. http:// https://www.google.pl/search?q=audi+a4+b6+navi+plus&rlz=1CDGOYI_enPL757PL757&hl=pl&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjI_tT0sp7aAhXL16QKHTqzAecQ_AUIESgB&biw=375&bih=591#imgrc=tMAiQuF3HS5r2M: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Robale rs6 c5, avus np. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Daj sobie spokoj z takim felunkiem. To w ogole nie wyglada. Poszukaj lepiej czegos oklepanego OEM, a chociaz jakos wygladajacego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Wesolych Swiat, oraz mokrego dyngusa Panowie! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Jak robisz dwa din, to dlaczego od razu RNSa nie wrzuciles? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Nie polecam tych zarowek DRL. Pochodzily jakies 2 miesiace i kasa psu w dupe. Popalily sie. http://s.aliexpress.com/a2ArYVZZ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Ladnie wejdzie. O nic sie nie martw Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Po kazdej chemi zalamania inoekniecia beda bardziej widoczne. Niestety. Chemia wyciaga brod, ktory czesciowo siedzi w peknieciach. Co do wykladziny to odkurzacz pioracy i srodek Karcher. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No taka mam opone wlasnie. 223/35. No dobra, skoro tak mowisz. Zamawiam w ciemno bez przymiarki [emoji6] Tylko zawieche mam -45mm, a nie gwint. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Facet z dystomu napisal, ze od 13mm :/ Myslalem, ze mniejsze dystanse. Ale mowisz, zeby w ciemno brac 2x13mm? Pamietam, ze przy 18” mialem przod 15mm, a tyl 17mm, bo z tylu przeciez szerzej stoi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ale ja i w feldze mam 57.1mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    9j et44. Dystans bedzie niezbedny ale niestety kolnierz jest od 13mm. Wyedy jiz fela bedzie wystawac. Dystanse bez kolnierzy sa bezpieczne? Slyszalem, ze jesli nie ma kolnierza to felga moze powodowav drgania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.