Treść opublikowana przez muunv
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Dla swietego spokoju mozesz wymienic, ale ja bym zostawil jak jest skoro wyglada okej
-
B6 DIVISION
Czy blotniki przednie w a4 i s4 sa takie same?
-
[A4 B6 Avant] Stuki w okolicy klapy bagażnika.
Wsadz kogos za kolko, a Ty sie pakuj do bagola i nasluc**j skad to dobiega.
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Bedzie Pan zadowolony! Kawal dobrej furmanki. Oby tak dalej.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Temat i auto to kawal dobrej roboty. Powodzenia w dalszych modach.
-
Czy mobile.de i autoscout to dobry wyznacznik cen w DE ?
Z doswiadczenia wiem, ze jesli Niemiec naprawde chce sprzedac auto, to juz przez telefon / whatsaap potrafi zejsc z ceny. Trzeba byc stanowczym w rozmowie o cenie. To, ze auto kosztuje 8000€ nie znaczy, ze nie odda go za 6500€.
-
[B6 AVF] by Edyta
Foto kozak Jak wrazenia po BT?
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Czekalem na Twoje zdjecia Fotorelacja mala ale za to 11/10, jak zwykle. Mam nadzieje, ze ktorego roku w koncu do Was dolacze
-
B6 DIVISION
I w miescie i wioskami i srednie trasa/ miasto. Da rade wyrobic sie w 12-15? Auto ktore mam na oku, zostanie zakupione tylko po przegladzie u mnie w serwisie. Dalszy serwis, czyli?
-
B6 DIVISION
Czy moglby sie ktos wypowiedziec na temat realnego spalania S4? Mowie o srednim spalaniu. Wiem, ze za ile sie wleje, ale chodzi mi o konkret. Liczyc 12/100 czy 18/100?
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Co tu duzo pisac... Piekna sztuka w konkretnym kolorze.
-
B6 DIVISION
Niestety zadne C6 polift (2x s-line) sie nie trafia
-
B6 DIVISION
Trafila sie B6 3.0 ASN, fajne wyposazenie ale niestety progi oraz dokladki zderzakow nie sa w kolorze auta, tylko szare. Jest szansa na wymiane tych plastikow na progach? Od razu chcialbym wrzucic dokladki zderzakow s-line. Ew ma ktos foto jak wyglada takie b6 (progi nie w kolor auta) ze zderzakami s-line? Obstawiam, ze slabo to wyglada.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Musisz podac ET. Bez tego to strzelanie w ciemno
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
No ciagnie, nie bede mowic, ze nie Tego jest naprawde duzo na rynku i latwiej kupic, niz cos czego ja teraz szukam. Odkad sprzedalem poprzednia B7 (grudzien 2018), nie moge nic kupic. A jak sie patrzy na tak zadbane egzemplarze jak powyzszy, to sie zaluje swoich
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Kiedy sprzedajesz? Licze juz kase
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Amatorzy... Tak czy siak porysujesz lakier glinka.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Cos mi sie kojarzy, ze akjam chyba takie mial, ale moge sie mylic. Napewno jakoes niebieskie b7 bylo na tej feldze.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Wejda idealnie.
-
Strefa Śmiechu
- B7 Crew
- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Opona max 235/35. Optycznie i fizycznie kolo bedzie schowane. Dystans dobrze by bylo wrzucic. Nic trzec nie bedzie, nawet, jesli wrzucic -45mm. Komfort to odczucie indywidualne. ;) Dla mnie spoko na takim zestawie.- Strefa Śmiechu
- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Zalezy kto, czego oczekuje. Zalezy jaki masz zawias. 45 moze ocierac.- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
225/40