Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Dla swietego spokoju mozesz wymienic, ale ja bym zostawil jak jest skoro wyglada okej
  2. muunv odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy blotniki przednie w a4 i s4 sa takie same?
  3. Wsadz kogos za kolko, a Ty sie pakuj do bagola i nasluc**j skad to dobiega.
  4. Temat i auto to kawal dobrej roboty. Powodzenia w dalszych modach.
  5. Z doswiadczenia wiem, ze jesli Niemiec naprawde chce sprzedac auto, to juz przez telefon / whatsaap potrafi zejsc z ceny. Trzeba byc stanowczym w rozmowie o cenie. To, ze auto kosztuje 8000€ nie znaczy, ze nie odda go za 6500€.
  6. muunv odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Foto kozak Jak wrazenia po BT?
  7. Czekalem na Twoje zdjecia Fotorelacja mala ale za to 11/10, jak zwykle. Mam nadzieje, ze ktorego roku w koncu do Was dolacze
  8. muunv odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I w miescie i wioskami i srednie trasa/ miasto. Da rade wyrobic sie w 12-15? Auto ktore mam na oku, zostanie zakupione tylko po przegladzie u mnie w serwisie. Dalszy serwis, czyli?
  9. muunv odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy moglby sie ktos wypowiedziec na temat realnego spalania S4? Mowie o srednim spalaniu. Wiem, ze za ile sie wleje, ale chodzi mi o konkret. Liczyc 12/100 czy 18/100?
  10. Co tu duzo pisac... Piekna sztuka w konkretnym kolorze.
  11. muunv odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niestety zadne C6 polift (2x s-line) sie nie trafia
  12. muunv odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trafila sie B6 3.0 ASN, fajne wyposazenie ale niestety progi oraz dokladki zderzakow nie sa w kolorze auta, tylko szare. Jest szansa na wymiane tych plastikow na progach? Od razu chcialbym wrzucic dokladki zderzakow s-line. Ew ma ktos foto jak wyglada takie b6 (progi nie w kolor auta) ze zderzakami s-line? Obstawiam, ze slabo to wyglada.
  13. Musisz podac ET. Bez tego to strzelanie w ciemno
  14. No ciagnie, nie bede mowic, ze nie Tego jest naprawde duzo na rynku i latwiej kupic, niz cos czego ja teraz szukam. Odkad sprzedalem poprzednia B7 (grudzien 2018), nie moge nic kupic. A jak sie patrzy na tak zadbane egzemplarze jak powyzszy, to sie zaluje swoich
  15. Amatorzy... Tak czy siak porysujesz lakier glinka.
  16. Cos mi sie kojarzy, ze akjam chyba takie mial, ale moge sie mylic. Napewno jakoes niebieskie b7 bylo na tej feldze.
  17. muunv odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  18. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bedzie lux. Na przod nawet 15mm.
  19. Opona max 235/35. Optycznie i fizycznie kolo bedzie schowane. Dystans dobrze by bylo wrzucic. Nic trzec nie bedzie, nawet, jesli wrzucic -45mm. Komfort to odczucie indywidualne. ;) Dla mnie spoko na takim zestawie.
  20. muunv odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Powodzenia i wspolczuje klientom
  21. Zalezy kto, czego oczekuje. Zalezy jaki masz zawias. 45 moze ocierac.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.