Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duzy616

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duzy616

  1. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tą są silniki w polifcie.
  2. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na autocentrum przy 190KM też piszą, że jest stronic. Czyli wszystko się zgadza.
  3. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tym pałowaniem, żaden sprzedający prawdy nie powie.
  4. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ok. dzieki
  5. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślałem, że w A6 C7 jest coś lepiej.
  6. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na autocentrum jest napisane, że w silnikach 2.0 tdi 177km jest tylko multi 8 stopniowy, ewentualnie manual. Twój Kolego ma silnik 2.0 tdi 177km? Znalazłem takie ogłoszenie: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-2-0-tdi-177-km-s-line-bogata-wersja-ID6BHxsA.html?
  7. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zacytowałem co jest napisane na autocentrum. Czyli możesz napisać jaka jest?
  8. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na autocentrum podają, że jest multitronic 8 stopniowy
  9. duzy616 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie A6 C7 177km jest multitronic 8 biegowy, jak to się spisuje. Trzeba omijać szerokim łukiem.
  10. hak64 odpowiedź z ubezpieczalni. Szanowny Panie, podstawa prawna w procesie likwidacji przedmiotowej szkody, to nic innego, jak ogólne warunki ubezpieczenia, które otrzymał Pan w chwili zawierania polisy. Odpowiedź na Pana pytanie w sparwie dopłaty - nie , PZU SA nie dokona dopłaty odszkodownia przy sprzedaży wraku za 17 tys. Jeżeli życzy Pan sobie aby PZU SA udzielił pomocy w zagospodarowaniu pozostałości po szkodzie, to na adres [email protected] prosimy wysłać wniosek w tym zakresie. Z poważaniem PZU SA
  11. Ubezpieczenia teraz się nie odzywa wcale.
  12. Raczej nie będzie problemu, tylko pamiętaj, że darowizny też trzeba zgłaszać do skarbówki z tą różnicą, że nie płacisz podatku.
  13. Napisałem do nich o godzinie 15 i cisza. Zastanawiam się czy Oni nie powinni mi przekazać jaką sumę uzyskali na licytacji.
  14. Nabywca potencjalny jest naprawdę. Czekam na informacje o zezwoleniu sprzedaż. Chyba, że sprzedam faktycznie i wtedy będę chciał dopłaty na podstawie umowy kupno-sprzedaż
  15. Czyli ten wpis Pani z PZU, że mogę zrobić z nim co chce to jak zrozumieć. Jak sprzedam będzie pewnie problem. Można do Ciebie przedzwonić.
  16. Napisałem im, że mam kupca itd. Odpowiedzieli, że z samochodem mogę zrobić co chce, że nic więcej nie otrzymam.
  17. Ok. To pytanie, jak długo mogą zwlekać z konkretną decyzją.
  18. Czyli nie wnikając w cenę i ich zgodę auto mogę legalnie sprzedać.
  19. Czyli mogę zrobić tak jutro bądź pojutrze podpisać umowę z kumplem (najlepiej trzymać dwie kopie u siebie dla lepszego samopoczucia) następnie np. po tygodniu wrzucić do niszczarki i tyle. Oczywiście wcześniej poinformuję PZU o moich planach sprzedaży.
  20. Umowa to trochę gorszy problem, bo jak podpiszę np.umowę z kumplem to później będzie ciężko to odkręcić.
  21. ok. dzięki Jeżeli twierdzisz, że to mój samochód, to ja się pytam czy jutro mogę go sprzedać? Jeśli tak, to czy Oni mogą chcieć mieć wgląd do ceny?
  22. Tak zrobię. A tak w ogóle mogę zabrać auto z warsztatu bez ich zgody. Z warsztatem jestem umówiony, że do piątku muszę zabrać auto.
  23. Możesz powiedzieć jak ta moja sprawa wygląda na Twoje oko. Bo Pani, która prowadzi moja sprawę zachowuje się jakby nic nie znała się na rzeczy, odpisuje wiadomości jakby jej ktoś dyktował. Możesz mi powiedzieć, czy już mogę zabrać samochód z serwisu i zrobić z nim co chcę tzn. naprawić albo sprzedać. Jeszcze wspomnę, że dzwonili do mnie dzisiaj blacharni co z moim samochodem. Czy zabieram, czy co? Przekazałem informacje do Pani z PZU i znowu cisza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.