Treść opublikowana przez duzy616
-
B8 TrOOOOp
Tą są silniki w polifcie.
-
B8 TrOOOOp
Na autocentrum przy 190KM też piszą, że jest stronic. Czyli wszystko się zgadza.
-
B8 TrOOOOp
Z tym pałowaniem, żaden sprzedający prawdy nie powie.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Myślałem, że w A6 C7 jest coś lepiej.
-
B8 TrOOOOp
Na autocentrum jest napisane, że w silnikach 2.0 tdi 177km jest tylko multi 8 stopniowy, ewentualnie manual. Twój Kolego ma silnik 2.0 tdi 177km? Znalazłem takie ogłoszenie: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-2-0-tdi-177-km-s-line-bogata-wersja-ID6BHxsA.html?
-
B8 TrOOOOp
Zacytowałem co jest napisane na autocentrum. Czyli możesz napisać jaka jest?
-
B8 TrOOOOp
Na autocentrum podają, że jest multitronic 8 stopniowy
-
B8 TrOOOOp
Panowie A6 C7 177km jest multitronic 8 biegowy, jak to się spisuje. Trzeba omijać szerokim łukiem.
-
Spotkanie z dzikiem
hak64 odpowiedź z ubezpieczalni. Szanowny Panie, podstawa prawna w procesie likwidacji przedmiotowej szkody, to nic innego, jak ogólne warunki ubezpieczenia, które otrzymał Pan w chwili zawierania polisy. Odpowiedź na Pana pytanie w sparwie dopłaty - nie , PZU SA nie dokona dopłaty odszkodownia przy sprzedaży wraku za 17 tys. Jeżeli życzy Pan sobie aby PZU SA udzielił pomocy w zagospodarowaniu pozostałości po szkodzie, to na adres [email protected] prosimy wysłać wniosek w tym zakresie. Z poważaniem PZU SA
-
Spotkanie z dzikiem
Ubezpieczenia teraz się nie odzywa wcale.
-
Spotkanie z dzikiem
Ok.
-
Ciężki temat..
Raczej nie będzie problemu, tylko pamiętaj, że darowizny też trzeba zgłaszać do skarbówki z tą różnicą, że nie płacisz podatku.
-
Spotkanie z dzikiem
Napisałem do nich o godzinie 15 i cisza. Zastanawiam się czy Oni nie powinni mi przekazać jaką sumę uzyskali na licytacji.
-
Spotkanie z dzikiem
Nabywca potencjalny jest naprawdę. Czekam na informacje o zezwoleniu sprzedaż. Chyba, że sprzedam faktycznie i wtedy będę chciał dopłaty na podstawie umowy kupno-sprzedaż
-
Spotkanie z dzikiem
Ok.
-
Spotkanie z dzikiem
Czyli ten wpis Pani z PZU, że mogę zrobić z nim co chce to jak zrozumieć. Jak sprzedam będzie pewnie problem. Można do Ciebie przedzwonić.
-
Spotkanie z dzikiem
Napisałem im, że mam kupca itd. Odpowiedzieli, że z samochodem mogę zrobić co chce, że nic więcej nie otrzymam.
-
Spotkanie z dzikiem
Ok. To pytanie, jak długo mogą zwlekać z konkretną decyzją.
-
Spotkanie z dzikiem
Czyli nie wnikając w cenę i ich zgodę auto mogę legalnie sprzedać.
-
Spotkanie z dzikiem
Czyli mogę zrobić tak jutro bądź pojutrze podpisać umowę z kumplem (najlepiej trzymać dwie kopie u siebie dla lepszego samopoczucia) następnie np. po tygodniu wrzucić do niszczarki i tyle. Oczywiście wcześniej poinformuję PZU o moich planach sprzedaży.
-
Spotkanie z dzikiem
Umowa to trochę gorszy problem, bo jak podpiszę np.umowę z kumplem to później będzie ciężko to odkręcić.
-
Spotkanie z dzikiem
ok. dzięki Jeżeli twierdzisz, że to mój samochód, to ja się pytam czy jutro mogę go sprzedać? Jeśli tak, to czy Oni mogą chcieć mieć wgląd do ceny?
-
Spotkanie z dzikiem
Tak zrobię. A tak w ogóle mogę zabrać auto z warsztatu bez ich zgody. Z warsztatem jestem umówiony, że do piątku muszę zabrać auto.
-
Spotkanie z dzikiem
Możesz powiedzieć jak ta moja sprawa wygląda na Twoje oko. Bo Pani, która prowadzi moja sprawę zachowuje się jakby nic nie znała się na rzeczy, odpisuje wiadomości jakby jej ktoś dyktował. Możesz mi powiedzieć, czy już mogę zabrać samochód z serwisu i zrobić z nim co chcę tzn. naprawić albo sprzedać. Jeszcze wspomnę, że dzwonili do mnie dzisiaj blacharni co z moim samochodem. Czy zabieram, czy co? Przekazałem informacje do Pani z PZU i znowu cisza.