Treść opublikowana przez duzy616
-
Fotel kierowcy rozbiórka
Ja robiłem ale u tapicera. (fotel sportowy)
-
Dobrzy chiptunerzy
Okolice Poznania, warto chociaż zadzwonić. http://www.dyno.pl/firma.html
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Masz rację.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Gdzie w Szczecinie warto zrobić geometrię kół?
-
B8 TrOOOOp
Ja użyłem mały klucz imbusowy.
-
Nasze zwierzątka
Możesz podać nazwę swojej hodowli
-
B8 TrOOOOp
Wydaje mi się że każde A4 B8 powinno mieć to uruchomione, bo jak inaczej sprawdzić poziom oleju, jeżeli nie masz miarki. Sprawdzasz po przekręceniu stacyjki?
-
Test akumulatora
Mój też mam od nowości 8,5 roku. Chciałbym, żeby jeszcze rok wytrzymał. Ja mam system start- stop.
- Test akumulatora
-
B8 TrOOOOp
Sprzęgiełko, rolki wszystko nowe, oczywiście INA. Nawet niepotrzebnie wymieniłem pompę wspomagania. Ty jakiej firmy preferujesz pasek?
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy ten dźwięk silnika na filmiku nr 3 z paskiem DAYCO jest prawidłowy? Filmik nr 2 z paskiem CONTITECH, który moim zdaniem piszczy. (pasek ma 15 miesięcy i przejechane tylko 13 000 km) Filmik nr 1 jest bez paska. Panowie jakiej firmy zakładacie paski wielorowkowe? Ja obecnie tak jak na filmiku kupiłem DAYCO ponieważ był dostępny od ręki. Porównując w rękach pasek DAYCO i CONTITECH to DAYCO jest ,,plastikowy", CONTITECH czuć gumę. silnik_bez_paska.mp4 silnik_pasek_CONTITECH.mp4 silnik_pasek_DAYCO.mp4
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Mi rok temu też wyskoczyła taka informacja. Kupiłem nową baterię i jest ok.
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy jak uruchomię na chwilę auto bez paska wielorowkowego to coś się stanie poza błędami na szafie? (chcę posłuchać jak cyka sam silnik)
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Dzięki
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Najpierw turbina+IC następnie program.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Panowie ponowie pytanie, które kiedyś zadałem i nie dostałem odpowiedzi. Czy przy wymianie pompy wspomagania w A4 B8 2.0 TDI CAHA trzeba demontować przedni zderzak ( pas przedni)?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Poszukuję Kogoś kto prostuje felgi aluminiowe.
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy, żeby wymienić pompę wspomagania w silniku 2,0 tdi caha trzeba zdejmować zderzak i odchylić pas przedni?
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Ja w swoim samochodzie tez takie mam.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Ile płaciłeś za taką przyjemność?
-
Luz wałka pompy wspomagania
Masz mój temat pompy. Narazie nie mam czasu, będę się za to zabierał pod koniec październik.
-
B8 TrOOOOp
Ja też mam przedlifta 2010r. I też mam takie menu.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Jak miałem Octavię to była tak mała nieszczelność w klimatyzacji, że przy wpuszczeniu kontrastu nie było widać, gdzie czynnik ucieka. U Ciebie z tego co opisujesz też jest nieszczelność. Mała ilość czynnika i syczy.