Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Było na wekeend do mamy wysłać . Moja miała dzisiaj wrócić ale powiedziałem ze de daje rade to wraca jutro
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Twoja kolej sprzątania czy na piwo masz szlaban
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Widze humor dopisuje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Proszę cię to wole zostać przy moim audi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Fajne ale co wyjdzie czas pokaże. Narazie muszę złomka się pozbyć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i w ośce Ja bym chciał 4wd
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak uparta na SUVa to może przyj w kierunku Allroada C5 .aga ciśnie pewnie na rocznik młody jak to baba jej nawet podoba się grand vitara SUZUKI GRAND VITARA 2.0 4x4 SPRZEDAM LUB ZAMIENIE (4085413488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. A na to nawet nie pomoże torba z Biedry na głowie Ja ciskam na a6 c5
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W niedziele polatam hujdajem tuskomem Agi wujek ma zobaczymy kiedy się kładzie na zakręcie ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- Jak uparta na SUVa to może przyj w kierunku Allroada C5 No tak ale jak zawiecha padnie to bez providenta się nie obejdzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mnie takie auta nie leżą i nawet nie gadam że do garażu się nie zmieszczą będzie surprise
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja na wiele nie liczę ale Aga by chciała 9 kpln.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Aga chce suv-a SUZUKI GRAND VITARA DELUX 06r 4X4 KRÓLEWSKA WERSJA (4096965549) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. albo BEZWYPADKOWY HYUNDAI TUCSON 2,0D 140KM SKÓRA+KLIMA (4083163423) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ja dalej walczę o Audi . Z drugiej strony nie wiem ile za paździocha dostane ale wole zostawić w rozliczeniu , i ile kasy teściówka kasy da bo powiedziała że kredytu mamy nie brać i Suzuki jej się bardziej podoba
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja też słomiany wdowiec żonka pojechała służbowo się alkoholizować
-
Truckerzy
Działa to jak nic . Ja jak dostałem po kieszeni za oponę bo za szybko na wagę wjechałem z łuku i samochód się zj***l i akurat trafiłem na śrube tylko usłyszałem huk i zobaczyłem mine szefa bo akurat sta:kwasny:. Od tej pory na dwójce powolutk:kox:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja dopiero z roboty i jeszcze po buty dla Agnieszki.
-
Truckerzy
Podstawa to patrz na jakim gruncie kiprujesz bo różnie to bywa i patrz na przechył bo wyj... to chwila. Ja jak tym latałem to zawsze na poduszkach naczepę opuszczałem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W sumie piątek wolny mam Fis i parę jeszcze pierduł jest do roboty . Najgorzej parę Miechów temu nowe sprzęgło i dwumas
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Musze poszukać jak znajdę to coś wkleję ---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- Prosze znalazłem Teraz trochę inaczej wygląda bo trochę zglebiona i parę rzeczy do porobienia http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-ajm-czas-pokazac-swojego-pazdziocha-63162/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak skończę normalnie to mogę cię Łukasz zabrać . Tylko znajdź jelenia na moje aut:facepalm:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
---------- Post dopisany 02-04-2014 at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 21:16 ---------- Co za życie muszę sprzedać swoje sreberko Tesciowa dokłada na nowsze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak skończę o ludzkiej porze to z chęcią podjadę . Tylko tel z przypomnieniem poproszę Łukasz jak coś to cie zabiorę jak pasek nieda rady
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A tam cisza czemu nie swoim nie latasz :decayed:
-
Truckerzy
Taką akcje miałem za szybko chciałem zawrócić ,a zapomniałem że kołyski nie mam z tyłu przyczepy
-
Truckerzy
To wszystkiego najlepszego Ale figurce brakuje kontenera
-
Truckerzy
Jak zaczynałem na hakowcu to była czarna magia , bo skupy są w takich miejscach . Ale po pół roku już ogarniałem sie , teraz jak jadę w nowe miejsce to nawet nie pytam się czy jest szansa na dojazd bo jakoś lepiej mi się tym parkuje niż koniem z naczepą
-
Truckerzy
Cofać się nauczyłeś