Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    https://www.facebook.com/photo.php?v=620711618000009&set=vb.136199163117926&type=2&theater
  2. dzisiaj po mieście latałem . Pierwszy raz jechałem bez wspomagania ciężarowym kosmos mało się przepukliny nie nabawiłem ---------- Post dopisany 28-02-2014 at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 20:31 ---------- Co ty się K... A wyprawia
  3. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeszcze bo niema nic ciekawego w Elblągu cały czas jestem na etapie poszukiwań . A co do wczoraj to do Inowrocławia smigalem z nierdzewną stalą
  4. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzisiaj mijałem waszego czerwonego Mietka na A1 rano w stronę Gdańska śmigał
  5. Nic nowego robić nie będę ,tylko topografii 3m muszę się trochę podszkolić
  6. Jedynie czym mogę się wykazać to topografia trójmiasta ,a z tym będzie problem muszę de navgacje ogarnąć , reszta obowiązków to tosamo co w Elblągu robiłem
  7. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja nie ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ---------- truckmaniak szkoda że już łączności na cb nie robisz od paru dni siedząc przy radiu w domu na 26 425 i na 27 280 troche se z mobilami pogadałem taka propa
  8. ja jestem za tylko nie wiem czy mi wyjdzie ( praca ) My to się akurat często widzimy
  9. Plaża bardziej mu pasuje
  10. A może spota wcześniej zrobimy bo ja już zapomniałem jak wyglądacie
  11. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla mnie grill lipa
  12. tragedii nie ma . ,służbowy dostał gazetę do poczytania i pali
  13. Adadur jak tam zakupy w lidlu troce nie pocieszony przy kasie stałeś
  14. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakbym siebie dzisiaj widział ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- Tylko jechałem z pierwszeństwem
  15. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Sroda czwartek będę więcej wiedział . Jeszcze nie powiedziane ze będą chcieli swiezakow . Bo kontenerami i przeprawą promowa nie miałem do czynienia
  16. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Akurat z dobrym kolegą mamy spróbować . Zobaczymy czy po dłuższym przebywaniu razem będziemy się . Szkoda ze nie wiem co to za firma , wiem tylko ze z Gdyni ale trudno .
  17. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- strawberry ciężka robota na puszkach , w tygodniu dzwonić mam do jakiejś kobitki co ma 17 aut i lata na Szwecje i tylko podwójna
  18. Najlepszego w nowym roku .!!! Ja de przy piwku w domku z dziewczynami
  19. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Bez bliźniaka i była skrętna dopóki nie zaczęła żyć własnym życiem , jadę se spokojnie a ona nagle ciabas se skręca a ja se walczę żeby się na pasie utrzymać i przyczepę z rowu wyciągam w międzyczasie Kupiliśmy długi drążek zablokowaliśmy ,a zbieżność na poziomice ustawione . Już nie mam siły na te auto ale ma zmienić szeryf na wiosnę ,a ile z tego będzie to on sam wie . Też miałem się zwalniać ale na zimę se roboty szukać to też lipa ,a spać w kabinie narazie mnie nie kręci
  20. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Scania 94d . Na początku wątku są foty:wink:
  21. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    U mnie też czasami se sam ładuje kontenery . Raz wiozłem w naszym największym pudle Stara 200 tylko nie wlazł do końca i z otwartym pudłem jechałem
  22. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.