Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ale Przemka furmanka to
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Powiem ci że na bezpieczeństwie się nie oszczędza na pewno coś znajdziesz a wymienimy na spocie jak będzie pogoda [br]Dopisany: 03 Październik 2008, 20:29_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/czesci_do_audi_nowe_tanio-t25160.0.html spróbuj tu Grzechu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiek ty masz tarcze do wymiany to se kup
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_a4_20_dtm-t45945.0.html i jak idą zakupy? [br]Dopisany: 02 Październik 2008, 15:43_________________________________________________Chyba 18 [br]Dopisany: 02 Październik 2008, 15:43_________________________________________________I co panowie dzisiaj spocik sie odbędzie? :naughty:
-
Strojenie CB
Zależy jakie ja siedzę na www.cb-radio.pl i jestem zadowolony z tego forum
-
Strojenie CB
kiblos pewnie nie odpisali bo 20 razy dziennie ktoś te pytanie zadaje i maja już dość a na takich forach jest to napisane tylko trzeba czytać
-
Strojenie CB
Jak zdejmiesz antenę to najlepiej stawiaj ja w tym samym miejscu bo możne zmienić się swr , a antenę stroisz do samochodu w którym ma jeździć a jak przełożysz do innego to profilaktycznie można sprawdzić wartość swr bo można spalić radio ja ta wartość jest wysoka .Jak ci szkoda kasy na strojenie to kup se miernik i sam se będziesz stroił .
-
[B5 AEB] Moj furak
Może coś napiszesz o samochodziku i zdjęcia wnętrza jeszcze pokaż . tak to fajna
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pogadamy w piątek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A możne b8 tylko z klimą i z korbami w szybach zawsze to już b8 [br]Dopisany: 01 Październik 2008, 19:14_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/inne_audi_rs6_avant_2008-t47242.0.html;topicseen no chyba że taki :th:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
trochę ci zejdzie z szukaniem ale trzeba być dobrej myśli dasz se rade ale ten przebieg jesteś dobrej myśli . Bedziemy cie wsperać duchowo :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
będzie maszyna jak szukasz transportu to cie podwiozę po auto moim a4 b5 ajm
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To teraz czym sie będziesz chwalił
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Sprzedałeś maleństwo ?
-
[B5 ADR] Brak Ogrzewania
A masz 100% pewności ze działa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
I co cisza nie róbcie obciachu przecież Elbląg to nie jakaś wiocha trochę osób się tu zarejestrowało wiec ludzie nie wstydźcie się przecież nikt nie gryzie
-
Formuła 1 2008
Teraz trochę nie poszło ale w następnym pokaże co potrafi
-
[B5 AJM] Jak wam sie posobaja te alu...?
Zgodzę się z przedmówca
-
[B5 AEB] Mój avancik
Ładna furka :> masz pole do popisu przy rezaniu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może przy następnym spotkaniu się popróbuje ale i tak masz u mnie [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 10:35_________________________________________________Adam nie wiem co ty zrobiłeś jakiś magik jesteś samochód już nie szarpie i już się woda nie leje piwo tu nie pomoże trzeba jakaś krowę postawić
-
MOJA A4 NARAZIE ZARAZ PO ZAKUPIE BEZ ZADNYCH MODY!!
A fotki ?
-
Strefa Śmiechu
http://www.online.prezentacje.org/smieszne/biuro_podrozy.htm może teraz mi się udało za tamto sory [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 18:22_________________________________________________http://www.prezentacje.org/pop/smieszne/test.htm
-
Strefa Śmiechu
http://zalacznik.wp.pl/05/d624/oferta.pps?o2=285654&p=3&s=1&ct=QkFTRTY0&f=oferta.pps&wid=886&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=122261207336189051&sid=ec9464dc5bfbb9f6af453eff7e0a3eeb
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tam niema poduchy tylko sama klapka z napisem AIRBAG i koniec a wrócę z borów kolo 14 [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 17:59_________________________________________________Adaś dzięki za spotkano dzisiaj i vagovanie myślałem że gorzej wypadnie moja buda ale nie było tak źle chyba ? :naughty: Jeszcze raz dzieki i dozo nastepnym razem 03.10 2008
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Cały czas się pali pewnie dlatego że jak ściągałem schowek żeby zajrzeć do klimy to dostrzegłem ze mniemam poduchy pasażera To czekam na tel .