Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Powiem ci że na bezpieczeństwie się nie oszczędza na pewno coś znajdziesz a wymienimy na spocie jak będzie pogoda [br]Dopisany: 03 Październik 2008, 20:29_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/czesci_do_audi_nowe_tanio-t25160.0.html spróbuj tu Grzechu
  2. Grzesiek ty masz tarcze do wymiany to se kup
  3. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_a4_20_dtm-t45945.0.html i jak idą zakupy? [br]Dopisany: 02 Październik 2008, 15:43_________________________________________________Chyba 18 [br]Dopisany: 02 Październik 2008, 15:43_________________________________________________I co panowie dzisiaj spocik sie odbędzie? :naughty:
  4. Zależy jakie ja siedzę na www.cb-radio.pl i jestem zadowolony z tego forum
  5. kiblos pewnie nie odpisali bo 20 razy dziennie ktoś te pytanie zadaje i maja już dość a na takich forach jest to napisane tylko trzeba czytać
  6. Jak zdejmiesz antenę to najlepiej stawiaj ja w tym samym miejscu bo możne zmienić się swr , a antenę stroisz do samochodu w którym ma jeździć a jak przełożysz do innego to profilaktycznie można sprawdzić wartość swr bo można spalić radio ja ta wartość jest wysoka .Jak ci szkoda kasy na strojenie to kup se miernik i sam se będziesz stroił .
  7. Może coś napiszesz o samochodziku i zdjęcia wnętrza jeszcze pokaż . tak to fajna
  8. A możne b8 tylko z klimą i z korbami w szybach zawsze to już b8 [br]Dopisany: 01 Październik 2008, 19:14_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/inne_audi_rs6_avant_2008-t47242.0.html;topicseen no chyba że taki :th:
  9. trochę ci zejdzie z szukaniem ale trzeba być dobrej myśli dasz se rade ale ten przebieg jesteś dobrej myśli . Bedziemy cie wsperać duchowo :gwizdanie:
  10. będzie maszyna jak szukasz transportu to cie podwiozę po auto moim a4 b5 ajm
  11. To teraz czym sie będziesz chwalił
  12. A masz 100% pewności ze działa
  13. I co cisza nie róbcie obciachu przecież Elbląg to nie jakaś wiocha trochę osób się tu zarejestrowało wiec ludzie nie wstydźcie się przecież nikt nie gryzie
  14. Teraz trochę nie poszło ale w następnym pokaże co potrafi
  15. Ładna furka :> masz pole do popisu przy rezaniu
  16. Może przy następnym spotkaniu się popróbuje ale i tak masz u mnie [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 10:35_________________________________________________Adam nie wiem co ty zrobiłeś jakiś magik jesteś samochód już nie szarpie i już się woda nie leje piwo tu nie pomoże trzeba jakaś krowę postawić
  17. http://www.online.prezentacje.org/smieszne/biuro_podrozy.htm może teraz mi się udało za tamto sory [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 18:22_________________________________________________http://www.prezentacje.org/pop/smieszne/test.htm
  18. http://zalacznik.wp.pl/05/d624/oferta.pps?o2=285654&p=3&s=1&ct=QkFTRTY0&f=oferta.pps&wid=886&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=122261207336189051&sid=ec9464dc5bfbb9f6af453eff7e0a3eeb
  19. Tam niema poduchy tylko sama klapka z napisem AIRBAG i koniec a wrócę z borów kolo 14 [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 17:59_________________________________________________Adaś dzięki za spotkano dzisiaj i vagovanie myślałem że gorzej wypadnie moja buda ale nie było tak źle chyba ? :naughty: Jeszcze raz dzieki i dozo nastepnym razem 03.10 2008
  20. Cały czas się pali pewnie dlatego że jak ściągałem schowek żeby zajrzeć do klimy to dostrzegłem ze mniemam poduchy pasażera To czekam na tel .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.