Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Aż się siedzieć chce jak bajerka się kręci
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ale fabryka jest w chińskiej dzielnicy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A kuredu młodszy od ciebie przecież Albo A5 składają w chinach i troche im schodzi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
było a6 se wziąć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kuredu już ma więc na ciebie czas
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Słyszeli Dziadek masz już dokładną date odbioru
-
Egzamin C+E
Tylko przez dyszel nie skacz jak będziesz podłączał drugi przewód ,a tak to obojętnie odruchowo idziesz przewodu od strony kierowcy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak co jutro lub po jutrze będę w NE odbierał felgi z regeneracji to mogę wziąć kompa To w EB robi kto takie cuda? Zależy co oczekujesz i jakie felgi ... w E-gu nie wszystko ogarniają. Ale regeneracja felg w Elbląg możliwa jest: Żuławska (jadąc od miasta przed Wójcik Meble) - ostnio chwalony gość, ogrania stalówki i alusty w prostym kształcie - maluje piecowo. Mazurska (za torami na przeciwko jednostki) - od lat zakładzik fachowa robota naprawdę (nie wszystkie rodzaje malowania ogarnia) - maluje piecowo, kiedyś malował na mokro ale teraz unika takiej roboty Akacjowa (lakiernik przy wulkanizacji) - zakład lakierczy wiec malują na mokro - nie wiem jak z malowaniem piecowym, ponoć robia wszystko ale szefuncio straszny buc - coż kwestia dogadania. poza tym można u lakierników pytac (łącznie z ASO) ale raczej unikają takiej roboty bo dla nich jest upierdliwa i malują na mokro a nie piecowa. Każda z technik ma swoje wady i zalety. i nowodworska na przeciwko toyoty jeśli mnie oczy w c**ja nie zrobiły zawsze możesz jeszcze wziąść http://allegro.pl/sirio-as-100-mag-as-100-duzy-magnes-fvat-108cm-i2097283784.html jak ci długość nie odpowiada ,a Dziadek ma Georgia Presidenta
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja mam to samo i nie wiem czemu sie zapaliła pogoda swoje robi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew: :polew: Lipa jak c**j
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja odpadłem bo mam dość 12h odśnieżania
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Pojeździj trochę , parę razy umyjesz auto i popatrzysz czy możesz z tym żyć czy nie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniowi znowu nie poszło
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
cały czas pijesz do tych stert śniegu za oknem ?? nie Zima może mi skoczyć Tylko wstawać mi się nie chce i jeszcze jedna maszynka się rozjebał i sam muszę zasuwać ,ale są dobre strony dopisze godzin pracy sprzętu i mogę pomachać gościom z CPN-u
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.ebay.de/itm/VW-Passat-Audi-A4-AGR-Verbindungsrohr-038131521AS-TDI-/270898621413?pt=DE_Autoteile&hash=item3f12d0ebe5#ht_2005wt_905 ta
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://postimage.org/image/xeb74a9v7/ mi chodzi o część numer 4
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak zrobię
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to jest podłączone do chłodnicy spalin i nie wiem czy nie za szkodzę tylko
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema . Chłopaki macie jakieś tam szroty u siebie w 3city ? Szukam rurki do egr-a o tym numerze 038131521AS jak by któryś miał czas podskoczyć i popytać odwdzięcze się bo na allegro troche drogie ,a aso zabija .Na szrotach niewiedzą co sprzedają to może się taniej załatwi . Z góry dzięki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siema nieroby Dziadek bież
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ty lepiej miejsce na parkingu rób bo c**jowo będzie odśnieżone- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w b5 takie heble mieć- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jeden rozmiar więcej i by wlazły - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody