Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adifek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adifek

  1. adifek odpowiedział(a) na michu123 temat w Audi A4 B5
    Chcesz to dzwon podam ci koszta
  2. adifek odpowiedział(a) na michu123 temat w Audi A4 B5
    Raczej nie jest to latwe
  3. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Lisek do roboty sie szykuj a nie na forum
  4. Jak zadbane to bedziesz zadowolony
  5. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Frekfencja sie zwieksza:) Kaju zabraklo Ciebie
  6. Mozesz u mnie zrobic zapraszam
  7. adifek odpowiedział(a) na arturM temat w 1.8T
    Ok milimetra luzu poprzecznego moze byc nie ma tragedi te pekniecie to wiekszy proglem ale jest to do naprawy
  8. Nie da rady ale jak nic nie znajdziesz to dzwon wysle ci mam tego od groma
  9. adifek odpowiedział(a) na go28 temat w Audi A4 B6/B7
    A to ty przypadkiem tego tematu nie zakladales?
  10. Ile taki kompletny zestaw kosztowal jak można wiedziec?
  11. Na aukcji widnieje uzywane turbo po regeneracji daleko mu do nowego. Oczywiscie jest do kupienia ale nie za takie pieniadze jesli nie chcesz regenerowac kup ori urzywke i masz po problemie tylko pamietaj ze uzywke trzeba dobrze spradzic
  12. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Ale to nie dla mnie koles szuka jakies S4
  13. adifek odpowiedział(a) na Hoyek2 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak chciales 300+ robic to odrazu bylo 3,0 kupowac
  14. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Pany a o tym co myslicie? http://allegro.pl/show_item.php?item=5341958386
  15. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Jak ma sie 570nm to obciazenie na silnik male nie jest
  16. To już zależy od ciebie co wolisz
  17. adifek odpowiedział(a) na mola temat w 2.5TDI
    U mnie wszystko jest w normie a jednak nie pracuje jak należy
  18. Kobieta raczej sama nie wymieni
  19. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Wlasnie cos tanio... te 4,2 to wlasnie te co uciekaja im km ale jeśt to bez problemu do odzyskania a ta jest b.ladna
  20. adifek odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Nie panikuj jedz w trase i go odmulaj http://otomoto.pl/oferta/audi-s4-oryginal-s4-z-niemiec-ID6y4Ion.html Co o tym sadzicie
  21. adifek odpowiedział(a) na mola temat w 2.5TDI
    Komputer takich tematow ci nie pokaze
  22. zależy jak mu dodasz gazu jak gwaltownie deptasz to od min do max jak delikatnie to do max sie nie otwiera
  23. Hybryde najlepiej wstawic. Jak chcesz to pw albo dzwon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.