Treść opublikowana przez Osaaa
-
Usuwanie emblematów.
A próbowałeś pasty polerskiej?
-
[Audi A4 B6] Jakie ET alufelgi dla opon 225/45 R17
Te, które podałeś będą pasować do autka. Lepiej będą wyglądać te: 8.0"x17 ET 35 . Koło będzie bardziej wystawać na zewnątrz, ale nie wiem czy takie wg dostaniesz. Ja szukałem siedemnastek i kupiłem takie: 7.5"x17 ET 43 oryginalne S-line , są najpopularniejsze na aukcjach. PS. Masz fajna stronkę do przeliczania ET http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to czekamy na przyszły wtorek, będzie więcej chetnych;) Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ajjj, a gdzieś indziej, w innym miejscu? Jeszcze mam chorobowe i chciałbym to wykorzystać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hej. Jakiś spot dzisiaj? Ja jestem chętny.
-
Śruba regulacji wysokości świateł a4 b6 bixenon
Rozważałem również możliwość dorobienia samych zębatek we firmie, która specjalizuje się w druku 3D z plastiku, ale gdzieś przeczytałem, że zlecenia zaczynają się od 100 zł, więc to się nie kalkuluje.
-
Śruba regulacji wysokości świateł a4 b6 bixenon
Szukałem uszkodzonej lampy na alledrogo i praktycznie w każdej ofercie regulacja wysokości wyglądała tak : Widać tutaj wyraźnie, że zębatki są zupełnie inne, więc nie jestem tak pewien czy od innych lamp pasują....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć!
-
Śruba regulacji wysokości świateł a4 b6 bixenon
Znalazłem! Nie zauważyłem wcześniej tych otworów w błotnikach (jeden zaznaczony na zdjęciu). U mnie szło bardzo ciężko, trzeba rozruszać tę śrubę na imbus kręcąc na przemian w prawo i w lewo. Trochę za mocno szarpnąłem i przy jednej lampie mi się ona ukręciła . ale strumień światła udało się obniżyć. Pozostaje mi teraz kupić rozbitą lampę tanim kosztem i przełożyć mechanizm, albo jeździć dalej i zapomnieć Orientuje się może ktoś czy ten mechanizm zębaty do regulacji wysokości świateł będzie pasował do biksenonu od innej lampy, np. ksenon lub zwykła soczewka? U mnie wygląda to tak (dwie zębatki zmielone):
-
Śruba regulacji wysokości świateł a4 b6 bixenon
Witam! Wszędzie jest opisana procedura poziomowania lamp, a nigdzie nie wyczytałem, którą śrubą należy przeprowadzić regulację. Przed wymianą wahacza lewego dolnego moje biksenony świeciły prawidłowo. Po wymianie świecą trochę za wysoko (czujnik samopoziomowania jest zamontowany prawidłowo, brak komunikatów na desce rozdzielczej o nieprawidłowej wysokości świateł) i mogą oślepiać innych kierowców, dlatego chciałbym je nieco obniżyć, tylko nie wiem, którą śrubą muszę kręcić. Kręciłem śrubą zaznaczoną na załączonym zdjęciu lecz ani na "krótkich ", ani na "długich" nic się nie działo. Dodam, że po samodzielnej regulacji mam zamiar jechać na kontrolę świateł na stację diagnostyczną, chcę się po prostu nauczyć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć kolego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolegę
-
odblysniki soczewek lamp przednich zamienniki
Gdzieś na forum widziałem ludka,który sprzedaje soczewki od B8 w cenie 250 zł za komplet. Ja za zregenerowany odbłyśnik dałem 100zł od lampy więc cena jest bardzo zbliżona. @matissnk, moje odbłyśniki były chyba ze stopu aluminium. Ja korzystałem z ich usług: http://www.reflektory.gda.pl/sklep.html. Znalazłem jeszcze takie coś: http://paaw.nazwa.pl/reg1/faq/. Z tego co się orientuję to do obydwu zakładów można wysłać odbłyśnik kurierem, ale lepiej jeszcze zadzwoń jeżeli się zdecydujesz na którąś z opcji
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolegę
-
Pomoc w ocenie wykresu z hamowni. BEX 190km Q
Z tego co widać na wykresie to masz 193,5 KM przy 5755 obrotach. Po tylu latach to chyba niezły wynik. Ale niech jeszcze wypowie się ktoś, kto się lepiej na tym zna;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum!
-
Wymiana przycisku głośności w radiu audi a4 b7
Właśnie nie wiadomo czy ten podany przez Ciebie podejdzie choć wygląda bardzo podobnie, do tego nie wiadomo jak reszta parametrów. Ten co ja podałem na pewno nie jest wart swojej ceny, po prostu ktoś zwęszył interes i je sprzedaje, ale mam go u siebie wstawione, więc wiesz, że pasuje na 100%. Ja zaryzykowałem i jestem zadowolony z efektu. Zrób jak uważasz
-
odblysniki soczewek lamp przednich zamienniki
Posiadam bixenon. Ostatnio oddałem moje odbłyśniki do regeneracji, a ściślej ujmując swoje oddałem, a otrzymałem w zamian inne zregenerowane. Co do trwałości to nie mogę się wypowiedzieć, bo za krótko je mam, ale myślę, że mogą całkiem długo potrzymać. Zależy też pewnie od grubości nałożonego "sreberka". Ja dałem stówkę za lampę. Po tym zabiegu kupiłem jeszcze oryginalne palniki osrama i mam światełka jak marzenie. A przedtem było naprawdę źle. Odbłyśniki były wytarte i zmatowiałe. Ja polecam taki zabieg
-
Wymiana przycisku głośności w radiu audi a4 b7
Ja u siebie wymieniałem całkiem niedawno. Poszło szybko i sprawnie. Najpierw kup impulsator np. z tej aukcji (ja stąd brałem): http://allegro.pl/radio-audi-concert-chorus-2-impulsator-enkoder-i5184959644.html Wyjmujesz radio, zdejmujesz 2 blachy osłonowe, od góry radia i od spodu, odkręcasz 4 małe śruby trzymające panel od wewnętrznej strony i oddzielasz panel od reszty radia. Następnie odkręcasz znowu chyba 4 śrubki i zdejmujesz taki czarny plastik osłonowy. Teraz masz swobodny dostęp do nóżek impulsatora. Nic więcej nie trzeba rozbierać, gdyż impulsator można odlutować i wypchnąć przez otwór, w którym siedzi. Użyj odsysacza cyny jeśli posiadasz.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Na forum zarejestrowałem się jakiś czas temu, jednak przywitać się postanowiłem dopiero po zakupie audi A4 Avant. Tak więc witam wszystkich użytkowników forum. Mam nadzieję, że znajdę pomoc w razie kłopotów z autem:)