Treść opublikowana przez garmin
-
[ALL B7] 2.0 TFSI wymiana filtra paliwa - jak zdjąć te cholerne złączki???
Nie przejmuj się piszącymi dupkami zmień go sam .Ja dokładnie tak zrobiłem .Wszystko wyczyściłem i po zmianie filtra paliwa auto zrobiło się dużo szybciej reagujące na pedał gazu.Te zabezpieczenia(złączki)bardzo prosto się otwierają pchaj do góry i się odblokuje .To standard przy filtrze paliwa(takie zabezpieczenie zamyka kołnierz żeby nie było opcji rozszczelnienia).Ostatnio dzwoniłem do ASO i wymiana wszystkich filtrów i oleju ok 1000 zł.A sam zrobisz na pewno dokładniej i za mniejsze pieniądze.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Uwielbiam taki klimat auta.Moje wygląda podobnie tyle że felgi od S4 grafitowe.
-
[ALL B7] 2.0 TFSI wymiana filtra paliwa - jak zdjąć te cholerne złączki???
Wyciska się do góry.To są zabezpieczenia .Aha napisz jakiej produkcji był stary filtr.Jestem ciekawy.
-
[ALL B7] Adaptacja nowej syreny alarmu fabrycznego.
Witam!! Stara syrena w trakcie sezonu zimowego zaczęła wariować(myłem auto w ogrzewanej hali później wyjazd na -24 stopnie)ale mniejsza o to.Zakupiłem nową syrenę dokładnie z tymi samymi numerami z ETK-i. Nie pokazuje wcześniejszego błędu(H12 zwarcie z plusem).Teraz pokazuje nowe urządzenie ale nie wiem dokładnie jakie wartości i gdzie je wpisać żeby ją zaadoptować.Używany program VAG-COM-704.1 PL+ HEX-CAN-USB.Pozdrawiam i proszę o konkretną pomoc w formie procedury. Tak jest teraz!!!!!! Adres 46: Moduł komfortu Plik etykiet: 8E0-959-433-MAX.LBL Nr seryjny: 8E0 959 433 CG Komponent: Komfortgerát T7B 4135 Kodowanie: 11884 Kod serwisu: WSC 06325 Komponent: Tőrsteuer.FS BRM 0406 Nr seryjny: 8E1959802E Komponent: Tőrsteuer.BF BRM 0205 Nr seryjny: 8E0959801A Komponent: Tőrsteuer.HL BRM 0205 Nr seryjny: 8E0959802A Komponent: Tőrsteuer.HR BRM 0205 Nr seryjny: 8E1959801G Tak było ze starą syreną!!! 01134 - Syrena alarmu (H12) 29-00 - Zwarcie z masą 01134 - Syrena alarmu (H12) 37-10 - Uszkodzony - Sporadyczny 01134 - Syrena alarmu (H12) [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 17:38_________________________________________________Widzę że wywołałem olbrzymie zainteresowanie.Może mi ktoś udzielić rady? (a może tylko plug and play powinno zaskoczyć) Pozdrawiam
-
[B6 AWA] Ubywa płynu z chłodnicy...
Dziwne że nikt nie wspominał o plastikowym trójniku(króćcu) z tyłu silnika.
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Jak znam życie to jedyne auto które może zastąpić to A5 Mam nadzieję że się nie mylę .Nowe B8 wygląda słabo ale A5 jest ok.A może S5?(ja mam takie plany)
-
[ALL B7] Koszt wymiany oleju,płynów,filtra w ASO ?
Panowie!!!Dziś zakupiłem filtr paliwa firmy Knecht(podobno jeden z lepszych).Otwieram pudełko Made in China ,oddać czy zaryzykować.
-
[ALL B7] Silnik zabrudzony olejem - litr oleju na 1000km 2.0 TFSI
Z myciem uwaga, mnie ta przyjemność kosztowała 2000 :)Wymiana wszystkich cewek i świec.Pozdrawiam
-
[ALL B7] Rozrząd 2.0 TFSI Cennik Olsztyn Palmowski
Jestem ciekawy czy wszystko się zgadza (ceny również
-
[ALL B7] Rozrząd - kiedy wymiana
Ja też się dołączę do pytających.Serwis mnie poinformował że przy 120000 tys/km.Ale...............?
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
Daj jeszcze kilka zdjęć silnika i jakiś wyczerpujący opis!!!!!
-
[ALL] Renowacja felg
www.regeneracjafelg.waw.pl Marki Warszawa.Świetna robota,cały zimowy sezon jeżdzę na tych felgach dalej wyglądają jak nowe.Jednak piecowe malowanie wygrywa. Aha polecam mój wątek o felgach http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_jak_rozpoznac_czy_felga_s4_jest_oryginalna-t98617.0.html tylko jakiś dupek zakotwiczył temat :>
-
[ALL] Renowacja felg
Felgi pomalowane proszkowo .90 zł za sztukę doszedł tylko koszt pomalowania dekielków(bo plastikowe) Marki Warszawa.Aha felgi 18.
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
Ja również jestem zainteresowany
-
AVUS w kolorze czarny mat?
te zdjęcia powyżej przedstawiają felgę 18 nie 17 :>
-
AVUS w kolorze czarny mat?
Na aucie wyglądają troszkę inaczej [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:01_________________________________________________[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 22:04_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_jak_rozpoznac_czy_felga_s4_jest_oryginalna-t98617.0.html Tu masz więcej zdjęc moich felg.
-
Problem z pc pomocy
Grafika do wymiany na 100%.
-
[ALL B7] Wymiana łożyska w przednim kole
Ja mam takie na sprzedanie nowe w pudełku SKF.Jak jesteś zainteresowany to pisz
-
[ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek
nowe felgi,nowe opony zimowe +azot =100 zł(chciał 120 ).W lato tylko że tu była przekładka ze starych na nowe 120 zł +azot. Felgi 18 /40/235 letnie i zimowe.(oczywiście z wyważeniem kółek)
-
[ALL B7] Jak rozpoznać czy felga S4 jest oryginalna?
Tak wygląda na aucie.+opony Toyo Snowprox S952 235/40/18.
-
choinkowóz najlepszy!!! rs4
No właśnie coś mi ta literka L wygląda znajomo Romeczku!! hehe
-
Polecane opony zimowe
Panowie a co sądzicie o takich oponach ? Toyo Snowprox S952 235/40 R18 95 V oczywiście zimowe ?
-
[ALL B7] Ktore fele na lato?
do b7 tylko 18 albo wyżej.Ja na zimę kupiłem 18 bo nie chciałem zepsuć wizerunku auta.
-
[ALL B7] Jak rozpoznać czy felga S4 jest oryginalna?
dekielki zrobione
-
[ALL B7] Jak rozpoznać czy felga S4 jest oryginalna?
nie wyświetliło mi całego Twojego tekstu :)Wcześniej już pisałem że 90 zł za sztukę +dekielki 160 zł.Jeżeli chodzi o jakość pomalowania to jestem bardzo zadowolony.