Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Oj Kerczi teraz myśle że mógłby mieć trudniej mnie zawstydzić. Po wymianie turbiny wygładziło moment i łatwiej dobrze ruszyć (czyt. nawet taki dupiaty kierownik jak ja sobie poradzi). Aczkolwiek zdarza mi się że nie wytrzymam nerwowo, poniesie mnie ułańska fantazja i stoje na światłach w miejscu i miele kołami jak idiota...
  2. :polew: :polew: chciałbyś....
  3. no przód zostawiam na koniec. Zderzak + ksenon... Ale chyba prędko to nie nastąpi do ostatnio ciężko z kasą a na to będe potrzebował jakies 3,5k zł...
  4. dokładnie. Ja się już nie moge doczekać kiedy to założe... :good:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 20:43_________________________________________________ a dziękuje. W tym tygodniu dojdą listwy s-line w kolorze 1RR takim jak tylna dokładka i zawiecha s-line... ..już moge ogłosić to oficjalnie :dance: :dance:
  5. a co na to Piter.... :shocked: :polew: :polew:
  6. ale z Ciebie d*pa wolowa... ja w pracy byłem (cały czas jestem ) dlatego nie przyjechałem
  7. u mnie nagrywarka robi to automatycznie. Dodam że piszemy oczywiście o kopiowaniu płyt w celu zrobienia kopii zapasowej...
  8. klubowe pokrowce...?? jest coś takiego??
  9. Czytałem do tego momentu: Sprzedam AUDI A4 1.9TDI 130KM.Jest to model S4... nie czytam kłamliwych ogłoszeń...
  10. na jakich płytach nagrywasz? Niestety RNS-E czyta płyty z niewielu nagrywarek i niewielu płyt
  11. a co to auto ma za kartke za szybą? "ja tu byłem. Fablo"...?? :mysli:
  12. Wlasnie mialem to pisac. Jedynie od eski. A siemiana nie sluchaj, bo on mieszka na wsi i nie wie co dobre o Ty Parówo
  13. a nawet sobie do Ciebie zadzwonie :> :>
  14. prosze Cie...
  15. nie zakładaj zadnego spoilera!!!
  16. heh, gdzie kupisz za tyle nowe jarzmo?? :shocked:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 16:27_________________________________________________cena w ASO: 305.37zł/ szt.
  17. do bagażnika mi zakupy nie weszły, bo tam są gaśnice
  18. piter co to robisz... http://www.sadistic.pl/d*pa-nie-wybiera-vt37174.htm
  19. nie sądze żeby ktoś wziął coś od Ciebie za podpięcie VAGiem... Poprostu zacznij jezdzić na spoty
  20. ale do tego spręzyny kosztują drugie tyle...[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 15:16_________________________________________________amor przód: 557.86zł amor tył: 542.49zł spręzyna przód: 325.78zł spręzyna tył: 336.48zł [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 15:21_________________________________________________całość 3525zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.