Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. :hi: oj hamulce fajne. Ale żeby je założyć to najpierw trzeba by mieć z przodu 360mm<...
  2. zastanawiałem się nad zmianą foteli. Mam u siebie s-lineowe z b6 i szczere mówiąc przy szybkich partiach zkrętów to w nich latam. Ponieważ jezdziłem w s-lineowych b7 i doszedłem do wniosku że jest to praktycznie to samo więc szukałem foteli recaro. Jednak gdy usiadłem w fotelach recaro to doszedłem do wniosku że róznica jeśli jest to tak minimalna że nie ma się co napalać jak ślepy na suchary... Róznica jeśli jest, to naprawde niewielka. Może recaro są minimalnie twardsze. W tym przypadku to bardziej chodzi o wygląd.
  3. a wy wszyscy d*py jesteście. Klubowicze rządzą!!! [br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 00:50_________________________________________________piszcie piszcie to może będziecie choć troszke tak zajebiści jak Ja
  4. a dlaczego? Ja bardzo lubie jeść z Jeffsie i mam wielu znajomych którym też tam jedzenie bardzo smakuje...[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 21:20_________________________________________________No powiedzcie mi że stek z argentyńskiej polędwicy w sosie pieprzowym jest nie dobry...
  5. a co gazet nie czytasz...
  6. a potem sprzedają jako nówki sztuki nie śmigane...[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 10:32_________________________________________________ :shocked:
  7. http://www.sadistic.pl/stolen-tiger-woods-sex-tape-vt26900.htm :polew:
  8. no tak... musisz podjechać do jakiegoś mechanika co potrafi to zrobić... :polew: Nie no nie będe sobie tak żartował jak masz moje auto na podnośniku [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 09:55_________________________________________________GTA w realu http://www.sadistic.pl/gta-w-realu-vt26927.htm[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 10:02_________________________________________________http://www.sadistic.pl/znokautowany-w-poruszajacym-sie-aucie-vt26905.htm
  9. wojtuś będe u Ciebie do 40 minut. A zrobisz mi to od razu? bo moze bym poczekał
  10. W życiu trzeba być pewnym siebie... No moze pudzian był troszke zbytnio zarozumiały... Ale osiągnął bardzo dużo i to trzeba mu przyznać. Podejrzewałem że będzie bardzo dobrze przygotowany fizycznie bo on ma dusze sportowca i widać że wszystko co robi robi z sercem i bardzo wytrwale dąży do celu. Ma mentalność zwycięzcy... Zbyt mądry może nie jest. Ale nie można mieć w życiu wszystkiego. I tak jest pewnie o połowe inteligentniejszy niż 3/4 zawodowych piłkarzy...
  11. jak go kopnął to tamten poleciał jak piórko...[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 00:05_________________________________________________najlepszy był sędzia który latał prawie w powietrzu jak chwycił Pudzianowskiego za ręke... :polew:
  12. o ja pier**le...[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 23:59_________________________________________________siła to siła jednak. jak Pudzian go kopnął to tamten poleciał jak piórko...
  13. Sławek ogląda słoneczny patrol :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 23:17_________________________________________________ też to zauważyłem... Do francji.... taaa... :polew:
  14. ja pier**le.... :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: POLSAT
  15. no dokładnie... tego się też obawiam
  16. ciezko powiedziec. Pudzien może byc za wolny i moze miec braki w technice/ brak doświadczenia. Ale jak trafi to może wygrać...
  17. a gdzie to było bo jak jechalem przez piekło koło 17:45 to jakies auto z rozbitą szybą stało na poboczu i była policja?
  18. Gryfi toż to w Ciebie szatan chyba wstąpił...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.