Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. ban ban ban!!! za brzydkie słowa!!!
  2. wiesz Kerczi jakbyś sprzedawał to po 30 sztuk to może bym wziął... Ale po co mi 250 modułów... :polew:
  3. :polew: Pany znowu głosowanie jest na projekt kalendarza więc głosić: http://www.a4-klub.pl/smf/wybieramy_kalendarz_klubowy_ankieta-t96981.270.html;topicseen
  4. :hi: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 08:45_________________________________________________ tiaaa... Przecież wszyscy wiemy że chciałes go obszyć i włożyć w zagłówki ale troszke przesadziłeś z wielkością
  5. ale ja mam praktycznie taki silnik jak BRD po programie...
  6. uczyłem pisać po polsku a słowo "apropos" jest wyrazem obcym :>
  7. spytaj pitera ale nie wiem czy Ci pożyczy swoja a4... To tak apropo złomu
  8. posprawdzaj to co napisałem. Dodatkowo sprawdziłbym przepływke
  9. naucz się pisać po polsku to pogadamy...[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 16:33_________________________________________________ ...wśurze
  10. Wihajster się strasznie podniecił jak znalazł to zdjęcie w necie i nie mógł się powstrzymać żeby się z nami podzielić swoim szczęsciem...
  11. Piter220v miał podobną sprawe. tyle że jemu cały czas świeciły światła. Wymienił czujnik stopu i jest ok
  12. A ja bym polemizował. Jest wiele czynników które wpływają na osiągi. 1.Moja przed programem na kołach 235/40/18 leciała koło 200 i więcej zbytnio nie chciała... 2. To zależy kiedy zmieniasz bieg. Może go zaduszasz, diesle nie lubią bardzo niskich obrotów... 3. Na to już odpowiedziałem. 4. Hmmm to już jest dziwne. Najlepiej podpiąć VAGa i zobaczyć. Może być coś nie tak z podciśnieniem i sterowaniem turbiną. Nie dymi Ci na czarno na niskich obrotach? Sprawdz też czy nie masz przytkanego katalizatora. Ale przyczyn może być naprawde dużo. Cięzko jednak ocenić czy autku coś dolega, opierając się tylko na Twoich subiektywnych odczuciach. Pozdrawiam
  13. Po pierwsze, następnym razem przed założeniem takiego wątku użyłbym funkcji . Jest dużo wątków w tej tematyce z których można śmiało wyciągnąć wnioski i nie zaśmiecać niepotrzebnie forum. Spalanie wydaje mi się całkowicie w normie. Wszystko zależy od jazdy. Ja po mieście mam średnie spalanie 9-11l. Na baku robie ok. 600km. Pozdrawiam
  14. witaj :hi: :hi:
  15. witaj :hi: :hi:
  16. Godzic wszystko sobie w wordzie zapisywał... Jak teraz wklei to będziemy mieć tydzień czytania (Miron dwa bo on jeszcze składa literki )
  17. eeee... Mirona jak był jeszcze w niemczech to to był zakwalifikowany do kasacji z powodu uszkodzeń przekraczających 90%. A teraz jezdzi... Co prawda zostawia 5 śladów (w jednym miejscu podwozie troche ociera...) ale jeździ...
  18. o jezuuu i znowu on.... [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 09:53_________________________________________________Godzic pierdolnij jakąs głupote to może Cie znowu ucisza...[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 09:53_________________________________________________ja proponuje bana za drugie konto na forum... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.