Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. ludzie, przecież te lampy są ohydne... Myślałem że jest tylko jeden taki na świecie któremu się to podoba... A tu taka niespodzianka... Nie krzywdźcie samochodów... u Ciebie Leonard przynajmniej te lampy są jakoś spasowane... Bo PAblo ma tam chyba przerwe na papierosa :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 10:07_________________________________________________ale do takiego "Stajlu" wam Panowie jeszcze troszke brakuje:
  2. Wieszak 160 to Ty możesz na PlayStation pojechać. Twój paździoch nie wyciągnie takiej prędkości... chyba że z przepaści :polew:
  3. zapomniałeś dodać że jechałeś z górki po równiutkim jechałem
  4. bo Ty dup_a jesteś a nie członek wielkiej rodziny audi a4 :polew:
  5. tak Wojtek kiedyś dłubał w nosie jak był przy samochodzie :polew:
  6. ile masz w tym KM i jaki NM? Przed dołożeniem coolera było 177km i 404Nm. Teraz nie wiem
  7. naklejek tez szukam. Z ramkami jest kłopot bo się skończyły ale pracuje nad tym. Jestem w kontakcie z Kerczim. Ma mi dać znać co i jak. Powiem wam że po zamontoaniu drugiego IC autko zaczeło całkiem inaczej jezdzić. Miodzio. Jak bym wiedział że będzie taka różnica to już dawno bym to zrobił. Tak na szybko filmik nakręcowny 0-140 Start miałem taki średni więc tym bardziej jestem dumny z mojego powozu :>
  8. pewnie ma dlatego tak mało nalatane bo poprzedni właściciele bali się jezdzić bez skrętnych świateł i tylnych poduch w fotelach... Dlatego woleli oddać...
  9. ...jak ludzie się dowiedzą że ja przyjeżdzam :naughty:
  10. powiem Wam że autko po wymianie IC chodzi całkiem inaczej... Szczególnie na trasie jest to odczuwalne. Dużo równiej ciągnie i ogólnie wydaje mi się że jest mocniejsze. Szczególnie na dwójce jest to odczuwalne. Chłopaki z CompSportu chyba lekko poprawili soft i już nie ma takiego strzału przy 2200obr. Tutaj filmik krecony na szybko dla porównania. Wydaje mi się że jest niezle tym bardziej że start miałem taki średni... Także jak ktoś się zastanawia czy montować FMIC lub drugi IC to niech to śmiało szybko robi.
  11. Będziesz się witał węglem i podpałką... :gwizdanie: Weź lepiej krate browarów.
  12. po co żeby kase wydawać :polew:
  13. Co ja Ci zrobie jak nie mam Jutro zrobie wiec wrzuce we czwartek wieczorem Bo jutro bede poza domem Dajcie spokój Tukanowi... Dzisiaj sołtys ma aparat :polew:
  14. bo Avant to Avant a sedan to tylko sedan...
  15. do Poznania chyba najlepiej leciec przez Łódz... :gwizdanie:
  16. Widze że ściągneliśmy nie naszym niowaniem
  17. oj całkiem możliwe...
  18. [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 08:29_________________________________________________tukan zepsuł całe "BRY"owanie
  19. A ty masz chyba jedynego w pl BLB co przy pelnym ogniu sie jeszcze nie wysrał A masz w tej nowej surce pakiet WRC? Nie ta bedzie w orginale Nio to dobrze. W takim razie gratuluje zakupu.
  20. A ty masz chyba jedynego w pl BLB co przy pelnym ogniu sie jeszcze nie wysrał A masz w tej nowej surce pakiet WRC?
  21. To teraz Tukan masz pewnie najlepsze, po proboszczu, auto we wsi
  22. głupoty gadasz siwy. Wszyscy dobrze wiedzą że silniki 2.0 lubią brać olej i jest to normalne zurzycie ekploatacyjne, a nie konsekwencja zurzycia jednostki.
  23. o kurcze... nieciekawie. Najważniejsze że Ty jesteś cały. Auto to tylko kawał blachy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.