Treść opublikowana przez siemian
-
[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza
mnie też się neony nie podobają. Może u Ciebie Vario-Tech wyglądają fajnie, choć wątpie. Jedym się mogą podobać innym nie. Jedni uważają że magnetyzery są za***iste i auto ma 170 koni, inni są realistami...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co tu dziś tak cicho? Ja się dzisiaj dowiedziałem że mam do wymiany przekładnie kierowniczą, kończy mi się przegub i mam prawdopodobnie zj**...ne sterowanie EGRem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie działa gg Cuber
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał. :hi: Jak to dobrze się porządnie wyspać... :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ładne felgi Kerczi. Ja własnie wróciłem z wieczornej przejażdzki po mieście. Po drodze była rutynowa kontrola i dmuchanie w balonik. :> :>
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
hmmmm... no zobaczymy. Tarcze mam Ate, klocki mam ori...
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
Hmmm... a mam 321x30x28 Wszystko super działa... tak pisze na pudełku nr. kat 8D0 615 301M 8D0 615 301K 8D0 615 301AD
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tak to w tygodniu można gdzies usiąść i pogadać. niekoniecznie pić :> :> Pojezdzić autem itepe... [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 00:17_________________________________________________no nic ja jade się przejechać. Musze nadrabiać zaległości
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
hmmm... ale 320 i 321 można stosować zamiennie tak? Ja mam 321mm. Tak pisze na pudełku po tarczach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no bo w weekendy musze być najczęsciej w Bielsku dlatego chętnie bym w tygodniu nadrobił... :confused4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest ktoś w mieście?? czemu wszyscy siedzicie w domach, a ja nie mam z kim iść się napić... :confused4:
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
Potwierdzam 321mm hamuje suuper. Co do kolorku to ja jestem za srebrnymi zaciskami. Jaro4444 jeśli Ty masz zacisk z a6 c5 to z czego ja w końcu mam? Bo to się nie zgadza z tym co napisałeś: Z lewej są od A6 C5 rocznik 2004 modele np. 2.7T, 2.5 TDI 180 KM, S6 4.2. Te z prawej są od A4 B7 lub A6 C6 roczniki od 2005 - . Mają inny udlew trzymający klocek, inną sprężynę i stosowane do nich są nieco odmienne klocki (ten od starszego ma mocowanie sprężyną wchodzącą pod blachę, nowszy ma prostokątną dzurę na płaską sprężynę.
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
nie no spoko. Rozumiem. Ja nie kupiłem tarcz ori lecz Ate bo wiem że ta firma robi na pierwszy montaż i miałem zawsze dobre zdanie o tej firmie. Ile zapłaciłes za Twoje tarcze? pozdrawiam
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
masz jaro4444 te tylne jarzma od 255??
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
hmmm... a nie wolałeś ori tarcz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też mi się wydaje że chodzi o plastiki...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Czy mógłby ktoś rozpisać do czego służą poszczególne funkcje engeneering mode?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to co idze ktoś dziś na chwile do maista? Co tacy jacyś nieruchawi jesteście... :shocked:
-
[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza
hmmm... no to REZAJ maniek603, potem daj fotoporade, a potem ja się za to zabiore :> :> Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poko poko. Miło jest czasem pomóc. Co tam Kerczi porabiasz? Może jakaś kawka? Jak tam palec? Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to ja gasze światło. Tylko nie zapalajcie rano za mocno bo mnie obudzicie :> :> :>
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
jaka to jest tarcza?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak tuba działa? Wzmacniacz podpięty?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to co robimy dzisiaj jakiegoś mini spota?[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 20:34_________________________________________________czemu nikt nic nie pisze??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak. :)