Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAFAL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FAFAL

  1. Te na fotce to jakieś 19"? Profil widać malutki. Masz rację przy dobrej glebie by było dużo lepiej, ale na pewno nie w serii.
  2. Też bym miał dylemat... Chociaż wybrałbym chyba AVUSY... sam nie wiem Te co Dawid wrzucił wydaja mi się za nowoczesne do B5
  3. Dla mnie nie ma znaczenia jaka będzie.... Byle była czysta. Najważniejsza jest fajna atmosfera i dobra zabawa
  4. Może będzie okazja razem się napić
  5. Chyba czas zamknąć ten wątek. Wszystko już zostało powiedziane.
  6. Robert ma rację Krupnik jest całkiem niezły, chociaż ja ostatnio preferuję Stock'a
  7. FAFAL odpowiedział(a) na FAFAL temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  8. FAFAL odpowiedział(a) na FAFAL temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    1z i tak lepiej lata. Ale może coś w tym jest jak nie jedzie to niech chociaż wygląda. Na razie będę robił te bixy i tydzień jeżdżenia z głowy... A fele jak się zdecyduje to będą albo prosiakowe albo avusyIII. Rozmiar do przemyślenia Więcej nie dokładam bo to nie ma sensu...
  9. FAFAL odpowiedział(a) na FAFAL temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Z chęcią, ale to auto już nie jedzie a jak założe 18 to będzie stało w miejscu
  10. łłłłłoooo matko do traktora niech sobie to włoży...
  11. Moim zdaniem całkiem zbędna rzecz i uciążliwa. Przecież ręcznego używa się na co dzień. I co awaryjne się będą włączały? Bez sensu A na pewno nie da się tego ustawić tylko trzeba ingerować w elektronikę
  12. notorious dostałeś fotki?
  13. szachu71 mogę prosić o taką wycenę? OC+AC i samo AC
  14. 29dni, 1godz, 45min prawie tyle samo przegadałem przez kom spr w liczniku czasu połączeń
  15. Stacja diagnostyczna i uprzejmy pan na pewno stwierdzi jakąś usterkę Bo tak to tylko można strzelać. Chociaż z winy amora nie powinno być przechyłu.
  16. Moim zdaniem marne szanse na uzyskanie odszkodowania. W twoim zakresie było zrobić taki "przegląd wzrokowy" co i jak. Z drugiej strony współczuję niuni ;( Jak pech to pech ;(
  17. Panowie mam prośbę, trzeba mi zrobić VT z czarnymi lampkami. Ogarnia ktoś temat?
  18. Yeah! Ciekawe jakie to uczucie...
  19. Ja też już się wybieram od jakiegoś czasu i się wybrać nie mogę. Bo u nas w TBG to lipa nic się nie dzieje...
  20. Krupski wyślij mi foty z chęcią popatrzę Daj jakiego linka na PW
  21. Myślałem o r6 nawet już byłem zdecydowany, ale odradzali mi na początek. Ponoć właśnie bardziej "jadowita" jest.
  22. To moje pierwsze poważne moto Celuję w F4i na początek. Co wy na to?
  23. Chłopaki znacie taką firmę "moto-raj" z RZ? Możecie coś na jego temat się wypowiedzieć. Mam zamiar kupić od tego typa motocykl.
  24. W skali szarości mogło by by być ok. Ale trzeba by dobrać jakić odpowiedni odcień nie za jasny nie za ciemny...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.