Treść opublikowana przez FAFAL
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
Te na fotce to jakieś 19"? Profil widać malutki. Masz rację przy dobrej glebie by było dużo lepiej, ale na pewno nie w serii.
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
Też bym miał dylemat... Chociaż wybrałbym chyba AVUSY... sam nie wiem Te co Dawid wrzucił wydaja mi się za nowoczesne do B5
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Dla mnie nie ma znaczenia jaka będzie.... Byle była czysta. Najważniejsza jest fajna atmosfera i dobra zabawa
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Może będzie okazja razem się napić
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:naughty:
-
[ALL B5] Warto kupić tę skórę?
Chyba czas zamknąć ten wątek. Wszystko już zostało powiedziane.
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Robert ma rację Krupnik jest całkiem niezły, chociaż ja ostatnio preferuję Stock'a
-
[B5 AHL] FAFAL
- [B5 AHL] FAFAL
1z i tak lepiej lata. Ale może coś w tym jest jak nie jedzie to niech chociaż wygląda. Na razie będę robił te bixy i tydzień jeżdżenia z głowy... A fele jak się zdecyduje to będą albo prosiakowe albo avusyIII. Rozmiar do przemyślenia Więcej nie dokładam bo to nie ma sensu...- [B5 AHL] FAFAL
Z chęcią, ale to auto już nie jedzie a jak założe 18 to będzie stało w miejscu- [ALL B5] Warto kupić tę skórę?
łłłłłoooo matko do traktora niech sobie to włoży...- [B6 AWX] Czy po zaciągnięciu ręcznego i otworzeniu drzwi włączają się światła awaryjne?
Moim zdaniem całkiem zbędna rzecz i uciążliwa. Przecież ręcznego używa się na co dzień. I co awaryjne się będą włączały? Bez sensu A na pewno nie da się tego ustawić tylko trzeba ingerować w elektronikę- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
notorious dostałeś fotki?- [ALL] Samo ubezpieczenie od kradzieży.
szachu71 mogę prosić o taką wycenę? OC+AC i samo AC- Podawajcie swój czas zalogowania!
29dni, 1godz, 45min prawie tyle samo przegadałem przez kom spr w liczniku czasu połączeń- [ALL B5] Jak rozpoznać amortyzator do wymiany
Stacja diagnostyczna i uprzejmy pan na pewno stwierdzi jakąś usterkę Bo tak to tylko można strzelać. Chociaż z winy amora nie powinno być przechyłu.- [B5 AVG] Uszkodzpne Audi przez bryłę lodu na przyczepie.
Moim zdaniem marne szanse na uzyskanie odszkodowania. W twoim zakresie było zrobić taki "przegląd wzrokowy" co i jak. Z drugiej strony współczuję niuni ;( Jak pech to pech ;(- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie mam prośbę, trzeba mi zrobić VT z czarnymi lampkami. Ogarnia ktoś temat?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Yeah! Ciekawe jakie to uczucie...- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też już się wybieram od jakiegoś czasu i się wybrać nie mogę. Bo u nas w TBG to lipa nic się nie dzieje...- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Krupski wyślij mi foty z chęcią popatrzę Daj jakiego linka na PW- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Myślałem o r6 nawet już byłem zdecydowany, ale odradzali mi na początek. Ponoć właśnie bardziej "jadowita" jest.- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To moje pierwsze poważne moto Celuję w F4i na początek. Co wy na to?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chłopaki znacie taką firmę "moto-raj" z RZ? Możecie coś na jego temat się wypowiedzieć. Mam zamiar kupić od tego typa motocykl.- [ALL B5] Maska i Tylna klapa w inny kolorze?? propozycje !! Nowy temat:
W skali szarości mogło by by być ok. Ale trzeba by dobrać jakić odpowiedni odcień nie za jasny nie za ciemny... - [B5 AHL] FAFAL