Treść opublikowana przez Frankk
-
Czy stosujecie jakieś preparaty do czyszczenia instalacji LPG
Ja na Twoim miejscu preparat bym odpuścił bo wydaje mi się że cały syf na końcu odbiorą wtryskiwacze. A jeśli nie to podchodziłbym do takiego preparatu sceptycznie.
-
Falujące obroty przy wciśniętym sprzęgle.
Jedzie normalnie, nic nie szarpie nic nie dusi, dzisiaj muszę dokładnie to zbadać bo to nie jest moim zdaniem szkodliwe ale strasznie upierdliwe.
-
Spoty wrocławskie
Panowie ja z takim zapytaniem, mogę zawitać w którąś sobote na spot i nie być wyśmiany ze względu na 1.6 przed liftem i pedalską lotke ?
-
Falujące obroty przy wciśniętym sprzęgle.
Mam to samo w swojej Audi też 1.6. Niestety nie pomogło czyszczenie przepustnicy
-
Strefa Śmiechu
- Piłka nożna
A ja dotrwam do końca chociaż to co Manchester wyprawia to żarty, niedokładne podania, biegają od niechcenia Ale obrona w tym meczu prężnie działa na swoją niekorzyść haha- Termostat spalanie ?
Tego nie jestem w stanie Ci powiedzieć ale jeździłem dwa dni na gazie z zepsutym termostatem w takiej sytuacji jak Ty miałeś ale nic mi nie szarpało :/- Jakie ciśnienie w oponach zimowych na zawieszeniu gwintowanym?
Ciśnienie takie samo jak na wlepce ale jeśli masz dość mocno zglebowane i profil opony niski to upuścił bym trochę niż na wlepce bo może być ciut za twardo.- problem z kablami zapłonowymi proszę o pomoc
Proszę Cię bardzo, rozrysowałem w paincie uprzednio idąc do samochodu i spisując które kable do której świecy, c to cewka (Widok jak byś patrzył z góry) Pozdrawiam i mam nadzieje że pomogłem- Spoty wrocławskie
- Przekładka silnika z 1.6 na 1.8T
Też się zastanawiam nad taką przekładką bo zakochałem się w mojej budce zielonej a mocy w 1.6 mało. Wydaje mi się że może być więcej roboty bo to jednak wiązka do przeróbki, tego najbardziej się boje. Także dołączam się do pytania.- Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
A ja po zakupie audi szukałem inspiracji do modyfikacji mojego niemca i wpadłem na forum, wszedłem na chwile, zostanę na dłużej- Piłka nożna
Kto Tu jest fanem właściwej strony Manchesteru ? Tej czerwonej strony oczywiście.- Termostat spalanie ?
Jeśli dogrzewa Ci się do max: 80st. to nie powinno to bardzo rzutować na spalanie. Jednak jeśli nagrzewa się do np 60st.(miałem w swojej b5 taki właśnie problem) to silnik pobiera więcej benzyny żeby szybciej się nagrzać. To jednak swoje robi i spalanie trochę się zwiększa. Na Twoim miejscu termostat bym wymienił, groszowe sprawy, wymiana też nie sprawia większego problemu a będziesz miał problem z głowy- Audi A4 B5 1.6 - mój granatowy sedanik
Też mam ten dylemat z felgami, też mam 1.6 i nie wiem czy zakładać 17 które już mam czy sprzedać i założyć 16... A audi bardzo ładna :-) Ile z ciekawosci dałeś za kiere ?- Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Siema, audi piękna, cholernie podoba mi się srebro. Ja mam zieloną. Kiera do wymiany na trójramienną Ja mam już zakupione felgi od audi s4 17" 8j i mam zamiar dokupic komplet letnich 205, wyprostować, wymalować i śmigać. 18 jak dla mnie to już zbytnio za duże do tego samochodu, więc 17 wpadają mam nadzieje że nie odbije się to zbytnio na jeździe bo jak wiadomo 1.6 już sam w sobie nie jest potworem. Pozdrawiam i szerokości, dbaj tak dalej o audiole- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich klubowiczów, na imię mi Bartek i parę dni temu stałem się posiadaczem pięknej Audi A4 B5 1.6, na wyposażeniu climatronic, 4x el. szyby, lusterka, takie duperele Z postów na forum wnioskuje że to forum to jedna wielka rodzina i to bardzo sobie cenię Pozdrawiam! - Piłka nożna