Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarekMiskiewicz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarekMiskiewicz

  1. Czemu chcesz remont góry ? i co oznacz u Ciebie remont ?
  2. MarekMiskiewicz odpowiedział(a) na mati1354 temat w 1.9TDI
    tylko jeżeli masz kata zapchanego to na nowo masz cały układ do czyszczenia
  3. MarekMiskiewicz odpowiedział(a) na mati1354 temat w 1.9TDI
    zasyfiony egr, oraz kolektor ssący, turbina już nie pompuje tak jak nowa, zapchany katalizator , wyczyść cały dolot z sadzy i będzie dobrze zobacz sobie pod linkiem jak czyściłem znajomemu a na pierwsze oko wszystko ładnie wyglądało.
  4. klocki mogą się się ustawiać tak że kolo się blokuje
  5. sprawdźcie bicie tarczy i piasty oraz czy są luzy na prowadnicach klocków hamulcowych
  6. wymieniał pompe abs-u czy pompe hamulcową ?
  7. jakiś filmik nagraj z odgłosami
  8. zobacz czy błąd jakiś wyskoczy jak mu wyskoczą kontrolki
  9. MarekMiskiewicz odpowiedział(a) na OskarF temat w 2.0TDI
    dpf do wypierdzielanie, kolektor do czyszczenia iturbo
  10. 2.0 tdi mają lekkie podrygiwania niestety ale to jest ich przypadłość i trzeba się do tego przyzwyczaić jeżeli mocno telepie to bym sprawdził pompe oleju
  11. a ciśnienie sprężania sprawdzałeś ?
  12. Moim zdaniem jak nie masz wiedzy mechanicznej to lepiej się nie zabieraj bo nabawisz się problemów
  13. może termostat żle włożyłeś
  14. sprawdź rozrusznik na krótko bo może byc tak że faktycznie akumulator jest winny
  15. przyczyn może być wiele zaczynając od uszczelniaczy zaworowych,pierścienie tłokowe lub np turbosprężarka , ale też mogą być wycieki
  16. Witam! Nie mam oświetlenia bagażnika żarówka nowa. Czy ma ktoś schemat do tego oświetlenia albo wie gdzie szukać przyczyny dodam że pare dni wcześniej miałem problem z zamkiem w klapie.
  17. Witam ! gdzie znajduje się mikrowłącznik który jest od załączania oświetlenia bagażnika. Bo napięcie na kostce jakie pojawia po otworzeniu bagażnika to 0.03V. Chyba że ktoś wie gdzie jest przyczyna
  18. moje pytanie czy elektronika będzie i kable ?
  19. regeneracja dobry zakład będzie wiedział że to od s i że muszą być inne mocniejsze, bo zamiennikiem to zrobisz ze 100 km i CI się rozwali
  20. MarekMiskiewicz odpowiedział(a) na bubus temat w 2.0TDI
    zobacz czy wszystkie złączki i rury są szczelne od dolotu powietrza
  21. to nie będzie takie łatwe bo ja to biorę z elsawin
  22. ja posiadam a tych wszystkich śrubek jest dużo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.