Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Goofy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Goofy

  1. Ile cie skasowali? To to co mowilem na rapackiego to jest sklep firmowy saint gobain i bez czujnika bys mial za 420- zalatwilo by sie , oczywiscie z montażemWysłane za pomocą Commodore 64 Dzień przed wymianą nie wchodziłem na forum i to był błąd, nie widziałem twojego postu. Skasowali 560 zł (bez czujnika), myślałem że to i tak dobra cena bo w hanesco chcieli ok 700.Juz po fakcie. jak cos dawajcie znac bedziemy latwić. Szkoda tulko kasy pare groszy by ci zostalo, czasmi tak bywaWysłane za pomocą Commodore 64
  2. Ile cie skasowali? To to co mowilem na rapackiego to jest sklep firmowy saint gobain i bez czujnika bys mial za 420- zalatwilo by sie , oczywiscie z montażemWysłane za pomocą Commodore 64
  3. Ok bede po weekendzie na urlopie to moze poszukam co potrzebne i się odezwe Wysłane za pomocą Commodore 64
  4. W końcu pozbyleś się hakaWysłane za pomocą Commodore 64
  5. Dzieki. Wysłane za pomocą Commodore 64
  6. Co oznacza modul kierownicy z litera F Wysłane za pomocą Commodore 64
  7. To sie odezwe bym podjechał sprawdzic bum wiedIal naczym stoję. Odezwe sie w tej sprawie Wysłane za pomocą Commodore 64 Info do szyby: saint gobain- to nie chinczyk mi bez czujnika z montarzem 420 powiedziala pani Julitka na rapackiego Wysłane za pomocą Commodore 64
  8. Dzieki za info. Sprawdze i zaczne kompletowac graty. Dzieki za pomoc Herdas masz mozliwosc sprawdzenia kompem jaki mam modul? Zawsze obeszlo by sie bez zbednego rozbierania.
  9. Na ul przyjazni w lublinie obszywa koles Wysłane za pomocą Commodore 64
  10. Czyli jak bede mial odpowiedni modul i zamontuje manetke i wystarczy zakodowac i będzie smigac? Czy musze tez manetki zmieniac na takie tempomatem? Wysłane za pomocą Commodore 64
  11. Na Rapackiego robimy całą naszą flotę zrobili nam ponad 100 aut i nigdy nie było zastrzeżeń Jak sprawdzić jaki mam moduł.? Chciał bym dołożyć tempomat, da się to zrobić bez rozbierania.? Ewentualnie gdzie to znajdę.?
  12. Mozna zapytac na rapackiego Saint Gobain u pani Julity lub poligonowa na koncu po lewej Wysłane za pomocą Commodore 64
  13. Goofy odpowiedział(a) na Goofy temat w Audi A4 B6/B7
    Wlasnie tez mam takie podejrzenie Wysłane za pomocą Commodore 64
  14. Goofy odpowiedział(a) na Goofy temat w Audi A4 B6/B7
    właśnie lewa jest ok, tylko prawa drży, lampy są ok nie były klejone ani nie ma na nich żadnych śladów po przygodach, jak znajdę chwile to później wymontuje i popatrzę. dzięki za info
  15. Goofy odpowiedział(a) na Goofy temat w Audi A4 B6/B7
    wszystko jest ori, a żarnika nie zmieniałem. a czy po wyjęciu nie trzeba ich ustawiać od nowa -jakaś adaptacja czy coś? bo wiem ze się coś takiego robi a xenon mam pierwszy raz wiec to nowość dla mnie czy to może być efekt wypalenia się już żarnika? to taki mój domysł!
  16. Goofy opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    zauważyłem w mojej b6 ze stojąc w korku wieczorem wygląda na to ze drży mi cala lampa jak by nie była dobrze zamocowana, następnego dnia zabrałem się za to i okazało się ze wszystko jest ok a to xenon drży , czy jest coś co mógł bym zrobić aby zlikwidować ten efekt?
  17. Kolego wrzuc jeszcze raz fotki Wysłane za pomocą Commodore 64
  18. Obajrzyj wiazke drzwi miedzy slupkiem a drzwiami. U mnie nie bylo nic widac ale demontarz i renowacja przez elektryka usprawniła wszystkie funkcje Wysłane za pomocą Commodore 64
  19. kolego czy te tablice LU2080V to srebrne a3? wydaje mi sie ze pod moim blokiem stoi! może jesteśmy sąsiadami?
  20. Ja niestety w pracy do 22. :-( Wysłane za pomocą Commodore 64
  21. Koledzy mozecie dozucic jakiś link do aukcji gdzie bedzie cały komplet do zamontowania z wmiare prosta instrukcja. Do a4 b6 2002 z xenon Wysłane za pomocą Commodore 64
  22. Wiec zapytam i ja, mam b6 z xenon i co musze miec aby miec taki motyw aby swiecily mi tylko drogowe z zmniejszona mocą? Prosze o prosty opis nie bardzo kumam elektronike, cokolwiek rozumiem Wysłane za pomocą Commodore 64
  23. Bylem kilka razy i do b6 bralem, wiec chyba poszerzył oferte wysłane z Commodore 64
  24. W Lublinie na ul choiny, na końcu dwupasmowki ma tam dużo audi na części i ceny znośnewysłane z Commodore 64

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.