Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. manual i kiera z łopatkami robią robotę super fotele
  2. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no dobra uwaga, jutro poneguje cenę BTW. leci do Ciebie PW
  3. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bartek tyle widać ze zdjęcia moduł ma kosztować 200 wiązki wyplątanej nie ma ale z całej wiązki może by jakoś to się wygrzebało
  4. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z tego co wiem to tak ale jutro się dowiem dokładnie
  5. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zbierz graty i wleć to Ci założę. mam okazję (chyba) łyknąć zderzak z dokładką s-line na wydech po lewej str. z PDC ale nie w kolorze za 370PLN - opłaca się?
  6. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    brak haka więc rzeźby jest
  7. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    FIS tak, radio nie
  8. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany aby dorezać PDC tył to jest dużo zachodu?
  9. pokaż jak prezentuje się gałka z B8
  10. odkręcić Jaśka, ściągnąć kierę i przestawić o ząbek/dwa
  11. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  12. bartek "trójka' musi być a może login trzeba wpisać... :eusathink: robiłeś wg procedury z wymiany modułu kiery?
  13. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie, sam pytam co tutaj robić wrazie czego
  14. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tzn? pytam bo praktycznie wszystkie zderzaki na alle są ograbione na maxa
  15. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ziomy czy taka blenda (od zwykłego zderzaka) może iść do zderzaka s-line?
  16. mimo zmiany obręczy nadal zacne autko
  17. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    kto szuka niech łyka Audi A4 b7 2.0TDI kombi zawiesznie S-Line oryg. (2703284860) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. SPRĘŻYNY AUDI A4 B6 B7 S LINE - 20mm (2747677660) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- i jeszcze jeden kpl tylko trzeba zapytać od jakiego silnika AUDI A4 S4 B6 B7 ZAWIESZENIE S-LINE KOMPLET (2755282901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  18. leszka nie piję ale looz działaj
  19. daj @ ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- mam od Q ale piwko musi być
  20. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie ma tragedii, zawias mam też 1BE (fabryka)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.