Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. dzięki za spota
  2. dzięki, dzięki [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 18:26_________________________________________________ jest, smiało możesz wbijać ja będe już przed 20
  3. może Przemas o ile się dziś zjawi
  4. ja dzisiaj będę :gwizdanie:
  5. witamy zapraszamy dzisiaj na 20:00 na Matarnie
  6. Są już te filmiki ? udaj się na regionalnego spota i ktoś Cię przewiezie
  7. ja założyłem zawiechę s-line od B7 2.0 TDi (to co widzisz na zdjęciu) numery na przednich amortyzatorach 8E0 413 031DF na tylnych 8E0 513 035T a to jak wyszło możesz zobaczyć w http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_moja_a4_zawias_1be_i_18_fotki_na_5_stronie-t37262.60.html pozdro[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 17:38_________________________________________________odczytaj kolory jakie masz na sprężynach z przodu i z tyłu
  8. jestem za: WYREZAJ TYŁ!!!!
  9. antonio odpowiedział(a) na wypsiu temat w Audi A4 B5
    ale kolega ma problem w V6 a tam chyba nie ma PD powiem szczerze, że też słyszałem o takim przypadku bo znajomy też tak miał ale jemu tak się stało jak zgasił na CPNie, zatankował do FULLa i chciał odpalić - recepta nie najlepsza ale zapalił przy pomocy drugiego auta bo kręcił tyle aż potrzebował drugiego aku
  10. jak np. uszczelka jest uszkodzona pomiędzy cylindrami to chyba powinno wyrzycać płyn korkiem od zbiorniczka wyrównawczego
  11. było 16 maja
  12. hmm jak już rezałeś to mogłeś założyć mu Bix i zderzak ze spryskami
  13. ja byłem w zeszłym tygodniu na stacji i mi nie sprawdzali
  14. a mój ojciec w AFN-ie ma zalany Castrol ale 10w40 półsyntetyk więc szybko wymień na lepszy[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 20:30_________________________________________________wymień narazie na półsyntetyk i już będzie lepiej
  15. olej kiedy był wymieniany itp itd.[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 20:17_________________________________________________a olej jaki??
  16. głośniej, tzn?? klekotanie diesla czy "szumienie" napinacza ??
  17. jak kręci rozrusznikiem to stacyjka raczej git cosik chyba z pompą, problemy z paliwem a podpinałeś Vaga??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.