Treść opublikowana przez antonio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki za spota
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki, dzięki [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 18:26_________________________________________________ jest, smiało możesz wbijać ja będe już przed 20- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może Przemas o ile się dziś zjawi- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja dzisiaj będę :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy zapraszamy dzisiaj na 20:00 na Matarnie- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- [B6 AWX] AWX lub AVF po modach - kto posiada z kujawsko-pomorskiego ?
Są już te filmiki ? udaj się na regionalnego spota i ktoś Cię przewiezie- [B5 AKN] Zgasł podczas jazdy, nie kręcił rozrusznikiem po zacholowaniu do garażu odpalił
coś dokładniej?? jaka kolizja??- [B6 AWX] Sprężyny do ori zawieszenia
ja założyłem zawiechę s-line od B7 2.0 TDi (to co widzisz na zdjęciu) numery na przednich amortyzatorach 8E0 413 031DF na tylnych 8E0 513 035T a to jak wyszło możesz zobaczyć w http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_moja_a4_zawias_1be_i_18_fotki_na_5_stronie-t37262.60.html pozdro[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 17:38_________________________________________________odczytaj kolory jakie masz na sprężynach z przodu i z tyłu- [B6 AVF] Moje 1.9 Hybrid B6+B7 ; ]
jestem za: WYREZAJ TYŁ!!!!- [B5 AFB] Silnik nie odpala
ale kolega ma problem w V6 a tam chyba nie ma PD powiem szczerze, że też słyszałem o takim przypadku bo znajomy też tak miał ale jemu tak się stało jak zgasił na CPNie, zatankował do FULLa i chciał odpalić - recepta nie najlepsza ale zapalił przy pomocy drugiego auta bo kręcił tyle aż potrzebował drugiego aku- [B5 1Z] Objawy uszkodzonej uszczelki od głowicy
jak np. uszczelka jest uszkodzona pomiędzy cylindrami to chyba powinno wyrzycać płyn korkiem od zbiorniczka wyrównawczego- Strefa Śmiechu
było 16 maja- [B6 AVF] Moje 1.9 Hybrid B6+B7 ; ]
hmm jak już rezałeś to mogłeś założyć mu Bix i zderzak ze spryskami- [S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji
miodzio- [B5 AKN] Zgasł podczas jazdy, nie kręcił rozrusznikiem po zacholowaniu do garażu odpalił
stan oleju sprawdzałeś??- [ALL B6] Wycięcie katalizatora
ja byłem w zeszłym tygodniu na stacji i mi nie sprawdzali- [B5 AFN] Głośna praca silnika
a mój ojciec w AFN-ie ma zalany Castrol ale 10w40 półsyntetyk więc szybko wymień na lepszy[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 20:30_________________________________________________wymień narazie na półsyntetyk i już będzie lepiej- [B5 AFN] Głośna praca silnika
olej kiedy był wymieniany itp itd.[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 20:17_________________________________________________a olej jaki??- [B5 AFN] Głośna praca silnika
głośniej, tzn?? klekotanie diesla czy "szumienie" napinacza ??- [B5 AHU] Rozrusznik kręci, ale silnik nie odplala
jak kręci rozrusznikiem to stacyjka raczej git cosik chyba z pompą, problemy z paliwem a podpinałeś Vaga?? - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia