Treść opublikowana przez moglaj80
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
masakra panowie z drogami ja jak bylem 2 tygodnie rozwalilem czujnik poziomowania xenony bo wpadlem w dziure , a w niemczech auto ma 9 lat i zawiecho org i nic nie stuka jeszcze , bo nie widzialo polskich drog.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
- JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ktos pomoze?- JeleniA4 spot info w pierwszym poście
tez tak mam jak widze 33 to odrazu noga z gazu a powiedzcie mi czy ktos w jeleniej podlaczy mi fotochromy zewnetrzne jak mam juz wszystko przygotowane razem z instalacja ? srodkowe mam z fabryki (fotochrom) kable schodza do slupka a i tam koniec , dorezalem dwa kable do sterownika w drzwiach po obu stronach i i kabel z lewej na prawa ? ktos by sie tego podjal?- JeleniA4 spot info w pierwszym poście
napisz do izzy36 wiem ze on rezal duzego fis moze cos wie wiecej na ten temat.- Obudowy lusterek
sprobuj zdiac lusterko najpierw i zagladnij od srodka. probowales rozwiercic?- JeleniA4 spot info w pierwszym poście
GRATULACJE sorki chlopaki ale nie udalo mi sie przyjechac na imprezke ,ale nadrobimy jeszcze http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR9.TRC1.A0.H0.Xkindersitz+recaro.TRS0&_nkw=kindersitz+recaro&_sacat=0- Obudowy lusterek
mozesz sciagnac ta blende? jak nie sproboj sciagnac lusterko i zobacz co tam w srodku nie funguje.- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
bylem sprawdzic, miezylem kolego dziekuje wszystko sie zgadza- cześci do rns-e
kolega popatrzy jeszcze tu moze cos znajdzie http://www.ebay.de/sch/i.html?_odkw=taste+s+audi+rs4&_from=R40&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xknopf+s+audi+rs4.TRS0&_nkw=knopf+s+audi+rs4&_sacat=0- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
nie no kolego po co mial bym swirowac, wszystkie dane sa prawdziwe. pytam bo zobaczyle blaszki do zaciskow i sie tak zastanawialem co mam ale dla pewnosci jutro sprobuje zmiezyc i dam znac czy tak jest- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
7a0 j1u o to chodzi? zle chyba 1kw 1la teraz chyba dobrze.- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
mam ksiazke ale ktory to kod?- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
tez bym sie podlaczyl pod temat WAUZZZ8E86A272507- cześci do rns-e
kolego tylko to znalazlem. wiem- cześci do rns-e
http://www.ebay.de/itm/Audi-A3-S3-8P-8PA-RNS-E-Farb-Navi-Rahmen-mit-Chrom-Knopfen-und-Anschlusskabel-/191567179766?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2c9a4b2ff6- jakie numery tych czesci
Witam wszystkich jaki jest numer czesci 1. przycisk start stop oraz wydaje mi sie ze tam jest zapalniczka w tynelu srodkowym(powie mi ktos czy to duzo roboty zeby dolozyc?)i co jeszcze do tego potrzebuje i czy wogule mozna ? 2. przycisk S na konsoli srodkowej oraw inne elementy zeby to dzialalo i czy moge to zamontowac w 3.2 fsi b7? 3.air bag off i wszystkie elementy do montazu. Przepraszam ze zaczynam temat moze po raz kolejny ale jak szukalem jak zwykle nie znalazlem (moze szukalem z zamknietymi oczami ) a niektore linki mi nie chodza Dziekuje z gory i soorki za zawracanie glowy.- Doświetlenie Zakrętów Moduł ?
http://allegro.pl/doswietlanie-zakretow-can-bus-homologacja-vat-w-wa-i5294287519.html tu masz kolego cos lepszego.- Doświetlenie Zakrętów Moduł ?
a jest sens montowac toakie doswietlanie co piszesz jak mam bi xenon z doswietlaniem orginalnie,masz moze linka bo ja tez zagladalem ale znalazlem takie co kolega pokazal wyzej i zrezygnowalem.- Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
ja tez chetnie bym kupil cale tapicerke z roletami do avanta soul, ma ktos moze?- Obudowy lusterek
dokladnie tylko uwazaj lubia sie lamac poruszaj obudowa gora dol i powinno wyjsc- Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
Witam, Panowie a czy jest na tyle miejsca z tylu tapicerki zeby wsadzic te 8E9 064 362 zaluzje ?ma ktos wymiary tej rolety ,chodzo szerokosc jej?- co to za czesc i do czego
dzieki panowie za info jak co mam takie do sprzedania nowe(4 stuki) z uchwytem plus wtyczki bez kabla org nie uzywane.- co to za czesc i do czego
:hi: a mozesz mi powiedziec w jakim modelu jest to? i to diesel czy bezyna?- co to za czesc i do czego
8k0906651c co to za czesc wiem ze ma cos wspolnego z zasilaniem paliwa. - JeleniA4 spot info w pierwszym poście