Treść opublikowana przez PJ3
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Felgi ładne, Recaro bombowe! Gratki!
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Na pusto i na płaskiej trasie też mi się udało zejść do podobnego poziomu spalania[emoji3] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Mój B7 quattro pali c.a. 10 lt, w cyklu raczej miejskim. I niżej nie bardzo chce zejść. W ostatniej trasie Kraków-Ravenna spalił 7 lt, ale trochę gór było po drodze. FBI pisze, że zszedł do 5 lt na ośce - tak mało to nawet mój sedan 2.0 tdi B8 nie pali, a jest to bardzo lekkie auto i bardzo dobry silnik....
- B7 Crew
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Czołem, Śledzę Twój temat, bo mnie zaciekawił. Przy takiej mocy pali Ci średnio 10 lt? Kurcze, coś mało, bo tyle to pali mój BPW quattro .... ( zrobiony tylko na 170KM ). Poza tym wygląd Twojego B7 mi się bardzo podoba ( nawet te tylne lampy są do przeżycia ? ). Wątek będę śledził nadal. Pozdro.
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Bardzo dziękujemy. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Drugiego takiego nie ma.... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Jakie radio 2Din zamiast RNS-E
Wysteruje, no problem. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Jakie radio 2Din zamiast RNS-E
PIONEER AVH-270BT. Dobra cena vs jakość.
-
Jakie radio 2Din zamiast RNS-E
Ma być oryginalne czy nie?
-
Lifting Audi A4 B8
Stylistycznie da się to zrobić, ale silnika przecież nikt nie będzie wymieniał na poliftowy....
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj, na osiedlu Piaski Wielkie. Pozdro dla kierownika. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Lifting Audi A4 B8
Według mnie, to warto szukać polifta. Dużo rzeczy jest poprawione vs B8 z pierwszej edycji.
- B7 Crew
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Turzol, dopisz mnie proszę do listy. Biorę tył + gumki + opaski please. Śruby i łączniki są podobno takie same jak w serii, więc biorę tylko to, co napisałem powyżej.
-
Polecane opony zimowe
Nie bierz tego. Mój kolega miał coś takiego i po 2 miesiącach były do wyrzucenia.
-
Jaki płyn chłodniczy wybrać? wysoka temp. wrzenia
Borygo jest ok, jeżeli na opakowaniu ma wpisaną normę/specyfikację pasującą do aut z grupy VAG. Trzeba patrzeć na opakowanie, bo jest parę rodzajów borygo w sprzedaży na rynku.
-
Słabe światła drogowe
Wymień żarówki. Sprawdź stan odbłyśników. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Słabe światła drogowe
H4 są dwużarnikowe. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Proszę o porade opony Kormoran
Jaka cena, taka niestety jakość. Generalnie to są dość słabe opony.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Mój głosik już masz[emoji6] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk