Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PJ3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PJ3

  1. Na pusto i na płaskiej trasie też mi się udało zejść do podobnego poziomu spalania[emoji3] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  2. Mój B7 quattro pali c.a. 10 lt, w cyklu raczej miejskim. I niżej nie bardzo chce zejść. W ostatniej trasie Kraków-Ravenna spalił 7 lt, ale trochę gór było po drodze. FBI pisze, że zszedł do 5 lt na ośce - tak mało to nawet mój sedan 2.0 tdi B8 nie pali, a jest to bardzo lekkie auto i bardzo dobry silnik....
  3. PJ3 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zamula okropnie....
  4. Czołem, Śledzę Twój temat, bo mnie zaciekawił. Przy takiej mocy pali Ci średnio 10 lt? Kurcze, coś mało, bo tyle to pali mój BPW quattro .... ( zrobiony tylko na 170KM ). Poza tym wygląd Twojego B7 mi się bardzo podoba ( nawet te tylne lampy są do przeżycia ? ). Wątek będę śledził nadal. Pozdro.
  5. PJ3 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Cena do ustalenia na PW, bo autko właśnie zrobiłem na igłę i koszty tego były spore.... Wyślę Ci info na PW. Na szybko fotka poglądowa. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  6. PJ3 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Rafal1988 -> nie znam pewniejszej b7 niż moja. Jaki masz budżet na zakup? ( bo tanio jej nie oddam...[emoji3]). Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  7. PJ3 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Do ,,pozostałe modele".... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  8. Bardzo dziękujemy. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  9. Drugiego takiego nie ma.... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  10. PJ3 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dziwoląg.....
  11. Wysteruje, no problem. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  12. PIONEER AVH-270BT. Dobra cena vs jakość.
  13. Ma być oryginalne czy nie?
  14. PJ3 odpowiedział(a) na Osta temat w Audi A4 B8
    Stylistycznie da się to zrobić, ale silnika przecież nikt nie będzie wymieniał na poliftowy....
  15. Wczoraj, na osiedlu Piaski Wielkie. Pozdro dla kierownika. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  16. PJ3 odpowiedział(a) na Osta temat w Audi A4 B8
    Według mnie, to warto szukać polifta. Dużo rzeczy jest poprawione vs B8 z pierwszej edycji.
  17. PJ3 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Już się zapisałem :-) Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  18. Turzol, dopisz mnie proszę do listy. Biorę tył + gumki + opaski please. Śruby i łączniki są podobno takie same jak w serii, więc biorę tylko to, co napisałem powyżej.
  19. Nie bierz tego. Mój kolega miał coś takiego i po 2 miesiącach były do wyrzucenia.
  20. Borygo jest ok, jeżeli na opakowaniu ma wpisaną normę/specyfikację pasującą do aut z grupy VAG. Trzeba patrzeć na opakowanie, bo jest parę rodzajów borygo w sprzedaży na rynku.
  21. PJ3 odpowiedział(a) na Deko temat w Audi A4 B6/B7
    Wymień żarówki. Sprawdź stan odbłyśników. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  22. PJ3 odpowiedział(a) na Deko temat w Audi A4 B6/B7
    H4 są dwużarnikowe. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  23. Jaka cena, taka niestety jakość. Generalnie to są dość słabe opony.
  24. Mój głosik już masz[emoji6] Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.