Treść opublikowana przez sambo
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
To muszę poszukać wzmaka..na pewno w bagażniku po prawej stronie ( tam gdzie jest Bose w Avant) go nie ma.
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Fajny opis Ja też dziś dokończyłem pracę nad odmą Wszystko śmiga, autko jest nie do poznania Równo pracuje na wolnych i podczas jazdy komfort także się polepszył
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Oryginalnie siedział tam kaseciak czyli Chours. Poszukam, fajnie by było jakby sie te Can'y znalazły.. ale dalej pozostaje problem z tyłem..
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Oto radio:( jak można ewentualnie zmienić to kodowanie)? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Ok, ale jeżeli tył na nieoryginalnym radiu grał a na concert nie, to czy to może być wina wzmacniacza? Ile powinno być kostek do radia przy zwykłym systemie audio bez Bose?
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Witam, Jak tylko kupiłem audiczke miałem zamontowane jakieś chińskie radi, wszystko działało Ok nawet tylne głośniki. Dzis przyszło oryginalne radyjko, i pojawiły sie problemy.. Nie gra tył, brak komunikatów na Fis a także brak podświetlenia przycisków w radyjku. Dodam, ze mam zwykły system audio. Dwie kostki i jakis dziwny biały kabel poprowadzony jakby w kierunku zegarów. Może ktoś z Warszawy ogarnia tematy radia i pomógłby troszkę? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Duzo cierpliwości.. Bez malutkich kombinerek i małego płaskiego śrubokręta nie ma co podchodzić latarka na głowę i do dzieła. jest naprawdę mało miejsca ale dasz radę wsadzić rękę. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Uff Za czyszczenie smoka tez muszę sie zabrać.. Ale podobno bez podniesienia silnika albo rozpięcia zawieszenia sie nie obejdzie... Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Po godzinie walki udało mi sie wydostać część kolanka nr.2 , po wyjęciu okazało sie ze już jakis czas temu uległo uszkodzeniu i kawałek zapewne wpadł do podstawki oleju.. Czy powinien mieć powody do zmartwienia? Czy jednak nic nie powinno sie stać.. Skoro od dluzego czasu tak jeżdzę. Już ponad tysiąc km od wymiany oleju, nie bierze ani grama, na nodadtek olej czyściutki jakbym dopiero zalał.. Oto zdjęcie: r Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Dzięki Dokładnie, nie trzeba zdejmować kolektora. Na początku byłem załamany, bo nie wiedziałem nawet jak się tam dostać.. Ale kroczek po kroczku, śrubka po śrubce i się udało i stalowe nerwy Byłem przy okazji w serwisie i porównałem: Zawór nr.6 - tak jak kolega BEX4 napisał puszcza w jedna strone normalnie a w druga dosłownie minimalnie Grzybek nr.20 - puszcza powietrze w obie strony. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Dzięki śliczne. Rozkrecilem wszystko. Okazało sie ze ten zielony odpowietrzania był rozwalny.. Ale dodatkowo mam uszkodzone kolanko nr.2.. Tam sie strasznie sączył jakis olej.. Część tego kolanka została w silniku.. Mam pytanko.. Czy to kolanko nr.2 wchodzi poprostu w silnik (na wcisk)? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Panowie, serdeczna prośba.. U mnie tez puszcza z dwóch..Rozkrecilem wszystko i chciałem to umyć.. I okazało sie ze ten grzybek puszcza z obu strony.. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Check engine - P0171
Dzięki, wezmę to pod uwagę Podłączyłem autko pod vcds. Wyrzuca mi dwa błędy: 1.Fuel Trim bank 1 :System too lean 2.Idle control system rpm - higher that expected. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Check engine - P0171
Zatankuje mu 98 sprawdzone i zobaczymy.. Jednak już od przed tankowaniem miał dziwnie wysokie obroty.. Prawie tysiąc.. Na wolnych Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Check engine - P0171
Żadnych błędów w tym momencie nie ma.. Silnik pomimo palącego sie check'a działał dobrze.. Może mocy troszkę mniej ale staralemvsie jechać powoli.. Problem z rzucaniem zaczął sie w moemencie jak wykasowałem błąd. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Check engine - P0171
Witam, Panowie, dziś podczas spokojnej jazdy zapalił mi się check.. Na spokojnie przejechłem 100km i dojechałem do domu. Od razu złapałem sie za diagnostykę..niestety nie mam vaga jeszcze. Dlatego musiało wystarczyć obd II po bluetooth. Błąd p0171 - zbyt uboga mieszanka.. Pomyślałem że skasuje ten błąd po prostu, w momencie kasowania autem zabujało.. i błąd zniknął.. teraz błędu nie ma tylko raz na 10 sekund delikatnie rzuca silnikiem.. obroty 800.. +/- 30 Wiem, że problemów może być kilka.. przede wszystkim sonda i układ dolotowy, ale Czy problemem może być kiepskiej jakości paliwo? Bo dziś tankowałem 95 na nieznanej mi stacji BP..zawsze staram sie tankować na swojej sprawdzonej..
-
[B6 AVF] Kolejny AVF ;]
Bardzo fajny avant Wyposażenie jak na start jest baaaardzo fajne Zazdroszczę pakietu s-line bezawaryjności i pociechy z autka
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T - Sambo
Niby BEX ale dla mnie jest jakoś wolny albo to przyzwyczajenie do drugiego auta, w którym czuć przyspieszenie Trzeba zabrać zabrać Audi na hamownie i się przekonać
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T - Sambo
Czy te ultery zmieniają choć w minimalnym stopniu dźwięk? Podobno maja dyfuzor dźwięku.. Ale czy serio jest coś słyszalne? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Felga robi meeeeega robotę trzeba tylko uważać na dziury o wiele bardziej niż zwykle Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T - Sambo
Witam, Chciałbym przedstawić nasze autko: Audi A4 B6 1.8T wersja BEX. Autko drugie w rodzinie, ponieważ jazda codzienna Honda Prelude po modyfikacjach nie jest komfortowa Ale wracając do Audi, obecnie w autku: - Zawieszenie s line (1BE) - Felgi 18" - Beżowa skórka - Pełny FIS - Tarcze 312 mm ( przód) i to niestety tyle jeżeli chodzi o jakieś lepsze wyposażenie niż seria.. W autku na dzień dobry zrobiony smok, wymiana płynów i filtrów, klocki i tarcze z przodu. Ponad to porządna kosmetyka Plany: - Większe końcówki wydechu - Pomalowanie zacisków na srebrny kolor - Przy jakimś zastrzyku gotówki wpadnie program i kilka dodatków zewnętrznych od s line
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Serdecznie, Wczoraj wraz z narzeczoną staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami Audi A4 B6 Avant 1.8T o mocy 190km. Wkrótce na pewno pochwalimy się autkiem w odpowiednim dziale Mamy nadzieje, że poznamy na forum nowych życzliwych znajomych a także znajdziemy wiele cennych informacji na temat użytkowania nowej zabawki. Pozdrawiam