Treść opublikowana przez sambo
-
[B6 AVJ 2001] Wymiana zaworu upustowego Blow-Off
i jak testy?
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla czarnej B6 na WF 98*** około 8:25 jechałem za Tobą od Łukowskiej do ostrobramskiej. Za kierownica chyba była kobieta Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam Ty chyba miałeś tablice Audi klub Podjechałem, spojrzałem się ale patrzyłeś chyba w drugą stronę
-
Drżenie drążka zmiany biegów - poducha skrzyni
Gdzieś czytałem, że takie drgania mogą też oznaczać luzy na przegubie wewnętrznym.
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Gratuluje Panowie!! Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Nie zaszkodzi sprawdzić tych zaworków, a przy okazji wyczyścić wszystkie przewody.. Bo syfu jest co niemiara. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Dozobaczenia na drodze Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Falujące obrotu na postuju BFB
Dokładnie, jest to problem tego zaworka, przerabiałem to u siebie w zeszłym tygodniu Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dobry plan Witamy 3) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Przekazacko wyglada!! Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Przy mostkowaniu, końcówka Ci odrazu nie padnie jednak po pewnym czasie licz sie z tym ze będziesz musiał kupić inne radio. Ja już sie pogodziłem i zakupiłem nieoryginalne markowe radio i jestem zadowolony. Teraz jestem bogatszy o wiedzę na temat audio w audi i następne audi kupie już tylko i wyłącznie z oryginalnym radiem A Tobie kolego radzę albo kupić dobre nieoryginalne radio albo prowadzić wzmaka Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Check engine - P0171
Problem rozwiązany uszkodzony zaworek odmy + kolanko przy podstawce oleju. Można zamknąć temat
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Wspaniałe auto Tylko pozazdrościć
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Dzięki śliczne. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Witam, Mam wrażenie, że mój BEX jak na 190km to trochę słabo się zbiera.. szczególnie powyżej 3.500 tysiąca obrotów.. Jakie grupy z logów dynamicznych wykonać, żebyście mogli rzucić okiem? Logi robić na klimatyzacji czy bez? Żadnych błędów komputer nie pokazuje po podpięciu pod Vaga.
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
U mnie Can'a brak.. Zatem chyba poszukam jakiegoś dobrego nieoryginalnego radia.. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Zanim kupisz concerta to wyciagnij radio i sprawdz jakie masz kostki. Dużo roboty nie ma a przynajmniej masz pewność Ja nie wiedziałem i teraz mam Concerta na sprzedaż. No chyba ze jest ktoś w pobliżu kto by to ogarnął. Też będę miał concerta na sprzedaż a szkoda bo gra bardzo fajnie
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Ciekaw jakie radio było u mnie seryjne skoro mam pasywny tył.. Najgorsze ze nie nogę znaleść kostek CAN.. Wiec żeby radio świeciło będę musiał dorabiać kable.. Chyba pozostaje szukać jakiegoś dobrego alpine.. Tylko czy zadziała.. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Mam to samo kolego te same kostki.. Pasywne tyły, a moje radio ma wyjście tylko na pasywny przód ( brak pinów w radio na tylu).. Jaka jest rada? Kupować wzmacniacz i prowadzić jakoś kable, skąd dorwać wtyczki oryginalne.. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Fuuullll zacząłem od rurki nr.17 a skończyłem na kolanku nr.2 Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
To muszę poszukać wzmaka..na pewno w bagażniku po prawej stronie ( tam gdzie jest Bose w Avant) go nie ma. to jak go tam nie ma to w innym miejscu też go nie będzie bo on tylko tam pasuje. Wzmacniacz z subem może ktoś wymontował, sprawdź czy nie masz tam kostki wolnej do wzmacniacza? Poszukam, jednak skoro tylne głośniki grają na chińskim radiu a na concert nie to może oznaczać, że tylne głośniki mam pasywne a nie aktywne.. ? I co wtedy? Dodatkowo chyba problem jest także z anteną.. ponieważ sygnał czasem ucieka gdzie szukać wzmacniacza antenowego?