Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sambo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sambo

  1. i jak testy?
  2. Pozdrowienia dla czarnej B6 na WF 98*** około 8:25 jechałem za Tobą od Łukowskiej do ostrobramskiej. Za kierownica chyba była kobieta Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  3. Pozdrawiam Ty chyba miałeś tablice Audi klub Podjechałem, spojrzałem się ale patrzyłeś chyba w drugą stronę
  4. Gdzieś czytałem, że takie drgania mogą też oznaczać luzy na przegubie wewnętrznym.
  5. Gratuluje Panowie!! Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  6. Nie zaszkodzi sprawdzić tych zaworków, a przy okazji wyczyścić wszystkie przewody.. Bo syfu jest co niemiara. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  7. Witam kolegę Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  8. Witaj Dozobaczenia na drodze Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  9. sambo odpowiedział(a) na Destro temat w 1.8T
    Dokładnie, jest to problem tego zaworka, przerabiałem to u siebie w zeszłym tygodniu Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  10. Dobry plan Witamy 3) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  11. Witamy Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  12. Przekazacko wyglada!! Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  13. Witamy na pokładzie Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  14. Przy mostkowaniu, końcówka Ci odrazu nie padnie jednak po pewnym czasie licz sie z tym ze będziesz musiał kupić inne radio. Ja już sie pogodziłem i zakupiłem nieoryginalne markowe radio i jestem zadowolony. Teraz jestem bogatszy o wiedzę na temat audio w audi i następne audi kupie już tylko i wyłącznie z oryginalnym radiem A Tobie kolego radzę albo kupić dobre nieoryginalne radio albo prowadzić wzmaka Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  15. sambo odpowiedział(a) na sambo temat w 1.8T
    Problem rozwiązany uszkodzony zaworek odmy + kolanko przy podstawce oleju. Można zamknąć temat
  16. Wspaniałe auto Tylko pozazdrościć
  17. Dzięki śliczne. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  18. Witam, Mam wrażenie, że mój BEX jak na 190km to trochę słabo się zbiera.. szczególnie powyżej 3.500 tysiąca obrotów.. Jakie grupy z logów dynamicznych wykonać, żebyście mogli rzucić okiem? Logi robić na klimatyzacji czy bez? Żadnych błędów komputer nie pokazuje po podpięciu pod Vaga.
  19. U mnie Can'a brak.. Zatem chyba poszukam jakiegoś dobrego nieoryginalnego radia.. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  20. Zanim kupisz concerta to wyciagnij radio i sprawdz jakie masz kostki. Dużo roboty nie ma a przynajmniej masz pewność Ja nie wiedziałem i teraz mam Concerta na sprzedaż. No chyba ze jest ktoś w pobliżu kto by to ogarnął. Też będę miał concerta na sprzedaż a szkoda bo gra bardzo fajnie
  21. Ciekaw jakie radio było u mnie seryjne skoro mam pasywny tył.. Najgorsze ze nie nogę znaleść kostek CAN.. Wiec żeby radio świeciło będę musiał dorabiać kable.. Chyba pozostaje szukać jakiegoś dobrego alpine.. Tylko czy zadziała.. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  22. Mam to samo kolego te same kostki.. Pasywne tyły, a moje radio ma wyjście tylko na pasywny przód ( brak pinów w radio na tylu).. Jaka jest rada? Kupować wzmacniacz i prowadzić jakoś kable, skąd dorwać wtyczki oryginalne.. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  23. Fuuullll zacząłem od rurki nr.17 a skończyłem na kolanku nr.2 Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  24. To muszę poszukać wzmaka..na pewno w bagażniku po prawej stronie ( tam gdzie jest Bose w Avant) go nie ma. to jak go tam nie ma to w innym miejscu też go nie będzie bo on tylko tam pasuje. Wzmacniacz z subem może ktoś wymontował, sprawdź czy nie masz tam kostki wolnej do wzmacniacza? Poszukam, jednak skoro tylne głośniki grają na chińskim radiu a na concert nie to może oznaczać, że tylne głośniki mam pasywne a nie aktywne.. ? I co wtedy? Dodatkowo chyba problem jest także z anteną.. ponieważ sygnał czasem ucieka gdzie szukać wzmacniacza antenowego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.