Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sambo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sambo

  1. Wiem ze drugi to SAI, bo odłączyłem wtyczkę od pompy Ale niepokoi mnie 3 błąd Tak logowałem kilka postów wyżej są logi. http://vaglog.pl/log_231027.html Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk A wiec kupiłem nową oryginalną przepływkę. Oto logi: http://vaglog.pl/log_231743.html http://vaglog.pl/log_231744.html http://vaglog.pl/log_231745.html A tu ciekawostka: ( logi robione 30 min przed tymi powyżej tylko na WYŁĄCZONEJ klimatyzacji): http://vaglog.pl/log_231800.html http://vaglog.pl/log_231799.html Jak to jest że jest aż taka różnica? na wyłączonej klimatyzacji praktycznie nie cofa zapłonów..
  2. Tak zrobie. Martwią mnie tylko te wyniki w kanale 033. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk Po tygodniu od wywalenia kata pojawił się check.. Wywaliło 3 błędy: 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S2: P1114 - 008- -Internal Resistance too High - Intermittent 16795 - Secondary Air Injection System P0411 - 002 - incorect Flow Detected- mil on 16514 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: P0130 - 008 - Malfunction in Circuit - intermittent O ile pierwsze 2 nie są zbyt istotne bo dotoczą drugiej sondy albo SAI , to chyba 3 błąd dotyczy sondy przed katalizatorem?
  3. No ładnie to wygląda Jak dla mnie to wygląda jak zdrowa seria Szkoda, że u mnie tak nie jest Czekam na nową przepływkę.
  4. Po wycince tez są http://vaglog.pl/log_231027.html http://vaglog.pl/log_230838.html http://vaglog.pl/log_230839.html Pytanie do osób, które wycinały kata.. Co zrobiliście z pompa SAI ? Docelowo chce ją wyciąć w sofcie, ale na razie po prostu odłączyłem wtyczkę przy pompie..
  5. Logi są w moim temacie. "Jakby zmulony Bex.." Niestety auto jeszcze nie chodzi tak jak bym chciał. Czekam na nowy przepływomierz. Mój katalizator był uszkodzony. Wkład latał i uszkodził 2 sondę... Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  6. Jestem po wycięciu Ogólnie na + Dźwięk turbinki jest super, autko jest trochę bardziej żwawe. Emulator drugiej sondy działa tak, że nie wywala checka. Jedyne co zauważyłem na "-" to jak odpalę rano auto to puki jest na wyskokach obrotach to coś mi dzwoni w wydechu na wysokości drzwi pasażera z przodu, pod maską cisza.
  7. To pewnie ja Pozdrawiam Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  8. Ok. Zatem zamawiam oryginalną przepływke i odezwę sie z logami. Dziękuje za cenne info. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  9. Ale skoro paliwa jest za mało to raczej wina układu paliwa a nie nieszczelności dolotu? Chyba, że sie mylę?
  10. Czyli z pompą raczej ok? Pomimo tych kiepskich wyników na 033
  11. Przeplywke mam starą oryginalna od nowości. Zamówiłem pompę walbro gss342 tak profilaktycznie. Logi zrobione : http://vaglog.pl/log_231027.html Tak porównuje sobie logi z innymi BEX, to moja przepływka wartość 100 g/s pokazuje dopiero przy 4600 rpm.. a u innych 100 g/s jest już przy 3000 rpm..
  12. Mam zalane pb98 Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  13. I jak udało się zamontować? Jaką pompę montowałeś? gss341 czy gss342 ? Który jest "+" ? Czarny czy żółty? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  14. sambo odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4 B6/B7
    Tylko emulator. Dzis pojawił sie dopiero błąd w VAGu. Check'a brak. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  15. sambo odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4 B6/B7
    Ja jestem świeżo po wymianie kata na DP. Zrobiłem już 100km i błędu ani check'a na razie nie mam. Kupiłem takie kolanko do drugiej sondy: http://allegro.pl/369-emulator-drugiej-sondy-lambda-mosiadz-katowy-i4844988777.html
  16. sambo odpowiedział(a) na sambo temat w 1.8T
    Ok. Dzięki za pocieszenie Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  17. sambo opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, Wczoraj przy wymianie katalizatora na DP, postanowilem zobaczyć co sie dzieje w środku w turbinie i niestety mój aparat ukazał taki małe pęknięcie.. Jest czym się martwić? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  18. Również pozdrawiam
  19. Filtr kupiłem oryginalny Bosch'a w intercarsie. Dałem 97 zł. Warto wymienić, bo to co było w moim starym aż mnie zatkało.. Z odpowietrzynikow wypłynęła czarna woda.. Przy okazji kup sobie bandaż i owiń dp. Zawsze trochę chlodniej Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  20. Zdecydowanie lepiej, nie muli od 5 tysięcy. Ale te logi na kanale 033 masakra Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  21. A wiec jestem po wymianie katalizatora.. Katalizator był w stanie "strasznym" wkład był popękany aż uszkodził drugą sonde... Dodatkowo wymieniłem filt paliwa, ten rownież był w stanie kiepskim.. od nowosci nie wymieniany.. z odpowietrzyników wylała sie czarna woda.. Logi po modyfikacjach... dobrze i źle... przepływ wzrósł do 141g/s, cofanie jest o wiele mniejsze, jednak teraz jest o wiele gorzej z kanałem 033.. pokazuje aż 20.. wczesniej bylo maks 14.. Skoro filtr jest nowy a wynik gorszy? to co teraz? pompa paliwa do wymiany? Co zrobić z przepłwomierzem? kupować nowy czy zostawić ten stary? http://vaglog.pl/log_230847.html http://vaglog.pl/log_230839.html
  22. Czyli, jeżeli w bloku 033 w % : "-" jest za dużo paliwa "+" jest za mało paliwa Filtr musi być aso? czy Bosch z intercarsu da rade?
  23. czy u mnie w logach ( 033): wartości % Lambda nie są za wysokie? http://vaglog.pl/log_228626.html
  24. Sondę zostawię na sam koniec.. Mam nadzieje, że po DP i przepływce się polepszy..
  25. według etki jest to: ( te same sądy były w AMB,ALT,AVJ,AWA,BFB) 1K0998262D - przed katalizatorem 1K0998262 - za katalizatorem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.