Treść opublikowana przez sambo
-
AVJ - prośba o analizę logów
W mieście u mnie Bex pali 12-14l PB to wszystko zależy od miasta.. w ciąg roku w Warszawie średnia prędkość do pracy i z powrotem to 12-17 km/h w wakacje spalanie spada mi do góra 12l PB ( korki mniejsze) zatem z tym spalaniem to różnie bywa. Co do oleju.. mialem motula 5w40 i niestety łykał mi około 100-150 ml na 1 tys. W mieście. Zmieniłem olej na liqui moly i po 2500 km od wymiany nie dolałem ani kropli. Napinacz u mnie tez gra przez 1-2 sek. Jakbym odpalał Ursusa po 30 latach. Co do logów to zapłony Ci cofa.. świece i cewki do sprawdzenia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Poduszka silnika.
Przy wymianie nie trzeba podnosić całego silnika? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Poduszka silnika.
Mi na jałowym tez trochę. Ale najgorzej jest między 2-3 tys obrotów na biegu. Lekko trzęsie ale czuć to tylko na przednich fotelach. Wymienię niedługo komplet i będę wiedział czy to to. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Poduszka silnika.
Trzęsie Ci delikatnie autem podczas stabilnej jazdy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja nie kupowałem na Allegro. Na zdjęciu po lewej motul po prawej liqui moly. W świetle widać ze jest jaśniejszy i ma jakieś takie białe cienkie smugi. liqui moly ma zapach a motul jest bezwonny. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Czyli na dzień dzisiejszy najlepszym jakościowo i najpewniejszym olejem jest Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40? Nie wiem czy najlepszym. Ale u mnie się sprawdza w przeciwieństwie to tego pechowego motula Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Masakra.. człowiek myśli ze kupuje z pewnego źródła a tu chu..steczka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Zawsze kupowałem w intercarsie.. nigdy na Allegro czy w innych podejrzane sklepikach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Właśnie jestem po wymianie oleju. Zawsze jeździłem na Motulu 5w40 xcess w audi jak i Hondzie. Jednak po ostaniej wymianie auto rano chodziło jak traktor.. dźwięk przy rannym odpaleniu z okolicy napinacza masakra.. dodatkowo apetyt na olej to okolo 1-1,5 litra na 15tys/km.Motul się zepsuł albo trafiłem na podrobiona partie.. chociaż zakup był w intercarsie. Po przeczytaniu tego wątku wczoraj zalałem liqui moly 5w40 synthoil high tech, dodatkowo płukanka silnika. Jestem bardzo zadowolony, już po samej wymianie auto pracuje dużo ciszej jednak najbardziej ucieszył mnie fakt ze dzisiejsze poranne odpalenie przy temperaturze 0 stopni było ciche i równe. Bez dziwnych odgłosów z tylu silnika. Mam nadzieje ze apetyt na oliwkę tez spadnie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Odpalanie na zimnym 1.8t bfb
U mnie również taki objaw miał miejsce jak spadł tip przy turbo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Poduszka silnika.
Witam, Mam krótkie pytanie. Od pewnego czasu autkiem troszkę telepie podczas odpalania i jazdy 2-4 tys obrotów. Postanowiłem przyjrzeć się poduszka silnika jedynie co zwróciło moje zaniepokojenie to prawa poduszka. Załączam zdjęcie poglądowe. Czy według was ta poduszka może być przyczyna? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
To mogłem byc ja jechałem do Jarka na wymianę reduktora gazu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż zaworu upustowego BOV
Sztywny tip + stożek i jest pssssyt Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Trakcja po wirusie.
Nie no esp off wiadomo.. Z włączonym ESP nie mogę zejść do 9 sek. do 100km/h Jak będę grzebać na 280 to albo dołożę quatrro albo poszukam jakieś B7 juz z quatrro Tak to wygląda u mnie:
-
Trakcja po wirusie.
Witam, Pytanie do osób, które maja w swojej A4 więcej niż 200km i napęd FWD.. W moim przypadku autko wypluło cos ponad 230 km i 310nm.. Jazda w trasie super, jednak start 0-100 masakra. Mieli kołami na 1 biegu i czasem na 2 ( w okolicach 3-4 tys. obrotów) oponki jakie mam to Continentale SportContact 5 225/40/18.. Przyspieszenie 0-100 udało mi sie zejść do 8 sek. Wiem, ze to nie quatrro ale żeby aż tak było słabo? W swojej Hondzie FWD mam 230 koni opony 205/40/17 i tak nie mieli.. Fakt ze mam R888 ale bez przesady w A4 powinno przy oponach 225 być troszkę lepiej. Jak to jest u Was? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Antena, wzmacniacz i słaby odbiór chińskiego Androida w Audi A4 B7
Panowie, zakupiłem radyjko i wszystko super tylko nie wiem jak sie zabrać za podłączenie anteny.. Seryjnie mam cos takiego: Do tego urządzenia wchodzi kabel antenowy, a wychodzi czarny kabelek i końcówka radiowa.. Czarny kabelek to jest plus? Czy uziemieni? Bo u mnie jest wpięty ten kabel w koste ale z kostki już nigdzie nie idzie Zestaw dedykowany jaki mi wysłano to : I za Chiny nie wiem gdzie mam wpiąć te niebieskie koncówki.. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z ogrzewaniem/chłodzeniem
Po wyjęciu kluczyka cisza. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wymieniłem klimatronik ma 16 stopni.. Trochę lepiej ale to nie jest to.. Jak wejdę do kolegi saaba to jak ustawi na 18 stopni to jest lodówka.. Sprawdziłem dziś wszystko w vagu i z ręcznym termometrem.. Ustawiam temperaturę na 16 stopni to w aucie mam 22 stopnie. Jak ustawie np: 24 to w aucie mam 28.. Klima chłodzi dobrze, temperatura z kratek to min. 6 stopni.. Wyglada to tak ze klimatyzacja myli sie o kilka stopni.. Robiłem adaptacje, resety i nadal kicha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Ktoś może ma jakiś pomysł? albo może sprawdzić u siebie.. Po 10 min odpalić vaga i zobaczyć jaka jest temp. Na czujniku klimatornika. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
Panowie, ktoś robił klimatyzacje u Karola? Mam mału problem nie tyle co z schłodzeniem co z utrzymaniem wymaganej temperatury z klimatornika w aucie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
BEX 231hp i 309NM by Gregor10
A jaki masz dolot? Ja zauwazylem ze po instalacji sztywnego TIP'a + stożka moment przed programem mi spadł. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
BEX 231hp i 309NM by Gregor10
Tez myślałem ze będzie więcej Nm. Trzeba pakować nowe turbo, najlepiej hybrydę jakaś. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
BEX 231hp i 309NM by Gregor10
Audi A4 B6 1.8T BEX: - sztywny TIP - stożek K&N - wtryski Porsche 0 280 156 012 - DP owinięty bandażem - usunięty SAI - program by Gregor10 W planach jakaś hybryda Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Tez u siebie poszedłem w czerwień miało być srebrne albo czarno Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
G83 - błąd czujnika
U mnie wiatrak chodzi cały czas, a nie powinien..Problem jest z odpaleniem na ciepłym.. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jaka temperaturę powinien mieć dolny waż od chłodnicy? Górne są gorące a dolny przy czujniku ciepły.. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy warto tankować Pb98?
Mi na 95 wychodziły gorsze logi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
G83 - błąd czujnika
Ostatnio u mnie pojawił sie ten błąd.. Ogólnie nie odczułem problemów z autem poza odpalaniem na ciepłym.. Na zimnym odpala od strzału ale na ciepłym już jest problem.. Czy może mieć to związek z tym czujnikiem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk