Treść opublikowana przez sambo
-
Proszę o analizę logów 1.8t bex
Robiłeś coś w aucie? Wrzuć może świeże logi.
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Podobno trzeba przerabiać troszkę kosz..
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Wiem wiem, że na 4 bar Robiłeś u siebie test ciśnienia na listwie?
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Walbro 255 lph GSS342. Ma wydajność 255 l/h i ciśnienie 6.5 bara. Jak nie będzie różnicy w audi to ja wrzucę do Hondy co nowa pompa to nowa pompa. o taka: http://www.topendpower.pl/p/pl/wal-gss342/pompa+paliwa+walbro+255+lph+high+pressure+gss342.html Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Ogólnie to masz ładne logi.. Ja zaryzykuje może z tą pompą.. czekam na Walbro( zamówiona 2 tygodnie temu), w sumie jak będę miał lpg to mega sprawna pompa paliwa nie jest aż tak potrzebna.
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Ale jak porównuje czasy wtrysków z innymi to jest podobnie.. U mnie maks jest 18.20 a u innych rownież.. Nawet 18.70 Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Ciezko powiedzieć.. Samym programem 220 km i 300 Niutków powinno wypluć.. Na lpg może trochę wiecej. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
I tak traktuje to auto w miarę lajtowo Moje oczko w głowie to moja Honda Prelude i tam to wszystko musi być idealnie Tu wystarczy jak będzie bardzo dobrze Chce doprowadzić tą audiczkę do zdrowej serii, żeby jechać na chipa i instalację lpg..
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
ok. Dzięki za rade. Wracając z pracy pomyślałem, że wykonam sobie logi (momentu obrotowego) http://vaglog.pl/log_233358.html Nie jest trochę za mało? - może to kwestia wyciętego katalizatora..
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
A jaka końcówka ma być pod listwę paliwową? Bo z tego co wiem to na listwie jest taki cycek podobny do wentyla w rowerze Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Filtr paliwa wymieniony Co do pompy to nie mam jak sprawdzić ciśnienia jakie podaje http://allegro.pl/tester-miernik-cisnienia-benzyna-paliwa-wtryski-i5504116566.html Takie coś może być ?
-
Wymiana zaworu DV na hybryde - logi
Replika forge splitter. Szkoda mi było na początek wydać tysiaka na oryginał, który może nie zadziałać. Jak się sprawdzi replika to pewnie zakupie oryginał Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T - Sambo
Poza pssssyt raczej nic To masz link do logów (przed i po) : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/332956-Wymiana-zaworu-DV-na-hybryde---logi Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T - Sambo
Autko doprowadzone do bardzo dobrego stanu mechanicznego ( dzięki osobom na tym forum ) W ostatnim czasie wymienione: - uszkodzone elementy odmy + czyszczenie odmy - downpipe ( owinięty bandażem) - świece Bosch - filtr paliwa Bosch - przepływomierz Bosch - akumulator Dodatkowo wymieniony zawór DV na hybrydę: https://www.youtube.com/watch?t=12&v=CmS8oxyK74Y W najbliższym czasie zamierzam wymienić dolot na jakiś stożek, może wpadnie też TIP, wymiana bananów, instalacja lpg i rozwiązanie problemu ze stukająca kierownicą.
-
Wymiana zaworu DV na hybryde - logi
Witam, Ponieważ do końca nie znam się na logach , proszę o komentarz. Zamontowałem hybrydę zamiast zaworu DV poniżej logi: DV: http://vaglog.pl/log_232808.html http://vaglog.pl/log_232809.html Hybryda: http://vaglog.pl/log_232866.html http://vaglog.pl/log_232867.html
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Nie mam gazu, sondę musze wyciąc w programie bo mam DP. Kolejna paczka logów po wymianie akumulatora http://vaglog.pl/log_232699.html Jestem zadowolony bo wszsytko wygląda dobrze Niestety mam chyba problem z alternatorem.. podczas jazdy i wogóle alternator w Vagu pokazuje 13,4 - 13.7 V.. Chyba mało? http://vaglog.pl/log_232700.html
-
[B6 AVJ 2001] Wymiana zaworu upustowego Blow-Off
Mi się udało dorwać coś podobnego do "forge splitter" - czy to prawda, że jego montuje się odwrotnie niż sztandarowe DV? http://www.ebay.com/itm/Forge-Motorsport-Audi-S3-1-8T-Splitter-Recirculating-Blow-Off-Dump-Valve-FMDVSPL-/291405871235 "This valve requires installing the opposite way to the original Bosch Valve. i.e. the side pipe is fitted into the Turbo Intake Hose and the base pipe connects to the hose that runs to the boost side of the turbo."
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Mi sie zapalił po jakimś czasie... I teraz co 70 km mi wyskakuje... Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Teraz mam tylko błąd od sondy za katalizatorem Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Po wymianie przepływki już nie ma tego błędu Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
U mnie coś przeskakuje jak kręcę na postoju.. Mam wrażenie, że gdzieś pod kierownicą dlatego moje podejrzenia idą na krzyżak.. Pytanie do osób, które wymieniały.. Czy trzeba kupować cały używany zestaw czy wystarczy wymienić sam krzyżak taki jak ten: http://allegro.pl/krzyzak-ukladu-kierowniczego-15x39-koyo-i5660102127.html
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Dzięki za logi. Moze problem jest z akumulatorem.. Albo samym alternatorem. Ważne ze auto jedzie już naprawdę dobrze. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Tego nie sprawdzałem. Ale sam akumulator u mnie ma 12.2V.. A z tego co wiem to sprawny Aku ma 12.5v Sprawdziłem ładowanie na oddalonym silniku z klimatyzacja, światłami i radiem. 14.02v
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Fakt, ze mój akumulator powoli sie kończy.. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Proszę o analizę logów 1.8t bex
pewnie to ta druga sonda wiec sie nie przejmuj. Robiłeś logi z klimatyzacją on czy off?