Treść opublikowana przez sambo
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T - Sambo
To tylko hybryda. Zakładam ją czasem bo mam wątpliwości do działania tego urządzonka Niby logi sa takie same jak na zdrowej DV
-
Wymiana czujnika położenia pedału sprzęgła
Mam pytanko, czeka mnie wymiana czujnika sprzęgła. Wymieniałem już czujnik hamulca wiec wydaje mi się, że sprawa wygląda podobnie. Jednak w Etce przeczytałem dla wersji BEX : "W przypadku kolejnej wersji: 6Q0 927 189 nie wolno wyciągać popychaczy" - czy na coś muszę dodatkowo uważać?
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Od tygodnia czekam na filtr w ASO.. Zamówili go w zeszły poniedziałek i nadal nic. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Wczoraj srebrne b5 avant na WT, około 19 pod KingCross Praga. Dzis srebrne b6 avant na WE około 8 stało na Międzynarodowej przy skrzyżowaniu z Angorską. Wszystkie autka z tablicami klubowymi Pozdrawiam Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Ja nie mam quatrro wiec mój kod to: 8E0 201 511 L i mam 4 odejścia. W quatrro są dwa kody: 8E0 201 511 J - 4 odejścia 8E0 201 511 D - 3 odejścia (chyba) Najlepiej zadzwonić do ASO to Ci po VIN powiedzą albo wejść pod auto i zobaczyć jaki masz teraz Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Proszę o analizę logów, samochód niedawno kupiony, spadek mocy
Z tego co ja widzę to masz strasznie wysokie czasy wtrysków.. Sam to teraz przechodzę.. Ale u Ciebie jest gorzej. Sprawdź ciśnienie paliwa na listwie bo moze pada Ci pompa albo filtr z regulatorem. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Zamówię w audi filtr paliwa dla pewności. Próbowałem zrobić tez test szczelności dolotu, jednak nie udał mi sie. Nie mogłem napompować powyżej 0.3 bara.. Słyszałem jedynie bulgotanie oleju. Musze ulepszyć konstrukcje Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Mam Bosch'a.. W weekend robię test cisnienia Ciśnienie zrobione.. 5.2 bara na biegu jałowym, a podczas jazdy spada do 3.3 Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Powinny.. Nie wiem co jest powodem takiego wyniku.. Może nowy filtr paliwa Bosch nie domaga.. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Demontaż układu SAI
Rozumiem, że ten wężyk trzeba podpiąć tu:
-
Spotkania na drodze
Właśnie śmigneła obok mnie czarna B6 na WJ żwirki i wigury przy skrzyżowaniu z 1 sierpnia Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
002, 031, 033: http://vaglog.pl/log_235079.html
-
Montaz walbro w seryjnym koszu
Czyli masz gss342 a tam jest tylko takie sitko jak u mnie na zdjęciu. Nie widziałem okrągłego sitka w internecie do gss342. Moze roznieś jakieś mody do tego Ja ściągałem z usa. Mam nadzieje ze pochodzi, tym bardziej ze na dniach bede robic gaz. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Montaz walbro w seryjnym koszu
To jakie masz walbro ze masz okrągłe sitko? Gss341 i gss342 maja takie jak ja. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Montaz walbro w seryjnym koszu
To jak to zrobiłeś u siebie?? Nie było innej opcji upchać tego kosza od walbro Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Montaz walbro w seryjnym koszu
Wczoraj zakładałem. Rano odpalił jak zwykle, czyli dobrze
-
Montaz walbro w seryjnym koszu
Jak mailem rozebrany bagażnik to cos było słychać. Po złożeniu wszystkiego do kupy pompę słychać tylko w momencie przykręcenia kluczyka. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
1.8T pompa paliwa
4 bary. W sedanie chyba masz pompę pod siedzeniami.. ja w avancie musiałem cały bagażnik rozbierać.
-
Montaz walbro w seryjnym koszu
Jestem po zabiegu.. Trochę roboty jest Kilka fotek: W sumie po fakcie wpadłem na pomysł ze zamiast ciąć kosz można było zrobić cos takiego: (zdjęcie znalezione w sieci) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Ładny masz przepływ powietrza A jak kanały 032 i 033? Pompa zamonotwana.. Walbro Gss342... Roboty na cały dzień... oto logi: http://vaglog.pl/log_234986.html Zapłonów nie cofa , czasy wtryskó chyba ok, ale w kanale 033 od 4300 zaczyna znowu brakwoać paliwa.. moze to kwestia jakieś nieszczelności? Zrobiłem taki test: Jechałem sobie spokojnie na 3 biegu,, Gaz w 1/4 i tak przyspieszałem do 5000 tysi i sonda pokazuje idealnie, dopiero jak dam gaz do dechy to tak się dzieje ze pokazuje sporo na +.. Zatem moze nieszczelnosc? jak myślicie.? Ogólnie auto jedzie bardzo fajnie
-
Demontaż układu SAI
Powiedz mi czy jak zostawię SAI podłączona a mam DP to będzie jakis problem? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Demontaż układu SAI
Ja wypiąłem tylko kostkę.. Trzeba coś jeszcze robić? Czy może lepiej wpiąć kostkę z powrotem do czasu wycięcia tego z softu? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Demontaż układu SAI
Mam pytanie, przy wymianie kata na DP. Odpiąłem wtyczkę od SAI, aby odkrzacz mi nie chodził Czy może to mieć na coś wpływ?
-
Proszę o analizę logów 1.8t bex
Moze zalałeś jakiś słaby olej i się popsuło.. czytałem coś na forum a6 i tam w pierwszej kolejności radzili robić płukankę i zalać odpowiedni olej.. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Lakiernik - Warszawa Zachodnia
Zachodnia 43 Zielonki-Parcela - Mapa Polski - Zumi.pl Telefon: 0 502 271 334 - Tutaj jade:) jak efekt? Musze oddać swoje drugie auto do pomalowania tylnych nadkoli.. Auto już po cynowaniu, szukam teraz dobrego lakiernika.