Treść opublikowana przez michcio28810
-
Problem z silniczkiem regulacji reflektora A4 B6
Nie ma takich silniczków z dłuższą szpilką.a może jest wciągnięty na maksa. Musisz mieć założony silniczek bo będzie ci cały odblask latał
-
Światła postojowe
W5w jak już. Ale to mi wygląda na t4w lub h6w
-
demontaż odblysnika soczewki
D2s wychodzą trochę gorzej niż h7. Ale przy Ori xenonie można sobie pomóc odkręcając przetwornice
-
Problem z silniczkiem regulacji reflektora A4 B6
I mam wrażenie że lewa pasowałoby jeszcze w lewą stronę podkręcić
-
Problem z silniczkiem regulacji reflektora A4 B6
O panie ,w górę lewy. Muszą być na tym samym poziomie. Sprawdź czy silniczek jest dobrze zamontowany albo czy coś nie wyskoczyło z ręcznej regulacji
-
Problem z silniczkiem regulacji reflektora A4 B6
Cofnij ręczna regulacja, zamontuj silniczek i tą lampę ustaw pod ścianą według tej drugiej nie ruszanej
-
Zmiana T4W/BA9s na W5W LED
To że minimalnie mniejsza to można coś zaradzić. Gorzej jakby za duża była. Kiedyś miałem też z laguny 2, trochę inne białe i wiem że pasowały do b6
-
Zmiana T4W/BA9s na W5W LED
Ja mam takie ja na pierwszym zdjęciu. Z Ori lamp hella a6 i a3
-
Oświetlenie zegarów (data godz. + przebieg km) A4B5
Jaki licznik? Jak Jaeger to może tak fiksować
-
regeneracja lamp xenon
Fafnasty,Gwerty
-
Wymiana lamp na Depo
Silniczek jest taki jak w ori polifcie.z przedlifta nie podejda. https://www.nanodatex.pl/silniczek-reflektorow-1j0941295f-audi-a4-o859205.html
-
Słabe światła xenon
Bo znam te lampy i wiem że w 99% przyczyną ich słabego świecenia są właśnie wypalone odbłyśniki. To że u ciebie nie były wypalone nie znaczy że u kolegi też nie były. A poza tym według mnie Ori xenon i tak słabo świeci i najlepszym rozwiązaniem jest przeróbka na bi xenon. Tym bardziej że regeneracja odbłyśników kosztuje tyle co dobre projektory bi. Zapewne nie jeździłeś autem z bixami i dlatego tak się upierasz przy swoim. I forum jest żeby pomagać ale też żeby podsuwać jakieś rozwiązania, wyrażać swoje opinie. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.np żeby nie to forum dalej jeździłbym na słabych h7 Valeo, a tak mam bi xenon i wcale nie żałuję poniesionych kosztów. Przynajmniej wiem że mam konkretne oświetlenie
-
A4 B6 Lampy xenon przerobione na bixenon parują
Średni pomysł bo jak są otwarte to też idzie do nich wilgoć a nawet woda może się dostać. Suszenie na grzejniku albo suszarka lub opalarka bez grzania
-
A4 B6 Lampy xenon przerobione na bixenon parują
Zrób test szczelności. Jest też opcja że lampa ma w sobie jeszcze wilgoć i zawsze będzie parowala
-
Słabe światła xenon
4300k i w deszczu dobrze się sprawuje
-
Słabe światła xenon
Powiedzmy że kolega ma żarniki d1s, kupi nowe dobre, wyda 300 zł i d*pa dalej słabo świeci. To jest dla mnie bez sensu. Lepiej wyjać lampę i spojrzeć na odbłyśniki a nie w ciemno od razu wymieniać żarniki
-
Słabe światła xenon
Oczywiście że widzę. Projektor bi xenonowy daje dużo mocniejsze i szersze światła mijania, a długie to już dodatek. Gdybyś znał trochę te lampy to wiedziałbyś że tam są słabe odbłyśniki i w 99% przypadków wymiana żarnikow to wyrzucanie pieniędzy w błoto
-
Zapach spalonego oleju w kabinie
Dokładnie. U mnie w 2.6 było to samo. Ta zaślepka wałka jest centralnie nad kolektorem i jak z niej cieknie to olej ma blisko do niego
-
Światła dzienne
Jak masz lampy poliftowe w b5 to normalnie nie v wchodzą. Ja odkręcałem soczewkę z żarówki i jeszcze się nie mieściła i wkleiłem ja na masę uszczelniająca i było ok
-
Wymiana lamp na Depo
Zmiana pinów to z 15 min roboty. A co do postojowek to kupujesz oprawki w5w i przelutowujesz
-
Przerobienie lamp A4 b6.
P&p to raczej nie będzie. Trzeba dorabiać mocowania albo jakiś adapter. Jedynie otworu na soczewkę nie trzeba powiększać
-
Przerobienie lamp A4 b6.
Zawsze możesz odsprzedać i kupić któreś z tych. Do Ori bixa to tak b8
-
Przerobienie lamp A4 b6.
A czemu soczewki z b8? Przecież hella 3 albo intemo równie dobrze świecą a są mniejsze i łatwiejsze w montażu
-
Przerobienie lamp A4 b6.
Jakie masz lampy?
-
przepustnica 2.6
To może ta uszczelka nie ma nr