Treść opublikowana przez dżejki
-
Emulator sondy lambda
Tak, cale SONDY SONDY SONDY trzeba eliminować wraz z grzałkami.
-
Dyfuzor s4b6 (cabrio) do avanta?
Tyl czy przód? Jesli Tyl to nie, ale z chęcią go od Ciebie odkupie jedli jest na 4 lufy.
-
Emulator sondy lambda
Będę śledzić temat, bo jestem bardzo ciekawy efektem montażu takiego "oszusta".
-
Filtr stożkowy do A4 B7 2.0TDI BPW
Stożek do traktora <3
-
Emulator sondy lambda
Czyli mówisz o zwykłym oporniku. Check sie nie zapali, ale dawka paliwa będzie pobierana za przeproszeniem "z d*py" wycięcie sond lambda za pomocą programu zmienia mapę oraz ustala optymalna dawkę paliwa w zależności od temperatury powietrza, obciążenia silnika przy przyśpieszaniu itp.
-
audi S4 bB6 przeróbka wydechu
Ja mam takiego xpipe, chwale sobie choćby ze względu na dożywotnią gwarancje http://allegro.pl/tlumik-owalny-magnaflow-dual-2-25-35cm-x-pipe-i5563058116.html Przy stalej prędkości auto jest tak ciche jak z fabryki, dopiero gdy wcisnę stanowczo gaz dźwięk i charakterystyka wydechu zmienia się o 180stopni
-
audi S4 bB6 przeróbka wydechu
Wymiana tłumików nie powoduje utraty mocy, co innego jak wytniesz katalizatory i nie zrobisz korekty w ECU to dane pomiarowe z sond będą bledne i zaczną się cyrki:p
-
Spoty wrocławskie
Dobry! Od południa staram się ogarnąć instalację interfejsu z vag409.1 Czy ktoś z Wrocławia jest mi wstanie to postawić na Windows 10? Niestety zdolności już nie te, a i system mnie przytłacza, bo nie jestem w stanie dodać sterowników innych niż ten który windows uznaje za "najlepsze"
-
audi S4 bB6 przeróbka wydechu
tutaj wypowiedź Ivana, więc pisz Pw do niego
-
audi S4 bB6 przeróbka wydechu
To jest wydech kolegi Ivana (3.2l FSI), usunięte zostały tłumiki końcowe, a zamiast środkowego został wstawiony X-pipe, Xpipe poprawia cyrkulacje spalin, dodaje lekki pomruk/chrypę A tak chodzi praktycznie ten sam silnik z X-pipe+końcowe tłumiki. Cały zestaw magnaflow (żałuję że założyłem końcowe, a teraz szkoda mi ich wycinać). Niestety dźwięk nagrywałem żelazkiem więc nie oddaje pełnej głębi. Dźwięk silnika Ivana przyprawia o gęsią skórkę, zrobił kawał dobrej roboty! A tutaj S4 z wyciętymi katalizatorami oraz wstawionym X-pipe. https://www.youtube.com/watch?v=EN89oopIXHk#t=14
-
audi S4 bB6 przeróbka wydechu
Załóż Xpipe i wytnij końcowe
-
Spoty wrocławskie
3.0 pb? a co w nim do strachu?
-
Spoty wrocławskie
Podaj mi nr VIN jutro podeślę Ci jego historię.
-
Dziwne zachowanie szyby pasażera w cabrio
Dzisiaj wyciągnąłem auto z garażu bo pogoda tak piękna że nie mogłem sobie odmówić. I zaobserwowałem dziwne zachowanie szyby pasażera. Gdy otwiera się drzwi szyba lekko się opuszcza aby nie niszczyć uszczelki, a po zamknięciu się domyka,mi dzisiaj szyba złapała błąd(a bynajmniej tak mi się wydaje, bo szyba staneła). Odpiąłem aku po chwili podłączyłem i było ok, lecz kilka otwarć później szyba przestała się podnosić po zamknięciu drzwi i musiałem ją domykać przyciskiem. Zaznaczam że nie za każdym razem. Czy okno w cabrio jest wyposażone w rodzaj krańcówek? Czy na prowadnicy znajduje się jakiś czujnik?
-
Emulator sondy lambda
Nie mam pojęcia, powyżej zamieściłem moje oraz ECU project spostrzeżenia podczas robienia pomiaru mocy. Jeśli jesteś rownież ciekaw czy 95/98 ma wpływ na moc twojego silnika to polecam udanie się na hamownie
-
Emulator sondy lambda
Usunięcie sond z ECU zajmuje ok 30 min, polega na wgraniu nowego kompletnego softu do kompa. Najpierw tuner zgrywa twój stary program i daje ci go na pendrive/płytce, następnie wgrywa nowy, gotowy program wykluczający sondy. Sam to robiłem jakiś czas temu we Wrocławskim ECU Project ZAZNACZAM ŻE CHŁOPAKI O MARCE AUDI WIEDZĄ PRAKRYCZNIE WSZYSTKO, JEST TO JEDYNA FIRMA KTÓRĄ JESTEM W STANIE POLECIĆ Z CZYSTYM SUMIENIEM. JEŚLI MASZ BRAKI W MOCY TO POWIEDZĄ OD CZEGO ZACZĄĆ, CO WYMIENIĆ- tak było w moim przypadku, gdzie mechanicy załamywali ręce kiedy mój ASN miał 150KM. Powoli i skrupulatnie moc rosła wraz z zaleceniami do których się stosowałem. Dodam ciekawostkę, że na wlepie przy wlewie jest napisane "pb 95/98" i to głupota ASN na PB95 ma około 200KM zalewasz PB98 i moc wraca do 220KM
-
Spoty wrocławskie
siema! Czy ktoś ze spotowiczów jest w stanie mi zaprogramować otwieranie szyb z pilota? Coś pomieszałem wpisując ciągi liczb i mi powychodziły dziwne rzeczy (1 wcisnięcie otwierania drzwi otwiera jedynie drzwi kierowcy, natomiast 2 wciśnięcia resztę. szyby z zamka kierowcy jedynie się zamykają, tak samo dach).
-
ASN skrzynia 5tka ASN SWAP na 6tke. Pomocy!
za mała moc do Quattro, jakbym miał tak zacnego bita jak Ty to nawet bym się nie zastanawiał. Narazie chce zmienić skrzynię na 6biegową, bo różnica w przyśpieszeniu jest ogromna https://www.youtube.com/embed/hl-ty6aafBU
-
ASN skrzynia 5tka ASN SWAP na 6tke. Pomocy!
Hej! Potrzebuje oznaczenia skrzyni 6cio biegowej dla silnika ASN z napędem na przednią oś. Chciałbym zmienić skrzynię z 5tki na 6tkę.
-
Audi A4 b7 problem z dachem
1. odepnij aku na 10 min 2. podepnij spowrotem 3. odpal silnik 4. zgaś silnik 5. odpal ponownie(kluczyk zaprogramowany) 6. opuść po kolei wszystkie szyby, następnie je podnieś 7. otwórz/zamknij dach i ciesz się słońcem
-
CK-PROJECT Mechanik Wrocław
Sprawdzałem warsztat. Pełna profeska, zero ściemy, czy partactwa. Polecam!
-
Katalizator - konkretnie, co jak i za ile
Zakup jedynie X-pipe'a i pozbądź się tłumików końcowych (jeśli katalizatory już masz wycięte), będzie ładnie pracować jak u kolegi Ivan'a
-
Katalizator - konkretnie, co jak i za ile
temat był już przeze mnie przerabiany : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319568-asn-jakie-tlumiki/
-
Wymiana poszycia dachu Cabrio
nie, ale mam 45% zniżki w hurtowni, podaj mi VIN na PW w poniedziałek powiem ci ile u Mnie kosztuje taka część.
-
Wymiana poszycia dachu Cabrio
Dziękuję, znowu jesteś mi pomocny, jak się odwdzięczę ?