Treść opublikowana przez Exmi
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie tarcze 320 z A6 c5 fl będą pasowały do a4?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam Panowie, czy osłony hebli 288 tył z quattro będą pasowały do ośki?
-
B6 DIVISION
Witam Panowie, orietnujecie się czy osłony hebli 288 tył z quattro będą pasowały do ośki?
-
A4 B6 1.9 Tdi 130 km Czarnula
Coś go poskładali nie tak jak trzeba chyba...
-
Podłokietnik
Sprawdź czy nie masz z tyłu przy popielniczce luźnej wtyczki do podświetlenia podłokietnika, u mojego znajomego była taka wtyczka mimo, iż nie miał podłokietnika. ewentualnie jeśli masz podświetlaną tylną popielniczkę to z niej możesz pociągnąć sobie prąd
-
RNS-e zmiana na inne 2DIN Audi
BNS z RNSE zamienisz praktycznie p&p, w jednym pinie jedynie trzeba dać zasilanie dodatkowo.
-
Wyświetlacz nawigacji w Audi a4 b7
Podejrzewam, że na tej aukcji sprzedawany jest zwykły ekran, a zdjęcie jest tylko wstawione tego ledowego. Musiałbyś dopytać. Taką małą skazą na ekranie nie ma co sobie głowy zawracać, tym bardziej, że wymiana całego wyświetlacza jest nieopłacalna
-
Radio RNS-E nie czyta płyty z mapami
Może tak być, że laser już jest w kiepskim stanie i jedynie radzi sobie z płytami CD, a z DVD już nie. Skoro czyściłeś i nie pomaga. Ewentualnie spróbuj jeszcze inną mapę
-
Radio RNS-E nie czyta płyty z mapami
A wcześniej czytało mapy ?
-
[A4 B7] Jak zdemontować gniazdo zapalniczki?
Włóż palec do środka gniazda i pociągnij do siebie, wyskoczy
-
Mapy RNS-E 2019r.
Pewnie niedługo będą już na 2019, lepiej poczekać trochę i mieć najświeższe, bo coś tam z roku na rok po trochu przybywa nam tych dróg :)
-
Mapy RNS-E 2019r.
Podobno jeszcze nie ma na 2019 rok map
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
Ogarnąłeś połączenie can ?
-
Jak rozróżnić tunel 1 i 2 DIN A4 B6
Jest na nim napisane czy to wersja 1din czy 2din w okolicach miejsca na popielniczkę przednia
-
Ramiona wycieraczek A4 B6 - 2004
Ewentualnie ściągacz do ramion może się przydać ,bo może być trudno zdjąć ramię jeśli od nowości nie zdejmowane ?
-
Ramiona wycieraczek A4 B6 - 2004
Będzie, aczkolwiek to zamiennik więc z jakością może być różnie. Lepiej raczej szukać ori używek
-
B6 DIVISION
A masz już może mapy 2019 ?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Maty grzewcze są przyklejone do gąbki i bez problemu je zdejmiesz. Gorzej trochę z rozbiórką fotela i później poskładaniem tego do kupy
-
Włącznik świateł głównych - tryb auto
Taki włącznik nie będzie pasował, raz że inaczej są piny, a dwa że te ikonki są inaczej rozrysowane na włączniki od VW aniżeli w A4. Teoretycznie pasuje, ale jak włoży się włącznik w tą wnękę to kiepsko to wyglądać będzie. Poza tym chińczyk za takie pieniądze ??
-
B6 DIVISION
Pomyśl też o BNS. MP3 czyta, nawi też ma, współpracuje z multi i podobno jakość grania bardzo dobra.
-
Wakacje w Chorwacji
Gdzie tak ładnie ?
-
Problem z radiem audi concert II
Spróbuj odkręcić przedni panel i załóż z powrotem, może coś nie łączy tylko
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Mogłeś brać od razu hurtem z tymi heblami felgi z oponami i problem byłby rozwiązany
-
Kierownica A4 B6-7
Dokładnie, musi być moduł pod multi z b7, taśma 12pin, i wiadomo kiera oraz odpowiednie kodowanie
-
Dodatkowy subwoofer z Audi Q5
U siebie mam taki sub z mazdy już kilka miesięcy. Nic się nie zjarało, nic nie pierdzi. Podłączony mam pod wzmaka harmana tylko sub mazdy, ori audi jest odłączony. Sub z mazdy gra zdecydowanie lepiej niż harmana