Treść opublikowana przez Patryk1533
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
Piękne masz te felgi juz widzę takie w swojej eSce
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Dlatego sie zastanawiam czy nie napisać nowego tematu w zakładce zloty..., jeden z moderatorów z wawy tez sie wozi eską...Moze jakby dodać taki temat to byłoby nas o kilka sztuk wiecej To jest dobry pomysł
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Jestem za!
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Można zrobić wiekszy spocik eSek w jakiś weekend bo i ja bym się swoją pochwalił
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
A tak poza tematem mam taki stoliczek na sprzedaż jak by ktoś chciał http://olx.pl/oferta/stolik-z-bloku-silnika-v8-audi-s6-4-2-CID628-ID8Z7CZ.html
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Jeszcze nie naprawiałem ale jestem umówiony do mechanika pod koniec miesiąca
-
S4 B6 S4 4.2 pytanie o spalanie
Leciałem w weekend do Berlina ode mnie jakies 300km jechałem do 140km/h pozniej wracałem autostradą cały czas i średnia mi wyszła 15 litrów na autostradzie momentami po 260 leciałem a tak cały czas w kololicach 150-160, wiec spalanie nie najgorsze
-
Wypadanie zapłonów na 3,4 i 7,8 + grzechotka z okolic sprzegła rozrządu
Przy jakich przebiegach mniej wiecej wymieniacie rozrząd? Bo ja mam lekko ponad 160tyś realnego
-
Sonda lambda
Mam podobny problem pali sie check lewa sonda. Wymieniłem ją i nadal sie pali bład tej sondy. Lewa koncówka tłumika zakopcona, pojecia nie mam co zrobic
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Shadow w S4? Nie, nie to nie wypada bo to bedzie wygladało jak A4 szyby napewno przyciemnie wszystkie Dawka kolejnych zdjęć
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Powiem tak rozrządu nie słychać póki co przebieg mam 160tyś. A co do klimy to sprzezarka zatarta Teraz muszę szukać jakiejs sprezarki. Olej... Hmm zrobiłem nią juz 2000tyś no i musiałem dwa razy robić dolewkę niby norma a u Ciebie jak jest z Olejem?
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Po odpaleniu od stony rozrządu cisza wiec chyba nie mam się czym martwić. przebieg jest prawdziwy, sprawdzałem na wszystkie możliwe sposoby Powiem tak ja nią jezdzę na codzień spalanie w granicach 20-25 litrów przy normalnej jeździe bez szaleństw ale tez bez zamulania natomiast w trasie przy bardzo spokojnej jezdzie do 100km/h komp pokazał mi 11-12 litrów tylko ze taka jazda S4 to nie jazda Jako auto na codzień jest średnio wygodna twarda, sztywna i za mocna bo cięzko nią się jezdzi spokojnie po mieście jeszcze w wersji BBK (manual)
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Czyli trzeba wyjechać z silnikiem? zależy czy masz sprężarkę do wymiany czy napęd sprężarki we wtorek się dowiem bo oddaję auto do mechanika. A powiedz mi jeszcze coś o rozrządzie. Mam 160tyś przebiegu sprawdzany w każdy możliwy sposób i jest prawdziwy, poprzedni własciciel mowił ze chciał wymieniać bo auto było w serwisie w 2014 na wymianie uszczelek pod pokrywami wymianie cewek i sprzęgła i chciał tez rozrząd zmienić ale mowili mu w serwisie ze jest dobry. A chce być pewny jakie są objawy ze łancuszek jest do wymiany? A oto kilka zdjęć mojej pięknej S4
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Czyli trzeba wyjechać z silnikiem?
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Dziękuje Dzisiaj wrzucę troche wiecej zdjęć bo wczoraj 5 godzin ją czyściłem myjką prarową, prałem środek, no i woskowałem wiec teraz z czystym sumieniem mogę ją wam pokazać
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
US'ka robi robotę, chciałbym w swojej S4 blendę USA założyć o ile nie trzeba całej klapy zmieniać
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tak się stanie w pierwszej kolejności. Znajomy ogarnie mi sprzedaż [jeśli do niej dojdzie]. Generalnie do połowy czerwca jadę do DE po drugie auto i wtedy B6 będzie do wzięcia. A Ty widze, ze miales 535d? Skad zmiana na S4 B6? A no miałem 535d w pełnym M-paku lekko zaglebioną na 19'' Była naprawde za***ista sprzedałem bo chciałem docelowo kupic M3 e46 ale od zawsze po kryjomu mi sie S4 podobały no i stwierdziłem ze trzeba zmienic markę i spróbowac czegos innego to padło na S4 B6 i mimo ze biednie i ciasno jest w środku w porównaniu do 535 to i tak przyspieszenie i dzwiek s4 rekompensuje to
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Aż taka cięzka sprawa z tą klimą ze trzeba z silnikiem wyjezdzać? Nie wystarczy przodu ściągnąć? Bo najprawdopodobniej mam sprężarkę padniętą... A co do rozrządu to czym się objawia ze juz jest na wykończeniu? Podobno poprzedni własciciel wymieniał ale to nigdy nie wiadomo bo mówić można wiele a raczej z tym silnikiem nie ma żarów bo nie chciałbym zeby sie urwał albo przeskoczył...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Śliczna jest
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
@tomekhxc Ona była na allegro moze 2-3 dni, gość sie zdziwił ze tak szybko sprzedał bo jak wiadomo eSka to cięzki temat do sprzedania Auto w naprawde idealnym stanie chociaż mam problem z klimą bo cos nie chce sie załączyć ale w czwartek auto oddaje do majstrów co maja mi to ogarnąć Znalazłem dwie ładne fotki u mnie na telefonie niestety tylko dwie ale niebawem zrobie dokładne zdjecia całego samochodu
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Będzie ładna pogoda będą i zdjęcia
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
affro. Hmm co masz na myśli?
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
eSka jest w manualu, przebieg 165,000tyś sprawdzony, jest prawdziwy w 2012 roku miała 122,000tyś A wiec tak w planach mam: -przyciemnic wszystkie szyby, -założyć kierownicę od B7 lub od R8 -sportowy układ wydechowy -pomalować cały przód ponieważ są odpryski od kamyczków, -lotkę na tylnąszybę, -sportowy filtr powietrza K&N, -dokładkę pod zderzakiem wymienic na karbonową, I to było by chyba na tyle z czasem napewno bede dopisywał, tak do pełnej opcji jej moze faktycznie troszkę brakuje bo ma półskóry (dla mnie zaleta), nagłosnienia BOSE nie ma (ale bardzo ładnie gra jak na serie, może ma poprostu półkę niższą od nagłosnienia BOSE) ale z czasem pewnie je dołożę, brakuje jej parktronika i lusterek fotochromatycznych Zdjęcia wrzucę jak ją tylko ją umyję i będzie ładna pogoda
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Cześć wszystkim moje auto to S4 B6 avant w manualu oczywiście w kolorze czerwonym i z fenomenalnymi felgami BBS CHR 19' . Auto kupiłem około tydzień temu. Po 4 Beemkach w końcu przekonałem się zeby kupic Audi i wybór był naprawde trafny. eSka ma chyba totalnie pełne wyposażenie wiec nie ma sensu sie rozpisywac Może ktoś zna autko i wie więcej ode mnie A oto i ona:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie jestem Patryk mieszkam w Pile i od tygodnia jestem posiadaczem Audi S4 b6 avant PS. Znacie może tą sztukę, może coś o niej wiecie więcej niż ja?