Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. No niestety nie Ori,jak patrzyłem ile Ori kosztuja to szkoda wydawac az tyle kasy bo znalazlem aby dosc drogo ;/
  2. Smok-a masz w misce olejowej,jest to cos typu sitko itp,jego nie trzeba płukac,on poprostu zdarza sie ze zapycha sie syfem wtedy miska w dol i czyszczenie bo pozniej moga byc wieksze problemy... Panowie co myslicie na temat tych kołek,troszke sie na nie napalilem i włozyl bym 19' zamiast moich 18' :0 http://ldprestige.com/jante/atom-5 Tak to wyglada podgladowa na RS4
  3. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w Audi A4 B7
    Dzieki pomocy kolegi z forum dowiedziałem sie o opcji przerobienia przednich lamp w linku wiecej info i tez co o tym myslicie warte swieczki ? http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e-bi-xenon-drl-montaz-oryginal-bosch-i5329830032.html
  4. Nowe buty i jest na duzy plus,tak jak bym swoja widzial po modach
  5. Jest Ktos w stanie zrobic takie lamki na tyl do sedana na zamowienie ? Prosze o wiadomosc PW
  6. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w Audi A4 B7
    jak się koledze podobają to niech kupuje chociaż w tej cenie można dorwac ori bixy Tez wlasie mysle nad ta wymiana,ale bixow nie wloze do zwyklego zderzaka bez spryskow tak wiec zostaje wymiana zarowki na jakas fajna i tutaj pytanie co byscie polecicli zeby to dawalo fajny efekt wizualny i dobrze swiecilo.
  7. Mizur138 odpowiedział(a) na kodzak0 temat w 1.8T
    Hmm moje B7 Quattro 10-12l w miescie,na trasie do 7,4 spada,oczywiscie 120 km/h i tempomat
  8. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    No jakis pseudo mechanik to tak robil ze az zerwał gwint i dwoch srub nie da sie dokrecic,wypada aby gwintowac na srube 7 bo ori sa 6,wiec wychodzi na to ze trzeba podjechac do mechanika i niech nawierca gwint.
  9. Własnie narazie odkładam odkładam,wroce do pl i bede rezał srodek,troche szkoda własnie ze nie ma szybra bo to jednak fajna sprawa, Koła 18 cali,moze tak to wyglada bo zawiecha w S Line,ale narazie nie ruszam nic,pierw srodek potem bedzie działane wszytsko zewnatrz
  10. Mała sesyjka OOOO v
  11. Mizur138 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Silnik 1.8T Mam problem z pokrywa zaworow okazalo sie ze z tylu silnika cieknie olej,silnik ładnie wyczyscilem i wyszlo ze to pokrywa zaworow,a bo głebszej diagnozie wyszlo ze jakis mechanik zerwal gwint na srubach i nie mozna dokrecic dobrze pokrywy,tak wiec zalozylem nowa uszczelke i dałem dłuzsze sruby ale niestety nic to nie pomoglo,dodam jeszcze gdy była zdejmowana pokrywa była ona przyklejona na silikon,zapewne cel taki zeby nie ciekl olej. I tutaj do was pytanie co moge zrobic w tej sytłacji,bo naprawde mnie ona irytuje tym bardziej ze na kazdych swiatłach czuc spalony olej dosc mocno. Myslalem zeby nagwintowac nowe otwory i zmienic srube z 6 na 7 tylko takie pytanie gdzie moge dostac takie sruby,prosil bym o pomoc osob ktore to robily lub wiedza co i jak. Pozdrawiam
  12. Sterowanie nawigacją. Fajny furacz. Wyrwać taki setup nie jest łatwo. Teraz tylko działać Dziekuje wszystko w swoim czasie bedzie działane,akurat w pl bede w lipcu na dłuzszy czas wiec napewno troche sie pozmienia wewnatrz i zewnatrz.
  13. Ori z A3 nie wejda bez zadnych przerobke do B7 ?
  14. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    W sobote prowadze auto do mechanika,widac ze leci z gory po silniku z prawej strony,kolo glowicy sucho,pod klawiatura tez. Druga sprawa nagle wzroslo mi spalanie,gdy zapale auto spalanie pokazuje na poziomie 20l/100km bardzo dziwne,przejechalem 1 km dalej identycznie,moze troche spadlo ale gdy auto pozostawilem zapalone na postoju spalanie srednie caly czas roslo nawet do 24,5l a spalanie tym czasowe bylo na poziomie 36L czy to normalne objawy ?
  15. Witam posiadam B7 1.8T Quattro chciałbym wsadzic cos lepszego na przod i tył co byscie polecili bez przerobek,tak zeby to hamowało i wygladalo. Pozdrawiam
  16. Powiedzcie mi czy tarcze,klocki,zaciski podejda od RS4 bez przerabiania,mowa tutaj o przodzie i tyle ???
  17. https://www.google.pl/search?q=audi+a4+b7+sedan+led&biw=1280&bih=752&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=V2ctVfnpL9PLaLOLgaAG&ved=0CCgQ7Ak#imgrc=ZcVWegMipkeX2M%253A%3BTeown0R48AjIBM%3Bhttp%253A%252F%252Fi156.photobucket.com%252Falbums%252Ft31%252Fs10tyg%252FA4RearLeds.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.netupdate.net%252Fnews%252Fcorner-light-audi-a4-b7%3B1024%3B683 Zobaczcie to:-)popatrzcie sobie na tego sedana niebieskiego z silnikiem 2.0 T ,z ledami z tyłu ,taki efekt mi sie podoba Własnie ten sam motyw i mi sie podoba
  18. Podpinam sie,tez mnie ciekawi co i jak
  19. Tak o całe lampy,niestety chinskich jest duzo za okolo 1000 zl ale troche boje sie jakosciowo,no i wiadomo co ori to ori ale ciezko znalesc cos fajnego.
  20. Przelozyłem plany na inny termi,narazie pojezdze na Castrolu wroce do kraju wtedu zabiore sie za to co trzeba. Zastanawiam sie tez czy na tył nie wrzucic fajnych led-ow
  21. Witam ostatnio zalałem 102 DTM benzyne na niemieckiej stacji i musze stwierdzic ze odczulem roznice pracy silnika,lepiej chodzil i sie zbieral. W polsce leje aby 98 czasami 95
  22. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    Hmm aktualnie jestem za granica bynajmniej do konca lipca,caly czas przed jazda sprawdzam stan oleju,ale tez musze powiedziec ze duzo nie jezdze bo to sa skape ilosci moze 20-30 km na tydz,wiec moze poszukam tutaj mechanika zeby ogarnal ten wyciek,chociaz jak jezdze to nie widac ubytku oleju stan caly czas ten sam,wiec jakie jest ryzyko nie naprawy tego w czasie ?
  23. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    Jeżeli spod napinacza to coś poważnego?
  24. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    ok mechanik ogarnal elektronike na nowo i jest cacy zero chec engine itp,ale wyskoczyl nowy problem nie bede zakladal nowego tematu po zrobieniu 2100 km wyskoczyla lampka od niskiego poziomu oleju,musialem dolac z 700ml,na silniku widac ze jest olej po prawej stronie,tak jak by lecial z gory,ale w bardzo malych ilosciach,dokladnie sie przygladalem czy to nie uszczelki pod klawiatura oraz glowica,niestety nie widac tam miejsc z ktorych moglo by ciec,poprostu sa suche,samochod chodzi rowno,temp stala,zadnych odglosow silnika,przedewszytskim zero kopcenia oraz oleju w płynie chlodniczym. Waszym zdaniem co to moze byc? Odma zatkana?
  25. Witam poszukuje opon do swojego OOOO wymiary 225/40/18. Aktualnie jezdze na Dunlop i tez chciał bym zakupic ponownie tej samej firmy,no chyba ze czegos nie wiem i polecacie cos innego gdyz malo orientuje sie w tym dziale. Znalazłem takie oponki jak myslicie moga byc ? Oczywiscie chce kupic komplet bo posiadam Quattro http://allegro.pl/4-x-dunlop-sport-maxx-rt-225-40r18-225-40-18-92y-i5184997413.html Kosz jaki maxymalny jest to 2000 zl za komplet.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.