Treść opublikowana przez kt65c453
-
Logi z trasy proszę o rade
Było tak ale to była tragedia bo w kanale 32 długoterminowe korekty jak jeździłem na gazie były po 25 proc . Z ciśnieniem na max obrotach to chodzi ci czy są spadki i układ wyrabia?? A nie lepiej jeszcze z obciążeniem? U mnie to będzie łatwe bo walne kickdown i multi kręci na górze. Najpierw zrobię nowa mape paliwa bo w miedzy czasie było porobione przy silniku , nowe podciśnienia cewki. Potem się zrobi mapę gazu a potem się będzie patrzeć na grupy w vagu . Taki mam plan, sugestie mile widziane
-
Logi z trasy proszę o rade
No dzisiaj studiowałem i jutro nowe mapy benzyny i gazu Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Logi z trasy proszę o rade
Witam, kiedyś zrobiłem logi na benzynie i na gazie i doradziliście nie używać gazu bo ubogo, coś pokombinowałem , zrobiłem logi z trasy ,może ktoś ocenić czy jest lepiej?? Tak na benzynie http://vaglog.pl/log_241797.html Tak było na gazie http://vaglog.pl/log_241798.html Po mojej modyfikacji jest tak http://vaglog.pl/log_241799.html Może ktoś ocenić czy jest lepiej??Wiem auto trzeba oddać do gaziarza ale jak wspomniałem za 2 miesiące w Polsce , do tego czasu można tak jeździć?? Czy jeszcze poprawić??
-
Zwiększenie dawki lpg, za ubogo
Witam, w chwili obecnej jestem w UK i tutaj z gazownikami ciężko a jak jest to nie podejmuje sie serwisu mojej instalacji. Po zrobieniu logów na lpg jest za ubogo i nie jeżdżę na lpg . Teraz mam kabel do lpg wiec coś tam mogę pozmieniać, Możecie mi pomóc w ustawieniu instalacji tak żeby było bezpiecznie aż do czasu (jakies 2 miesiące) aż wrócę do kraju i oddam auto fachowcom ?? Logi na benzynie http://vaglog.pl/log_236931.html (ten trzeba przewinąć niżej bo na początku jakieś próbne logi sie zapisały ) http://vaglog.pl/log_236930.html i na gazie http://vaglog.pl/log_236933.html http://vaglog.pl/log_236932.html obrazy z instalacji Zrobiłem test wtryskiwaczy jak widać na foto wyżej ale nie wczytywałem korekt, powinienem to zrobić? Wolałem sam nic nie zmieniać coś pokombinowałem , zrobiłem logi z trasy ,może ktoś ocenić czy jest lepiej?? Tak na benzynie http://vaglog.pl/log_241797.html Tak było na gazie http://vaglog.pl/log_241798.html Po mojej modyfikacji jest tak http://vaglog.pl/log_241799.html Może ktoś ocenić czy jest lepiej??Wiem auto trzeba oddać do gaziarza ale jak wspomniałem za 2 miesiące w Polsce , do tego czasu można tak jeździć??
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Nie wiem jak autor tego wątku ja tak mam jak zdejmuje nogę z gazu, dźwiek to Nie wiem ale trzęsie typowo jak na tarce, czego to może być objaw? Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Miernik jest mi dobrze znany, żaden problem, a znaleziona przerwę rozdłubujemy, lutujemy i izolacja np parciana taśma? Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Możesz podpowiedzieć czego szukać? Przebarwienia, wyraźnego załamania? Jak znaleźć przerwę? Jak naprawić, lutować czy użyć jakiś kabelek? Nie rozbieralem tego ale skoro się da to to pewno ogarnę, Zaciekawiło. Mnie to bo u mnie będzie przerwa raczej bo z jednej strony nie grzeje tylek a z drugiej tylko w jednym miejscu Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Nie grzeje a4 b6
Przecież 3 posty niżej jest taki sam temat, Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
A jak jest przerwa w macie można ją znaleźć i naprawić czy tylko wymiana maty? Wysłane za pomocą Commodore C64
-
3.0 ASN - proszę o analizę logów, wypadanie zapłonu, falowanie
gruszki ci sie przestawiają?? Jeżeli w grupie 90 masz cały czas 0 to nie działają ci fazatory, sprawdzałeś to pod obciążeniem, 3 bieg i pedał do końca
-
3.0 ASN - proszę o analizę logów, wypadanie zapłonu, falowanie
założyłeś drugi temat o tym samym, miałeś diagnozę o braku masy w wiązce , rozwiązałeś ten problem??
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ale kolego ja nic nie rozumiem o czym ty piszesz, chyba Ci jakiś słownik pozmieniał wyrazy, Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Problem z ogrzewaniem , ciągle trzeba zwiększać
Kolego, już Ci doradzalismy, zrobisz jak uważasz, jak chcesz po łepkach twój wybór, kupiłeś jeden a masz problemy z dwoma Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Problem z ogrzewaniem , ciągle trzeba zwiększać
Możesz jeździć bez, poprostu nie będzie ci płynnie chodzic, ale jak dasz max grzanie będzie grzał Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Problem z ogrzewaniem , ciągle trzeba zwiększać
Niewielkie, trochę skupienia bez nerwów i ogarniesz, Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Problem z ogrzewaniem , ciągle trzeba zwiększać
Radził bym najpierw przeczyscic a jak nie pomoże dopiero kupić, ten kupny tez radzę przeczyscic, kolejna sprawa, po tym zabiegu koniecznie nastawy podstawowe zrobić vagiem, opis procedury tez jest ładnie opisany i łatwy, wystarczy kliknąć i się samo robi, znajdziesz na forum, silniczki każdy jest inny dlatego inne numery, ale "bebechy" te same wiec można przełożyć, Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Problem z ogrzewaniem , ciągle trzeba zwiększać
tak powinno, choć silniczek z tym stałym błędem może nie pomóc ale i tak musisz to rozebrać i najlepiej wszystkie wyczyść dla spokoju , i jak nie bedzie silniczka, poruszać dźwigienka czy klapa chodzi luźno , rozbierzesz zobaczysz o co chodzi
-
Problem z ogrzewaniem , ciągle trzeba zwiększać
mówi sie potocznie klapy ale to nie one sprawiają problem a silniczki które je sterują, nie kupować nowych tylko swoje rozebrać wyczyścić nałożyć na ślimaka nowy smar techniczny a w potencjometr psiknąć środek na styki typu "contact" i będziesz miał jak nowe, chyba że twój szlak trafił ale mało prawdopodobne szczególnie że masz sporadyczny , zaraz postaram sie znaleźć jak to zrobić 4 posty wyżej jest temat, w nim masz linki jak czyścić krok po kroku raz wykaz błędów http://a4-klub.pl/index.php?/topic/119271-bledy-silnikow-klap-nagrzewnicy-rozmieszczenie-opis-nastawy-podstawowe/page-1
-
Problem z ogrzewaniem , ciągle trzeba zwiększać
jeden z silniczków przerywa, dlatego sporadyczny , zrób porządek z silniczkami bład nie powtórzy się
-
Problem z ogrzewaniem , ciągle trzeba zwiększać
Poszukaj, o klapach było dużo w dziale wnętrze/klimatyzacja deski nie trzeba, parę plastików i jest dostęp, po zabiegu nastawy podstawowe i z głowy, odrazu zregenerować wszystkie a nie tylko ten co ma błąd, jest ich 5 Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Kolega nie pyta czy można tylko czy mu wypadnie adaptacja, tak raczej wypadnie i trzeba będzie od nowa lub jeździć aż się w końcu sama zrobi, wymień aku bez odpinania zasilania, 2 kabelki i po kloppcie Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Problem z ogrzewaniem , ciągle trzeba zwiększać
Silniczki do przeglądu, czyszczenia, smarowania lub wymiany jak się nie uda zreanimowac Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Problem z ogrzewaniem , ciągle trzeba zwiększać
No to tam raczej będziesz. Miał odpowiedz, daj znać co jest Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Problem z ogrzewaniem , ciągle trzeba zwiększać
To ja nie pomogę, coś z. Modułem komfortu/kodowaniem, mnie od zera startuje płynnie, w zależności jak ustawie nawet do. Max, zawsze u ciebie tak było? Błędy vag pokazuje? Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Problem z ogrzewaniem , ciągle trzeba zwiększać
Zmienia ci się ilość kresek nadmuchu jak psikniesz? Czy poprostu ilość taka sama a mocniej dmucha? Oczywiście cały czas mówimy jak klima jest w auto. Wysłane za pomocą Commodore C64