Treść opublikowana przez miszaq92
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Czyli samo czyszczenie? Pomoze to na jakis czas?
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Witam, jak w temacie. Auto dymi na czarno. Egr mocno brudny wiec na srode jestem umowiony na czyszczenie i tu pytanie. Czy tylko go wyczyscic czy rowniez dodatkowo zaslepic, czy samo czyszczenie pomoze? Wiem ze jesli cieknie z klapy gaszacej to nie moge zaslepic. Czy mechanik mi to dokladnie sprawdzi? Co jesli zaslepi a klapa gaszaca będzie ciekla? Prosze o porady.
-
Drgania na pedałach i fotelach przy 90 km/h
Ja bym Ci radził znaleźć dobrą stację diagnostyczną, ewentualnie kompetentnego mechanika (najlepiej z szarpakami) który by miał czas żeby to dokładnie sprawdzić. Mi coś stuka od początku kupna praktycznie i nikt nie zdiagnozował co to, takich mam tu mechaniorów Powodzonka.
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Tomnik już wrócił z urlopu? Orientuje się ktoś?
-
Drgania na pedałach i fotelach przy 90 km/h
sprawdź dokładnie wahacze, potrafią dobrze telepać
-
Drgania na pedałach i fotelach przy 90 km/h
Cóż, ciężko wywróżyć... najlepiej zacznij od najprostszych rzeczy typu sprawdzenie czy masz dokręcone koła, czy nie masz krzywej felgi.
-
Buja przy skrecaniu?
Aż taki głupi nie jestem kazde inne.
-
Buja przy skrecaniu?
Bylem na szarpakach w przeciagu 2 miesiecy 5 razy, ostatnio tydzien temu i za każdym razem nic nie wyszło.
-
Buja przy skrecaniu?
Witam. Mam taki problem ze jak skrecam kola max np w lewo i ruszam to auto sie buja na boki. Czym to moze byc spowodowane? Dodam jeszcze ze cos stuka ciagle w lewym przodzie i obstawiam wahacze dolne. Czy to one mogs być winowajca?
-
Coś piszczy - alternator?
Tyle, że ja mam AVF i mi nie wyje, a piszczy
-
Piszczenie
A spróbuj domknąć zamkniętą szybę przy odpalonym silniku i zobacz czy zaćwierka mocniej, jeśli tak to myślę że rozrząd można wykluczyć.
-
Piszczenie
Podobna sytuacja. Też nie wiem co to może być... jestem umówiony na warsztat 10 sierpnia. A może być: rolka, napinacz, łożysko alternatora, sprzęgło jednokierunkowe alternatora i wiele innych...
-
Coś piszczy - alternator?
Mam nadzieję ze posprawdzaja i wymienia co trzeba...
-
Coś piszczy - alternator?
Jaki jest koszt naprawy takiego sprzegielka?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wpadnę swoim ciągniczkiem 14go a tak w ogóle to witam wszystkich
-
Coś piszczy - alternator?
Wygląda to tak. Po włączeniu klimy sytuacja się nie zmienia. /edit Cóż, byłem u mechanika, niby stwierdził że to łożyska alternatora, umówiłem się już na wymianę... mam nadzieje że pomożę, jak myślicie ile mniej więcej za taką robociznę ze wszystkim?
-
Brak głośników z przodu oraz redukcji na głośniki
Powiem Ci szczerze, że efektu ze 130mm nie będzie żadnego, nawet z wszelkiego rodzaju Hertzów i innych głośników, najgorsza 165mm zagra lepiej jak najlepsza 130mm, więc jeżeli zależy Ci na jakości dźwięku to pobawił bym się w rezanie i wstawienie czegoś ze 165.
-
Nowe lampy przednie w Audi A4 B5 przed liftem
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/8869-reflektory-zespolone-po-ii-lifcie-rezanie-i-montaz/ /kolego opti, minute szybszy byłeś
-
Nowe lampy przednie w Audi A4 B5 przed liftem
Powiem Ci tak, wszystko jest kwestią gustu i robisz tak, ażeby podobało się Tobie a nie innym, to z jednej strony...a z drugiej to Ja bym bardziej poszedł w zwykłe po fl, niż brać chińskie angel eyes, co do pasowania w miejsca oryginalnych to będą pasowały, tyle że kwestia z kostkami może już wyglądać inaczej
-
Instalacja Gazowa 1.8T 180km+
Jeden i drugi jest w porządku. Kolega ma STAGA z wtryskami hana w b6 1.8t BEX 190KM i nie narzeka
-
Coś piszczy - alternator?
Witam, Sprawa jest tego typu - coś ćwierka, zaczyna to być irytujące, zakładam że to żaden z pasków gdyż kiedy na postoju domykam zamkniętą szybę to zaćwierka mocniej, czyżby alternator? Coś mi kolega wspominał że to mogą być łopatki alternatora, jaki jest ewentualny koszt naprawy?
-
A4 b6 6 biegowa skrzynia, Kiedy 6stke?
Ja wrzucam przy 85/90 i jest ok
-
głuche stukanie
Sprawdź czy nie leją te amory, jeżeli widać olej spod osłon to możliwe że to amortyzatory, choć na to akurat reguły nie ma, nie sprawdzisz ich w 100%, stukać też mogą drążki, wahacze, maglownica... jest tego troche.
-
głuche stukanie
Ja miałem taki, że myślałem że stukają amortyzatory, wymieniłem i stuka nadal tak samo a pewność masz, że to aby amory?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja zmieniłęm teraz 2 z 4 przednich wahaczy bo reszta była okej na TRW jeździ ktoś ? ile najwiecej na nich zrobiliście ? Na TRW myślę że zrobisz dosyć sporo kilometrów