Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piotr Czarnojan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan

  1. Witam dzisiaj po odpaleniu auta pochadził 2 min i padł mi wyswietlacz fis pytanko moje jest czy trzeba wymienic cały licznik czy da sie zmienic fis pozdrawiam http://i68.tinypic.com/2w3qpts.jpg http://i63.tinypic.com/30vhy7p.jpg
  2. To super kolego ze juz odebrałes swoje auto i jestes zadowolony wiadomo jak naj mniej wizyt w servisach ale oni tez musza z czegos jesc:P ale najwazniejsze ze OOOO odzystało swoja sprawność i własciciel zadowolony pozdrawiam
  3. tak jak mowisz ok jade pzdr
  4. ok ja jade na 1wsze miejsce a potem sie zobaczy jak jakas zmiana to poprosze o esa 733-321-959
  5. ok ja sie w takim razie zabieram do was pzdr a ma kktos vcds-a?? by cos porobic?? kurcze to ja juz nie wiem gdzie mam jechac:P bo z małego 3 miasta mam kawałek do was
  6. to widze ze wielka ekipa bedzie strasznie wielkie te 3 miasto:P
  7. ja 2:P ale widze ze chyba nici z tego ja mam godz jazdy do was:P
  8. no ja jako nowy moge byc tylko pytanie gdzie
  9. To jak jest juz jakis plan?? Co i jak pzdr
  10. Ok jak by co jestem tez za dzisiaj jak by co poprosze o info gdzie i o ktorej a sie wstawie pozdrawiam
  11. ja tez bardziej za sroda i mam takie pytanko jak cos ma ktos vag-a?? by usunac service due? spotkanko było dzisiaj czy jutro bedzie jak tak to gdzie i jaka godzinka pzdr
  12. wzgledem seri to 30km i 60Nm i nawet w multitronicu to jest odczuwalne:) juz tak topornie sie nie zbiera na tych 245:P a wykresy to tez czarna magia jak dla mnie:P
  13. siemanko jak w srode jakis spocik robicie??
  14. Na świeta wpadł programik http://www.directupload.net/file/d/4216/tjdd8cwb_pdf.htm
  15. dzisiaj byłem i rozmawiałem z Krystianem i widziałem twoje audi:P faktycznie nie wyglada to dobrze:(
  16. aha no widzisz dzieki za info bede szukał dalej:)
  17. witam kolege z 3 miasta wiadomo ja swojej szukałem rok:P
  18. Witam wszystkich mam takie pytanko czy taka gałka podejdzie do a4 b8 multitronic P&P czy trzeba zeby? http://allegro.pl/galka-k-zmiany-biegow-audi-a4-b8-a5-8k1713139s-i5226782711.html dziekuje za podzielenie sie wiedza pozdrawiam
  19. jak zwykle mnie nie ma:(
  20. aha to sporawa ta naprawa:P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.