Treść opublikowana przez liquid8p
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Aż mi szkoda jeździć teraz
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Spoko, ale jak byś był spragniony, to daj znać
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Widzę właśnie, zupełnie inaczej wygląda. Kiedyś ktoś na a5-klub pisał że osłona silnika z RS5 jest taka sama, jak do zderzaka competition. Bo w sumie skorupa RS5 i competition, to to samo. Competition ma tylko halogeny, a RS-a nie. Ale wychodzi na to, że jest jeszcze jedna osłona. Od zwykłego zderzaka non-s-line i s-line nie pasuje w ogóle, od RS-a też nie. Pozostaje mi szukać tej osłony co ty masz, albo przeróbka pod osłonę z RS5 Dzięki Kamil za foty, podeślij mi adres do ciebie na pw, wyśle browarki za fatygę
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
U mnie osłona pod zderzak wygląda tak. Wizualnie nawet całkiem nieźle ją zamontowałem, ale z tyłu są 4 otwory na śruby, a pasują tylko 2 środkowe. Może najpierw zakłada się osłonę zderzaka, a dopiero potem silnika. Będę musiał podnieść auto, albo wjechać na kanał i dokładnie zobaczyć.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Tak, widzę właśnie. Będę tego szukał, a spoiler poprawiłem. Ale będę miał jeszcze jadną prośbę. Bardzo mnie ciekawi, jak u ciebie jest zamontowana osłona pod ten zderzak, bo u mnie nie do końca pasuje. Osłone silnika mam z RS5, ale prawdopodobnie do zderzaka competition jest jeszcze inna. Zrobię zdjęcie jak to u mnie wygląda. Będę wdzięczny, jak wygląda u ciebie spód auta.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Właśnie tak mi się też wydaje. Ale spoiler wskoczył w zaczepy i jest skręcony na śruby i ogólnie jest dobrze. Bardziej dopchnąć, ani przesunąć już się nie da. Jak możesz to pstryknij mi zdjęcia, jak to u ciebie wygląda. Będę wdzięczny. Największy problem miałem z montażem osłony zderzaka, nie do końca pasuje pod osłonę silnika z RS5. Skręcić skręciłem, ale będę musiał nawiercić dziury.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Spoiler na pokładzie, montaż średnio trudny. Ale jakoś poszło. Efekt końcowy cieszy
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Dzisiaj dotarł brakujący element zderzaka competition
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Niedzielne kodowanie, wpadło włączanie i wyłączanie DRL z poziomu MMI. Zakodowałem też sygnał dźwiękowy podczas otwierania/zamykania auta No i tablice rejestracyjne są przyklejone na taśmę dwustronną a5 1.8/s5 4.2
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Porcja świeżych fotek Tak wiem, grill RS by się przydał. A ten spoilerek zderzaka trudno dostępny poza aso. A nowy w aso 860 pln.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Zderzak s-line competition plus na pokładzie. Efekt na żywo petarda
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Spy foto, przed jutrem
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Potwierdzam
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Hehe, musiałem uzupełnić braki bo aż prześwitywało
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Audi ostatnio mało jeżdżone. Śmigam harleyem, prawie davidson Elektryczna hulajnoga, która wygląda jak harley z laczkami o szerokości 235 W audi ogarnąłem plastiki pod maską Nowy zderzak wpadnie w przyszłym tygodniu
-
Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
Sam to oklejałeś, czy zleciłeś komuś?
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Kolorek bardzo fajny, jak całe auto
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Zrobię całość, tył będzie s-line i jeszcze lotka na klapę wpadnie. Ale nie chcę robić wszystkiego od razu. Nacieszę się przodem i za jakiś czas uzupełnię tył
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Na a5-klub, w dziale tuning/warsztat zrobiłem DIY potrzebnych części do zmiany zderzaka na competition. To tak dla przyszłych
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
OOOO, w końcu coś się ruszyło Mogłeś iść za modą i pomalować te klocki
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Zapowiedź najbliższego modu Czyli to na co najbardziej czekałem, zderzak competition Skompletowanie części zajęło trochę czasu, ale w zasadzie bez problemu wszystko dorwałem. Pod ten zderzak wszystko jest inne, nawet osłona silnika i osłona zderzaka. W przyszłym tygodniu będzie na aucie
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Kilka zdjęć z ostatnich spotów 17.06.2017r. 20.01.2018r. 18.02.2018r. 11.05.2018r. Plany na najbliższy czas: Przód competition i tył s-line :)
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Dolna obudowa lusterka wymieniona, w środku pęknięty zaczep i dlatego odstawało: Nie jest to trudne, ale upierdliwe bardzo. Śrubki małe, łatwo połamać plastikowe zaczepy. Mam nadzieję że nie będę musiał tego nigdy więcej rozbierać
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
To prawda, przydałby się jakiś większy zacisk. Coś trzeba będzie pomyśleć
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Gajga to zamiennik, ori taka nie wychodziła. Są na allegro, oddzielnie gajga i mieszek. Zdjęcie pstryknę później