Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

liquid8p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez liquid8p

  1. Aż mi szkoda jeździć teraz
  2. Spoko, ale jak byś był spragniony, to daj znać
  3. Widzę właśnie, zupełnie inaczej wygląda. Kiedyś ktoś na a5-klub pisał że osłona silnika z RS5 jest taka sama, jak do zderzaka competition. Bo w sumie skorupa RS5 i competition, to to samo. Competition ma tylko halogeny, a RS-a nie. Ale wychodzi na to, że jest jeszcze jedna osłona. Od zwykłego zderzaka non-s-line i s-line nie pasuje w ogóle, od RS-a też nie. Pozostaje mi szukać tej osłony co ty masz, albo przeróbka pod osłonę z RS5 Dzięki Kamil za foty, podeślij mi adres do ciebie na pw, wyśle browarki za fatygę
  4. U mnie osłona pod zderzak wygląda tak. Wizualnie nawet całkiem nieźle ją zamontowałem, ale z tyłu są 4 otwory na śruby, a pasują tylko 2 środkowe. Może najpierw zakłada się osłonę zderzaka, a dopiero potem silnika. Będę musiał podnieść auto, albo wjechać na kanał i dokładnie zobaczyć.
  5. Tak, widzę właśnie. Będę tego szukał, a spoiler poprawiłem. Ale będę miał jeszcze jadną prośbę. Bardzo mnie ciekawi, jak u ciebie jest zamontowana osłona pod ten zderzak, bo u mnie nie do końca pasuje. Osłone silnika mam z RS5, ale prawdopodobnie do zderzaka competition jest jeszcze inna. Zrobię zdjęcie jak to u mnie wygląda. Będę wdzięczny, jak wygląda u ciebie spód auta.
  6. Właśnie tak mi się też wydaje. Ale spoiler wskoczył w zaczepy i jest skręcony na śruby i ogólnie jest dobrze. Bardziej dopchnąć, ani przesunąć już się nie da. Jak możesz to pstryknij mi zdjęcia, jak to u ciebie wygląda. Będę wdzięczny. Największy problem miałem z montażem osłony zderzaka, nie do końca pasuje pod osłonę silnika z RS5. Skręcić skręciłem, ale będę musiał nawiercić dziury.
  7. Spoiler na pokładzie, montaż średnio trudny. Ale jakoś poszło. Efekt końcowy cieszy
  8. Dzisiaj dotarł brakujący element zderzaka competition
  9. Niedzielne kodowanie, wpadło włączanie i wyłączanie DRL z poziomu MMI. Zakodowałem też sygnał dźwiękowy podczas otwierania/zamykania auta No i tablice rejestracyjne są przyklejone na taśmę dwustronną a5 1.8/s5 4.2
  10. Porcja świeżych fotek Tak wiem, grill RS by się przydał. A ten spoilerek zderzaka trudno dostępny poza aso. A nowy w aso 860 pln.
  11. Zderzak s-line competition plus na pokładzie. Efekt na żywo petarda
  12. Spy foto, przed jutrem
  13. Potwierdzam
  14. Hehe, musiałem uzupełnić braki bo aż prześwitywało
  15. Audi ostatnio mało jeżdżone. Śmigam harleyem, prawie davidson Elektryczna hulajnoga, która wygląda jak harley z laczkami o szerokości 235 W audi ogarnąłem plastiki pod maską Nowy zderzak wpadnie w przyszłym tygodniu
  16. Kolorek bardzo fajny, jak całe auto
  17. Zrobię całość, tył będzie s-line i jeszcze lotka na klapę wpadnie. Ale nie chcę robić wszystkiego od razu. Nacieszę się przodem i za jakiś czas uzupełnię tył
  18. Na a5-klub, w dziale tuning/warsztat zrobiłem DIY potrzebnych części do zmiany zderzaka na competition. To tak dla przyszłych
  19. OOOO, w końcu coś się ruszyło Mogłeś iść za modą i pomalować te klocki
  20. Zapowiedź najbliższego modu Czyli to na co najbardziej czekałem, zderzak competition Skompletowanie części zajęło trochę czasu, ale w zasadzie bez problemu wszystko dorwałem. Pod ten zderzak wszystko jest inne, nawet osłona silnika i osłona zderzaka. W przyszłym tygodniu będzie na aucie
  21. Kilka zdjęć z ostatnich spotów 17.06.2017r. 20.01.2018r. 18.02.2018r. 11.05.2018r. Plany na najbliższy czas: Przód competition i tył s-line :)
  22. Dolna obudowa lusterka wymieniona, w środku pęknięty zaczep i dlatego odstawało: Nie jest to trudne, ale upierdliwe bardzo. Śrubki małe, łatwo połamać plastikowe zaczepy. Mam nadzieję że nie będę musiał tego nigdy więcej rozbierać
  23. To prawda, przydałby się jakiś większy zacisk. Coś trzeba będzie pomyśleć
  24. Gajga to zamiennik, ori taka nie wychodziła. Są na allegro, oddzielnie gajga i mieszek. Zdjęcie pstryknę później

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.