Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Mi sie te rotory juz troche przejadły, ale zawsze jak popatrze na kogos kto ma to naprawde mało które koło tak pasuje do B7
  2. c**jowe to auto
  3. Przydałoby się doświadczenie do nałożenia tych powłok , ale są zdecydowanie godne polecenia
  4. Mr Cleaner, DeepGloss ,ShowCarShine , Auto na Balsk, WaxParadise, NadoCarCare, bardzo dobre sklepy i obsługa. Bestseller który jest u nas na forum również super.
  5. O czarne Uni, garatuluje
  6. za***ista
  7. A wez sp***dalaj co
  8. Bez znaczenia , możesz smarować
  9. Nie będą W dwóch warstwach będzie bardziej slisko
  10. Kozak szkoda że w tym roku nire popstrykam na Bukowinie
  11. Racja , ja teraz jezdze na zakładanie opon do gościa który mi regeneruje felgi i pomysli o tym żeby odwazników było jak najmniej i żeby je pochowac za ramiona jak sie da i ewentualnie kolor dobrać żeby sie nie wyróżniały....to był pierwszy gosc który nie porysował rotorów sciagajac mi z nich opony.... wrzuciłeś sobie jakąś powłokę na nie? warto jak felgi leżą sobie juz z załozonymi oponami i czekają na montaż...
  12. No mi się u Tomka mega podobało jak było 225 i już
  13. Tomek @tomekhxc ma 19x9,5 i et 35 i opona 225/35 jeśli dobrze pamietam i jak dla mnie jest idealnie tu z Bukowiny dwie fotki ...
  14. Mi się poprostu mega podoba jak to u Tomka wyglada , paramerty koła i opona dlatego tak, ale 235 chyba afroo ma i tez jest fajnie
  15. To prawda, ja miałem Micheliny Pilot Super Sport i Falken 453
  16. Na 9 calach miałem 225, to d*pa nie naciąg ale wiadomo, każdy wybiera pod siebie
  17. To jeszcze dystans na tył, @tomekhxc ma idealnie jak dla mnie 19x9,5 et 35,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.