Treść opublikowana przez FroS-t
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Mi sie te rotory juz troche przejadły, ale zawsze jak popatrze na kogos kto ma to naprawde mało które koło tak pasuje do B7
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dobrze to teraz wyglada na tych rolkach
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
c**jowe to auto
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Przydałoby się doświadczenie do nałożenia tych powłok , ale są zdecydowanie godne polecenia
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Mr Cleaner, DeepGloss ,ShowCarShine , Auto na Balsk, WaxParadise, NadoCarCare, bardzo dobre sklepy i obsługa. Bestseller który jest u nas na forum również super.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Nada się
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Chcesz nakładać wosk na Primera ?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
O czarne Uni, garatuluje- [CCLA] A4 B8 Sedan 3.0TDIQ Manual
za***ista- A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
A wez sp***dalaj co- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
4h- Jaki wosk ? od A do Z
Bez znaczenia , możesz smarować- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Nie będą W dwóch warstwach będzie bardziej slisko- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Kozak szkoda że w tym roku nire popstrykam na Bukowinie- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Racja , ja teraz jezdze na zakładanie opon do gościa który mi regeneruje felgi i pomysli o tym żeby odwazników było jak najmniej i żeby je pochowac za ramiona jak sie da i ewentualnie kolor dobrać żeby sie nie wyróżniały....to był pierwszy gosc który nie porysował rotorów sciagajac mi z nich opony.... wrzuciłeś sobie jakąś powłokę na nie? warto jak felgi leżą sobie juz z załozonymi oponami i czekają na montaż...- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
No mi się u Tomka mega podobało jak było 225 i już- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
I wszystko rozjebales- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Tomek @tomekhxc ma 19x9,5 i et 35 i opona 225/35 jeśli dobrze pamietam i jak dla mnie jest idealnie tu z Bukowiny dwie fotki ...- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Mi się poprostu mega podoba jak to u Tomka wyglada , paramerty koła i opona dlatego tak, ale 235 chyba afroo ma i tez jest fajnie- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Na 9 calach miałem 225, to d*pa nie naciąg ale wiadomo, każdy wybiera pod siebie- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
eee ja bym 225 wrzucał....- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
To jeszcze dystans na tył, @tomekhxc ma idealnie jak dla mnie 19x9,5 et 35, - A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito