Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Czy ja wiem czy można rozpatrywać wzór felgi pod kątem że jest "passe" ? a łopaty z RS6 sa passe czy nie bo co 3 Audi ma je na forum.....? a wzór RS4 oprócz Audi to jeszcze polowa VW z PL na nich lata, jest passe? a jak na topie będą szczególnie Roti i Vosseny to będzie je całe forum kupować żeby nie mieć rolki "passe"? otóz to, tyczy sie to nawet najbardziej oklepanego wzoru felgi, jesli bedzie miała dobre parametry do tego auto poleci na dół na gwincie i dojdzie fajnie dobrana opona, wleci konkretny hamulec jak pisze Marcin to bedzie rozpierdol... I nie pisze tego dlatego że jest mowa o Rotorach które mam bo kupilbym je tak czy siak bo poprostu mi sie podobaja i nie ma tu dla mnie znaczenia ze dla kogos jest oklapana albo jest "passe"
  2. To chyba dobrze .... A ty Dawid wrzucaj ten gwint i nie marudz, co bedzie siadziała jak należy a nie piti pitu, pitu pitu, a tależyki a sprężynki.....
  3. Nikt nie karze kręcić na sam dół , po to gwint żeby ustawić sobie jak się podoba.....
  4. Tylko i wyłącznie kierunek powłoki....
  5. Ciekawe te Twoje wywody i filozofie no i cytat z „wulkanista.pl” , ale w sumie dzięki, przynajmniej z uśmiechem rozpocząłem dzień
  6. Dopiero na temat trafiłem, opłacał Ci się ten cały interes z zamiana aut?
  7. Chyba nie zrozumielismy sieJa nie mówie że sam miedz to wieś, kolor jest mega ale do tego jest potrzebne za***iste kolo, jak Hmamer swoje pomalował to zdjelo mi pape z ryja tak mi sie podobalo ale to Rohana, czy np te Vosseny w A7 Albo nawet te w B7 ale malowac na miedz te z RS4......?
  8. Dawid nie zrób wsi zaraz z ta miedzia, ten kolor jest fajny ale nie w tej rolce tylko w takiej jak masz na fotce albo jak miał Hammer, mimo że wzór niby oklepnay, to jak zalozysz gwinty i 225 gume to wszytsko sie obroni parametrami i wygladem
  9. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Będę pamietał
  10. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No kupie tez nowe na bank bo kolega mówił ze ona się rozsypie na 99% przy wyciąganiu , podziekował
  11. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No kurde posypało mi się w kilka miechow, masakra, no dobra lecę do lakiernika, dzięki panowie ??
  12. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czyli kierunek lakiernik.....??‍♂️
  13. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W sumie sam nie wiem czy to jest element lotki czy klapy?
  14. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  15. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Super, dziękuje panowie, zosbcze jak to cenowo i zdecyduje czy nowa lotka czy reanimuje ta, bo przy świetle w prawym i lewym rogu lekko rdza się pojawiła ??Za często myje???
  16. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    O widzisz, dzięki, tak ori miałem, a oprócz tych wkrętów klej tez jest w ori ?
  17. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie pytanie mam, jak jest montowana ori lotka sline w avancie ? Pytam bo ruda mi sie pokazała przy trzecim swietle w rogu i sie zastanawiam czy lakiernik czy poprostu kupic nowa i zamontowac.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.