Treść opublikowana przez FroS-t
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
"No i fajnie" jak to mówią w Mcdonalds
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Pewnie chciałeś obszyć tym kiere ale kaju wybił ci to z głowy, całe szczecie a tak na poważnie fajnie to teraz wyglada
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Fajnie fajnie ale Ty lepiej mów kiedy gwint?
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Myśle ze to całkiem proste do przewidzenia
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Geparda wiozles ?
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
Wystrojona ładnie ale korekta lakieru potrzebna
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Jakby była czarna nie byłaby taka za***ista
-
ślady smoły na karoserii
Myslę ze troche sie zagalopowałeś Ekspert to Ty jesteś i Twoje jak widać "przemyślane" wypowiedzi, nie znając człowieka już wiesz czy ma wiedze na dany temat czy nie, jasnowidz normalnie, i nie wściekaj się tak tylko dlatego Bruuuum neguje Twoje jeżdzenie szmatą z masłem po lakierze które jest poprostu durnym pomysłem dla każdego kto dba o lakier i chce mieć go w jak najlepszym stanie a nie tylko pozbyć się zanieczyszczeń...... Masz, żebys nie szukał za długo......bez odbioru....
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Nie wiem czy jest sens bawienia sie w te srodki typu "odour eliminator" nigdy nie stosowałem, opinie rozne a che usunac zapach a nie jakis smród.....
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Myslisz że to bedzie najlepszy temat? ktos uzywał perfumu Areon ktore sam uzywam z reszta ale taki co calkowicie mi nie podchodzi i walcze od 3 dni, wywietrzyłem, wrzuciłem dwa zapach Auto Finesse zawieszki i nic.....
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie słuchajcie potrzbuje sprawdzonej metody na pozbycie sie zapachu z auta, nie jest to smród itp ale poprostu zapach - perfum ktory uzywał poprzedni właściciel, czy ktos próbował AUTOGLYM ODOUR ELIMINATOR lub MEGUIARS AIR RE FRESHNER NEW CAR ? Chodzi mi o usuniecie zapachu i wrzucenie takiego jak mi bedzie sie podbał, dlatego tez nie chcialbym zeby ten eliminator zostawil jakis swój intesywny zapach.....
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Zawieszenie 1BE a felga 19cali w B7
Ja nie chcesz iść w gwint to kup sprężyny obniżające, bo nawet zawieszenie 1BV czy 1BE wyglada słabo czy to 18 czy 19, druga sprawa tak jak black pisze przód będzie wyżej, z opona tez zgodzę się z tym co munnv pisze, jak będziesz miał 8j to weź 225 po co ci 235.......z reszta mowie nie ma co juz teraz zakładać jaka oponę kupisz bo to zależy od szerokości felgi i tego jak obniżysz auto.....
-
Zawieszenie 1BE a felga 19cali w B7
Jak chcesz zakładac 19 cali to auto musi koniecznie iść w dół w przeciwnym wypadku będzie to wygladało komicznie, 18 cali jeszcze "jako tako" wygląda na 1BE To jakie opony wrzucisz w dużej mierze zależy od parametrów felg i od tego czy obniżasz auto czy nie, nie ma sensu zakładac z góry jakie chcesz opony, chodzi mi tu o ich szerokość a nie profil oczywiście, róznice odczujesz to naturalne w porówaniu do 17 które masz na zimę, jak dla mnie miedzy 18' które mam na zime a letnimi 19' wielkiej różnicy nie ma, ale pamietaj że naciąg choćby delikatny opony również wpływa na komfort, nie wiem co Ci się podoba i co dla Ciebie jest ideałem ale jak chcesz zrobić raz a porządnie to felgi 19 cali i zawieszenie gwintowane, dopasujesz sobie do własnych upodobań wysokość, nikt nie każe kręcić na sam dół, założysz sprężyny obniżające pozostanie nieodsyt, wiele osób tak ma i ja również tak miałem....ale jesli nie chcesz gwintu to co najmniej springi -45mm, ja miałem H&R, albo wtedy Eibach Sportline ps felgi w avatarze BRDM to model z VW Tiguan o nazwie "Savannah"
-
A4 B8 Avant 3.0 TDI Nogaro Blue Black Edition
za***ista, jak to auto dostanie gwint i dobre koło to bedzie ropzierdol
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Nad czym tu mysleć Mateusz owalne albo okrągłe i tyle, zakładasz i po temacie, mi akurat bardziej podobają się okragłe ale to juz kwestia indywidualna.....
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Jak rolka na seozn w glowie siedzi ?
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
http://sklep.waxclusive.pl/wnetrze/317-auto-finesse-total-interior-cleaner-500ml.html
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Idzie pora roku gdzie bez takiego prewasha ciężko będzie utrzymać auto bez rys
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Dokładnie, nie ma jakiś dużych różnic u sprzedających
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Ja zamawiam z UK , ale u nas w pierwszym lepszym sklepie internetowym z kosmetykami dostaniesz, lub zwyczajnie Allegro u sprzedawcy Auto Na Blask, DetailerShop czy DeepGloss itp, pełno tego, około 50zł sztuka powinna wyjść.
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ci co chca fajne fotki
- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t