Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. No ja po prostu nie dam rady na 16:00 bo to w sumie środek dnia dla mnie, możemy na 18:00 wstępnie a potem się poczeka na Was to nie problem, ostatnio do po 20:00 gadaliśmy, wezmę lustro jak zawsze porobię fotki, wieczorem będzie fajne światło....Jędruś zabież kalendarze ze 2 czy 3 szt bym przygrnał jak masz i jak coś to niech reszta się wypowie jak pasuje 18:00 ???
  2. na 16:00 nie wyrobie się raczej, może na 18:00 ?
  3. Jedziemy!
  4. A ja to nienawidzę piłki o !!! nudne jak flaki z olejem
  5. Jak delikatnie używasz i trzymasz mikrofibry w pokrowcu lub czymś podobnym co jest zamykane i jest tylko przeznaczone na szmaty to nie stanie sie nic, a przynajmniej nie powinno, mimo że korekta przed mna to zgadzam się w pełni dopiero po polerce zauważysz każdą nową rysę....
  6. Jeszcze trochę to potrwa, myślę że Sierpień może się uda, bo finansów brak, muszę złotówki odłożyć..... no i jeszcze nie wróciły z malowania
  7. No to gratulacje Mati, Wszystkiego Dobrego !!! No i kubły bajka
  8. Już tam zaglądałem i muszę jedna gumę wymienić d*pa oczywiście dostanie inne końcówki, prawdopodobnie już w przyszłym miesiącu, chciałem z S4 cały tył początkowo ale za dużo tego i zostanie tak jak jest, tylko kominy dojdą inne, prawdopodobnie standardowo Ultery ale jeszcze zobaczymy
  9. Patrzcie go, tak to się nie odzywa, ale na szyderke to zawsze znajdzie czas
  10. Moc będzie w przyszłym sezonie i chciałbym coś więcej niż tylko soft ​ , usuniecie miałem w dobrej cenie więc nie robiłem programu przy okazji, auto ogólnie odżyło i jest bardziej dynamiczne, wyczuwalnie lepiej wkręca się od dołu.... Dzisiejszy S-pot
  11. S-pot Bydgoszcz 12.06.2015r Dziękujemy za tak liczne przybycie, fajnie że pojawiły sie znowu nowe twarze, info o kolejnym spocie oczywiście tutaj na forum Goniliście mnie dzisiaj z tym fotami przez ten nieszczęsny mecz ale mam nadzieje że każdy znajdzie swoje wozidło Pozdro FroS-t
  12. Zaraz fotki dam, ja myślę że można już coś w Lipcu ogarnąć, jakiś jednodniowy wyjazd nad morze
  13. Tak Paweł, Dpf został wyrzucony fizycznie i programowo....
  14. Aha no tak a Ty Mateusz z Dąbrowy,teraz w opisie widzę...... kurcze nie wiedziałem że Cancer gdzieś z CWL jest bo chętnie na żywo bym obejrzał a daleko bym nie miał mega mi się podoba :good:ale jak widać trafiła w dobre ręce
  15. Szczena opada, gratulacje, mega jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.