Treść opublikowana przez mariuszz708
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witam czy ktoś zakładał do a4 b6 felgi 10,5 cala et55 18-tki od R8 na tył?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
TARCZE ROTINGER GT + KLOCKI DODGE MAGNUM 345mm 8781029328 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 656 zł - TARCZE ROTINGER GT + KLOCKI DODGE MAGNUM 345mm (8781029328). Allegro.pl - Radość zakupów i...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a miałem kiedyś nawiercane i nacinane rotinger i tam było ozanczenie lewa i prawa
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Hej, poprawcie jeśli się mylę, ale tarcze nawiercane są prawa i lewa? Kupiłem zimmermany i obie są nawiercone dokładnie tak samo...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Hej, jak sprawa wygląda z pompą servo podczas wymiany hamulców np. na 345/300? czy w s4 jest jakaś wydajniejsza czy to samo...
-
Wibracje podczas hamowania.
Hej, miałem taki problem, a winowajcą był wahacz, dolni tylny (banan) w przednim zawieszeniu, przyglądnąć się im nie zaszkodzi, w audi a4 b6
-
Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
Przelot w silniku wolnossącym nie jest wskazany, ja kupiłem zamienniki kat w niemczech na ebey-u jakieś 2 lata temu za ok 500 euro
-
Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
Ja nie mając pewności co do żywotności zamienników katalizatorów wyłączyłem tylne sondy lambda u tunera, badają one czystość spalin i od tamtej pory (jakieś 2 lata) spokój? nie ma losowego wypadania zapłonów
-
Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
Częstym obiawem zużycia katalizatorów jest losowe wypadanie zapłonu, błędy też o tym informują, zrób test tak jak opisują na podstawie 1.8T
-
Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
https://forum.vw-passat.pl/topic/48265-diagnostyka-sond-lambda-i-katalizatora-18t/
-
Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
No do quattro, ale kupiłem inny zamiennik na ebayu, sonda i tak wyłączona, więc sprawności nie sprawdzałem. Teraz tylko na polskiej stronie znalazłem https://www.kadex-tlumiki.pl/7450,katalizator-audi-a4-quattro-3-0i-asn-avk te na pewno do quattro pasują, i te z ebeya niemieckiego też były w polsce produkowane. 2tyś. kosztowały oba. Jedyna sprawa na minus to troszkę mniejsza średnica rur............
-
Jak wyłaczyć sondy z ECU?
Hej, nie zauważyliście może po wyłączeniu tylnych sond jakiejś zmiany w korektach długoterminowych dawki paliwa? Jakoś tak na zero stoją wcześniej miały wahania +-10%. Na gazie, na benzynie nie sprawdzałem, może mieć wpływ wyłączenie tylnej sondy na korekty długoterminowe???
-
Maglownica kupno nowej czy regeneracja?
Tak, masz rację, 1BE to prawie 1BV, ja mam jednak 1BE, czyli nie ma problemu z Servotronic
-
Maglownica kupno nowej czy regeneracja?
Witam, znalazłem informację, że w B6 zawieszenie 1BV miało specjalną wersję przekładni kierowniczej, której nie wyposażono w zaworek N119. Dlatego w tym modelu i zawieszenie S-line wykluczały się wzajemnie. Ja mam zawieszenie 1BA, czyli to samo prawie co 1BV, czyli nie mam możliwości założenia Servotronic???
-
Fluktuacje obrotów ASN - LOGI
Witam, troszkę już czasu upłyneło od dodania tych logów (003 020 021) i odczytać nie mogę, szukam właśnie informacji na temat cofania się zapłonu w naszych silnikach, czy możesz odświeżyć, czy podesłać logi? Byłbym bardzo wdzięczny. Ktoś ma jeszcze logi kanałów 003 020 021? Możecie się podzielić?
-
Bicie podczas hamowania.
U mnie bicie ustąpiło po wymianie banana
-
Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
Witam, myslę nad zakupem zamiennika AS tylko nie mogę w sklepie informacji znależć czy do quattro to taki sam ten katalizator jak do ośki????
-
Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
Hej, przymierzam się do zakupu tych zamienników i chcę poznać opinie po ponad roku użytkowania zamiennika AS
-
Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
Witam, zabieram się za usuwanie katalizatorów, kupię 50cm rury preforowanej 55mm i 50cm rury 65mm w prekaty, tylko jedna wątpliwość, czy sonda w prekacie działa prawidłowo? Nawiercałeś rurę perforowaną w miejscu wkręcania sondy? Tym zabiegiem troszkę odseparujemy sondę od strumienia spalin, a rura perforowana to nierdzewka, czy zwykła... Rozwieje ktoś moje wątpliwości???
-
Gaz sekwencja V6 3.0
3.0 V6 dzwięk piękny no i zużycie 12,5-14l gazu trasa-podjazdy przy normalnej jeżdzie
-
Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN
Witam, zaobserwowałem interesującą rzecz w moim ASN-ie, mianowicie gruszki z wałkiem wymienione, z mechanicznego punktu widzenia wszystko działa poprawnie, po zapaleniu wałek przestawia się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, powyżej 4000 obr wałek wraca do położenia pierwotnego i tu mam pytanie, czemu na kanale 095 na pozycji czwartej przy obrotach do 4000 mam IMC-V ON a powyżej się wyłącza IMC-V off, to chyba dokładnie na odwrót, czuje brak mocy przy wyższych obrotach, jakieś sugestie??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jestem z okolic Rzeszowa i cieszę się że należę do klubu który łączy pasjonatów, zawsze marzyłem o V6 i mam, asn jest to silnik który ma swoje humory i myślę że od czasu do czasu będę potrzebował waszych rad a więc witam wszystkich