Treść opublikowana przez Emil2006
-
Afn 200/400 dwie szkoły
I nic z dwumasem seryjnym nie dzieje złego bo ja mam teraz problem bo właśnie dwumasa się zaczęła odzywać i niestety nie jest wszystko wykorzystane I mam dylemat czy dwumas w super pieniądzach który mogę już mieć czy sztywne z 1Z
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Kolego szacun chylę czoła myliłem się a co ze sprzęgłem jakie masz??? B I jaką pompa 11 oryginalna czy przerabiana
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Kolego 216 wtryski raczej nie dadzą radę ogarnąć 200 koni Max 170 nie dadzą już więcej paliwa pasowało by przynajmniej 230 Ale WZM nie ma takich bo sam chciałem tylko FIRADY włoskie i są tylko 2 razy w roku Ale są super
-
Końcówki wydechu audi a4 b5 1.9 tdi
Kolego też miałem taki problem ale rozwiązałem go inaczej został stary tłumiki a same końcówki dolozone ładne od a6 i wygląda ok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem Nowy i ktoś zablokował mój post wie kto coś na ten temat co zrobić
-
Turbo
Prostsze rozwiązanie ale ta turbina jest mało rozwojowa szybko się rozwala i ciężko dostać w dobrym stanie
-
Turbo
Wiem wiem o tym spływ też nie pasuje wydech rzeźba jak h.. Dlatego pytań czy nie lepiej by było od 2.5 tdi
-
Turbo
Kolega ma w wento taka ale na wtryski 270 i pompę 11 i to przyjemnie wstaje Ale nie wiem co u mnie będzie robiło na 216 i zwykłej pompie
-
Turbo
Witam wszystkich z tematu znana turbiny na większą każdy radzi żeby włożyć turbine od silnika BRD lub CAHA Ale czy ktoś próbował złożyć od 2.5 TDI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kolego też jest Nowy i widzę że zakup audi jest najlepszym wyborem ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jeżeli ogarnie wrzucanie fot to chętnie bo już zaczynam zabawę z nią trochę już się zmienilo przez ten okres co jest u mnie
-
Kolektor AWX Wtryski AFN
Koledzy dołączę się do tematu od roku mam B5 quatro AFN . kiedy kupiłem ta bestie o mocy 110KM to trzeba było się 3 razy zastanowić czy wyprzedzać golfa 3 1Z z górki bo pod nie było szans Ale że miałem trochę złotówek kupiłem korektor AWX wałek SDI końcówki wtrysków 216 WZM do tego kat i EGR OUT całkowicie przed Tym wszystkim sprawdzenie silnika i osprzętu potem bezpieczny program dla wszystkiego i lepiej jedzie jak kolegi AWX po programie tak ze jak szukacie Manchy to warto zainwestować parę groszy w graty i program napewno będziesz zadowolony
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Kolędy u mnie już 350 tyś na liczniku pękło a silnik smiga w tym momencie na Mobil 5W30 a ubytków i wycieków brak ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich zacnych posiadaczy czterech pierścieni jestem Nowy na forum od roku też powiadam całkiem fajny egzemplarz A4 B5 AVANT QUATTRO z którego jestem bardzo zadowolony. Liczę że koledzy doradza w jakich modach
-
Audi A4 B5 Avant by Maniek
Piękna maszyna a jak szukasz mocy to wałek SDI turbo najlepiej CAHA wtryski 216 nie muszą być BOSCH mogą być polskie WZM jeszcze na takich i jest super
-
Zniszczone plastiki drzwi
Kolędy a nie próbował ktoś pomalować tego farba która jest w strukturze jak guma po wyschnieciu ??? Mam podobny problem tylko że mam jasny środek Kolędy a nie próbował ktoś pomalować tego farba która jest w strukturze jak guma po wyschnieciu ??? Mam podobny problem tylko że mam jasny środek