Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Emil2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Emil2006

  1. Emil2006 odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    I nic z dwumasem seryjnym nie dzieje złego bo ja mam teraz problem bo właśnie dwumasa się zaczęła odzywać i niestety nie jest wszystko wykorzystane I mam dylemat czy dwumas w super pieniądzach który mogę już mieć czy sztywne z 1Z
  2. Emil2006 odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Kolego szacun chylę czoła myliłem się a co ze sprzęgłem jakie masz??? B I jaką pompa 11 oryginalna czy przerabiana
  3. Emil2006 odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Kolego 216 wtryski raczej nie dadzą radę ogarnąć 200 koni Max 170 nie dadzą już więcej paliwa pasowało by przynajmniej 230 Ale WZM nie ma takich bo sam chciałem tylko FIRADY włoskie i są tylko 2 razy w roku Ale są super
  4. Kolego też miałem taki problem ale rozwiązałem go inaczej został stary tłumiki a same końcówki dolozone ładne od a6 i wygląda ok
  5. Witam jestem Nowy i ktoś zablokował mój post wie kto coś na ten temat co zrobić
  6. Emil2006 odpowiedział(a) na Emil2006 temat w Audi A4 B5
    Prostsze rozwiązanie ale ta turbina jest mało rozwojowa szybko się rozwala i ciężko dostać w dobrym stanie
  7. Emil2006 odpowiedział(a) na Emil2006 temat w Audi A4 B5
    Wiem wiem o tym spływ też nie pasuje wydech rzeźba jak h.. Dlatego pytań czy nie lepiej by było od 2.5 tdi
  8. Emil2006 odpowiedział(a) na Emil2006 temat w Audi A4 B5
    Kolega ma w wento taka ale na wtryski 270 i pompę 11 i to przyjemnie wstaje Ale nie wiem co u mnie będzie robiło na 216 i zwykłej pompie
  9. Emil2006 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich z tematu znana turbiny na większą każdy radzi żeby włożyć turbine od silnika BRD lub CAHA Ale czy ktoś próbował złożyć od 2.5 TDI
  10. Kolego też jest Nowy i widzę że zakup audi jest najlepszym wyborem ?
  11. Jeżeli ogarnie wrzucanie fot to chętnie bo już zaczynam zabawę z nią trochę już się zmienilo przez ten okres co jest u mnie
  12. Koledzy dołączę się do tematu od roku mam B5 quatro AFN . kiedy kupiłem ta bestie o mocy 110KM to trzeba było się 3 razy zastanowić czy wyprzedzać golfa 3 1Z z górki bo pod nie było szans Ale że miałem trochę złotówek kupiłem korektor AWX wałek SDI końcówki wtrysków 216 WZM do tego kat i EGR OUT całkowicie przed Tym wszystkim sprawdzenie silnika i osprzętu potem bezpieczny program dla wszystkiego i lepiej jedzie jak kolegi AWX po programie tak ze jak szukacie Manchy to warto zainwestować parę groszy w graty i program napewno będziesz zadowolony
  13. Kolędy u mnie już 350 tyś na liczniku pękło a silnik smiga w tym momencie na Mobil 5W30 a ubytków i wycieków brak ?
  14. Witam wszystkich zacnych posiadaczy czterech pierścieni jestem Nowy na forum od roku też powiadam całkiem fajny egzemplarz A4 B5 AVANT QUATTRO z którego jestem bardzo zadowolony. Liczę że koledzy doradza w jakich modach
  15. Piękna maszyna a jak szukasz mocy to wałek SDI turbo najlepiej CAHA wtryski 216 nie muszą być BOSCH mogą być polskie WZM jeszcze na takich i jest super
  16. Kolędy a nie próbował ktoś pomalować tego farba która jest w strukturze jak guma po wyschnieciu ??? Mam podobny problem tylko że mam jasny środek Kolędy a nie próbował ktoś pomalować tego farba która jest w strukturze jak guma po wyschnieciu ??? Mam podobny problem tylko że mam jasny środek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.